Baş Pe......nk Müjdat Gezen : Pe.....nk Yol Gösteren Demektir

Dua Nur

Kıdemli Üye
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Tepkime puanı
247
Puanları
0
Madem pe...nk yol gösteren demek, madem pe.. nk küfür demek değil ve de madem Müjdat Gezen aydın olarak görülüp programda milleti aydınlatıp yol gösteriyor o zaman Müjdat Gezen BAŞ PE........NKTİR.

CHP’nin televizyon kanalı Halk TV’de irticadan korktuğunun binde biri kadar Allah’tan korksa veya kuldan utansa cennete girmeyi garantileyecek olan Uğur Dündar’ın CANLI yayın programındaki “küfür” rezaletini görmeyen yoktur. O gece programda yer alan ve neyini vererek aldığı belli olmayan belge ile (ilahiyatçı) profesör ilan edilen Yaşar Nuri Öztürk’e özel ayrı bir yazı yazacağım inşallah. Bugünkü konumuz BAŞ PE......NK Müjdat Gezen!

Onu sevenler, durun hemen kızmayın. Kendisi o malum programda aynen şöyle dedi: “Diyelim ki içki içiyorum. Sana ne pe.....nk. Bu küfür değil. Azericede PE........NK, yol gösteren demektir.” Madem “pe.........nk” yol gösteren demek, madem “pe........nk” küfür demek değil ve de madem Müjdat Gezen aydın olarak görülüp programda milleti aydınlatıp yol gösteriyor o zaman Müjdat Gezen BAŞ PE........NKTİR.

Tamam, önceden biliyoruz, Müjdat Gezen pe.......nk de, ya o coşkuyla alkışlayan program konuklarına ne demeli, ya bugün ülkemizde yaşayan vatandaşların yüzde sekseninin yaşından fazla süredir (1970′ten beri) gazetecilik ve televizyonculuk yapan program moderatörü Uğur Dündar’a ne demeli. Bilinçli, dürüst ve ahlaklı(!) bir moderatör canlı yayında küfür eden her kim olursa olsun, küfür edilen her kim olursa olsun küfür edene müdahale etmez mi?

O programa katılanlar, neyi niçin alkışlıyorsunuz. Kim sizin içkinize müdahale ediyor ki? Zıkkımın kökünü için o pe..........nkle birlikte. Sarhoş olunca da pe.....nk pe...........nkliğini yapsın,siz müşteriler müşteriliğini. Yol gösteren pe........nk müşteriye nereyi, kimi gösterecekse artık. Bizim taşra ellerinin varoş mahallesi olmayacağı kesin. Onu da alkışlayan İzmirliler düşünsün artık.

Bu arada Müjdat Gezen baş pe.....nk olmuş olmasına da (kızma Müjdat Gezen, pe.......nk küfür değil, yol gösterici demek. unuttun mu yoksa!) tiyatro okulu da açsa, aydın havasına da bürünse, kendini adam yerine de koysa, üç-beş ahmak tarafından alkışlansa da, pe......nk olup yol gösterse de kendini alkışlayanlara henüz adam olamadığından öncelikle kendine yol gösterip ( kendi kendine pe.....nklik ederek) canlı yayında oturmasını, konuşmasını ve de insan olmasını öğrenmesi lazım. Ve de böyle pe.......nklerle aydınlanacaksa benim bu güzel ülkem, bırak aydınlanmayı yer yarılsın girsin yerin dibine.

NEZİF USALP http://www.medyagundem.com/bas-pezevenk-mujdat-gezen/
 

Dua Nur

Kıdemli Üye
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Tepkime puanı
247
Puanları
0
Kudurun ulan, kudurun!

Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın konuğu olan Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen geçtiğimiz hafta ekranda bol bol küfür etmişler. İzlediniz mi bilmiyorum. Ben sonradan rastladım o anların görüntülerine...

Müjdat Gezen, "Ekranda kağıt bardakların içinde alkol alıyorsam alıyorum. Sana ne ulan pez.venk" diyor.

Yaşar Nuri Öztürk bu küfürten tatmin olmamış olacak ki "Milletin a.. koyanların ben a.. koyacağım" diyerek alçalıyor. Müjdat Gezen buna destek vererek "Ben yorgunum benim için de koy" ilavesinde bulunuyor ve stüdyoyu dolduran onlarca kadın bu sözleri coşkuyla alkışlıyor.

İzlerken inanın onların yerine ben utandım.

Güvenilir ve sorumlu gazeteci olduğuna inandığımız Uğur Dündar bu pespaye adamları ekrana çıkararak yaptığı rezil yayın sonrası, kalan itibarını da yerle bir etti.

Bir yanda eski dönemlerin porno yıldızı Müjdat Gezen, diğer yandan ilahiyatçılığı bırakıp şeytanın kulu olma yolunu seçen Yaşar Nuri Öztürk!

Oturmuşlar kadın organlarına küfür edip kadınlardan alkış alıyorlar. Uğur Dündar da onların küfürlerinden keyif alıp kahkahalar atıyor.

Milletten yediği tekme sonucu yavurlana yuvarlana taaa Halk TV'ye kadar düşenler bu aşağılanmayı yeterli görmemiş anlaşılan.

Utandığım kadar üzüldüm...

Ülkeyi yönetemedikçe zalimliklerini böyle kudurarak dışa vuracaklar belli ki...

Kuduran sadece onlar değil.

Geçtiğimiz hafta sosyal medyada bir başka videoya rastladım. İzmir'de sözümona emekli bir öğretmen kalabalığın içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a avazı çıktığı kadar küfür ve hakaretler ediyor.

Tükürükler saça saça, anıra anıra nasıl bağırıyor anlatamam!

"Allah belanı versin Tayyip" diye bağırıyor, p*******den girip namussuzdan çıkıyor. Sonra da, "Seninle bu ülkede yaşamaktan utanıyorum" diye diye fenalık geçiriyor.

İlk gördüğümde canlı bomba sandım!

Bağırdıkça kızarıyor, kızardıkça şişiyor. Dedim şimdi karpuz gibi patlayıp etrafa saçılacak.

Şirreti suretine sirayet etmiş desem abartmış olmam...Suratının ortasında açıp kapattığı kara deliğe bakıyorsun, buji meme yapmış sanıyorsun!

Contadan kaçırdığı besbelli!

Evinde böyle bağırsa, öz evladı kendisini kendi ses telleriyle boğar yeminle! Öyle iğrenç, öyle tiksinç bir ses tonuyla bağırıyor.

Halkın yüzde 52'sinin iradesiyle Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan Erdoğan'a, "Bu ülkeden git" derken zelzele yemiş harabe bina gibi sarsılıyor.


Etrafını saranlar da onun hezeyanları sonrası şak şak şak alkışlıyor. Onlar alkışladıkça daha da coşuyor. Boşuna dememişler mayunlar ve oyuncular alkışı sever diye.

Bunak teyzenin hali de o hal!

Üstelik öğretmenlik yapmış! Allah bilir Can Dündar, Emin Çölaşan, Müjdat Gezen, Yaşar Nuri Öztürk gibi öğrenciler bunun elinden geçmiştir. Çünkü hallerine bakınca tencere ile kapak gibi örtüşüyorlar.

Yanlış anlamayın, illa Erdoğan'ı sevmek zorunda değil elbette. Kendisiyle aynı havayı soluduğu için rahatsız olmuş olabilir. Ben de o ve onun gibilerle aynı havayı solumaktan rahatsızım ama sokağa çıkıp anırmıyorum.

Erdoğan bu ülkenin seçilmişi ve halk oy verdikçe orada kalacak! Can Dündar gibi çelimsizlerin, paralel yapının azğın mensuplarının ve diğer zevatın "Haydi Nemrud'u devirelim" şeklindeki isyan çağrıları vız gelir tırıs gider!

Eğer Erdoğan gidecekse, geldiği güzergahı takip ederek gidecek! Yani halkın oyuyla geldiği gibi halkın oyuyla gidecek.

Ya alışacaklar, ya da böyle kuduracaklar!

Süleyman Özışık

http://www.internethaber.com/kudurun-ulan-kudurun-1479767y.htm
 

spesifik

آزادی قید و بند
Katılım
18 Ağu 2007
Mesajlar
24,861
Tepkime puanı
4,103
Puanları
113
Konum
Hayâlistan/bul
Bu nasıl bi haber nasıl bir başlık midem bulandı ...
 

redyellow

Kıdemli Üye
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,260
Tepkime puanı
874
Puanları
113
Konum
ankara
Web sitesi
redyellow.besaba.com
o edepsizler edepsizlik etmişler, hayasızlık etmişler, yazar onların seviyesien düşmeseydi daha iyi olurdu. Bu siteleri, bu haber sitelerini kızlarımız, hanımlarımız, çocuklarımız da okuyorlar, hiç gerek yoktu böyle iğrenç bir uslubun seviyesine düşmeye.
 
Üst