Baransu'nun Kömürlüğünden Milli Görüş İl Yapılanması Ve Süleymancılar İl Yapılanması Bilgileri Çıktı | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Baransu'nun Kömürlüğünden Milli Görüş İl Yapılanması Ve Süleymancılar İl Yapılanması Bilgileri Çıktı

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
Baransu'nun Kömürlüğünden Milli Görüş İl Yapılanması Ve Süleymancılar İl Yapılanması Bilgileri Çıktı

Mehmet Baransu’nun eski eşinin evinin kömürlüğünde ele geçen CD’ler ve 1228 sayfa evraktan, ‘gizli’ kozmik yazışma ve belgeler çıktı.

CEMAATLER FİŞLENMİŞ

Çuvaldan çıkan belgeler arasında “Süleymancılar İl Yapılanması” ve “Milli Görüş İl Yapılanması” başlıklı şemalar ele geçirildi.

Belgelerin büyük bölümünün ‘gizli’ ibareli askeri evraklar olması dikkat çekti. Belgeler arasında Balyoz soruşturmasına ilişkin bazı evrakların da bulunması dikkat çekti.

Bu evrakların 1. Ordu Komutanlığı Plan Odası’ndan çalınan evraklar arasında bulunup bulunmadığı araştırılacak. Bu araştırmayı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü polisleri yapıp savcılığa bilgi verecek. Çuvaldan “Kadrolaşma Kapsamında Atama Çizelgesi” başlıklı bir doküman da çıktı.

Bu kadrolaşmanın ve atamaların niteliği incelemeye alındı. Çuvalda ayrıca Askeri Yüksek İdare Mahkemesi ve Milli Savunma Bakanlığı’na ait belgeler de bulundu. Balyoz’da kumpas soruşturması ile ilgili belgeler, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne gönderilirken soruşturma ilgisi olmayan belge ve evrakların adres sahibi Esra Konur’a teslimine karar verildi. Mehmet Baransu’ya yazıldığı anlaşılan bazı mektupların da kendisine teslim edilmesi kararlaştırıldı.

http://www.medyagundem.com/bavulcunun-cuvalindan-bakin-neler-cikti/
 
Üst