bana bir nick bir de avatar resmi bulmamda yardımcı olun!!

• Konbuyu başlatan bamda
  • Başlangıç tarihi
B

bamda

Guest
niki değiştirecem @fakiri bamya diyor gıcık oluyorum.bir de avatar resmi.
boş vaktinde ilgilenenler için..:):gul:flw

B

bamda

Guest
avatar ile birlikte nick yazarsanız daha güzel olur.tüm önerileri sizn görüşlerinizde değerlendireceğim.:):flw

Mugalata

Kıdemli Üye
niki değiştirecem @fakiri bamya diyor gıcık oluyorum.bir de avatar resmi.
boş vaktinde ilgilenenler için..:):gul:flw

Tamam işte! Sen de "bamya" yap. :)

Biri senle dalga geçiyorsa en iyi taktik onu kabullenmektir. Mesela biri sana "kılıbık" deyip eğlenmeye kalkarsa kabul et. Artık sana takılmak eğlenceli gelmeyecektir ona. Nasılsa kabul ediyorsun.

Ama bunu öyle yapmalısın ki, kabullenmiş gibi görünürken, aslında kabullenmediğini, sadece bunu önemsemediğinden öyle yaptığını karşındakine hissettirmelisin.

"Tamam, kılıbık olayım. Seni mi kıracağım?" gibi... :)

B

bamda

Guest
Tamam işte! Sen de "bamya" yap. :)

Biri senle dalga geçiyorsa en iyi taktik onu kabullenmektir. Mesela biri sana "kılıbık" deyip eğlenmeye kalkarsa kabul et. Artık sana takılmak eğlenceli gelmeyecektir ona. Nasılsa kabul ediyorsun.

Ama bunu öyle yapmalısın ki, kabullenmiş gibi görünürken, aslında kabullenmediğini, sadece bunu önemsemediğinden öyle yaptığını karşındakine hissettirmelisin.

"Tamam, kılıbık olayım. Seni mi kıracağım?" gibi... :)

kardeş ,bu ismide nereden buldum anlamadım.Bamya ile hiç aram iyi değil.

senin avatarın guzel nickin ,tavuk balık pişirmekte kullanılan GALETA UNU'nu çağrıştırıyor..
isim bulmakda zor.:)

Kaptan

Mecra Yazarı
Mugalata tuyo verme ya
Ne guzel ise yariyor iste neden desifre ediyorsun :)

Mugalata

Kıdemli Üye
kardeş ,bu ismide nereden buldum anlamadım.Bamya ile hiç aram iyi değil.

senin avatarın guzel nickin ,tavuk balık pişirmekte kullanılan GALETA UNU'nu çağrıştırıyor..
isim bulmakda zor.:)

Ben de bamya sevmem aslında. Sana öyle takılan fakiri'ye espri yaparsın diye öyle demiştim.

Ben de isim bulamam pek.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
eğer. Havas adlı üye başka bir isimle foruma girmeye kalksın. o vakit işiteceklerine şimdiden hazır olsun... ne biçim bir karakter yapısı, başka bir üyeymiş gibi davranmak...
i

ihvanistanbul

AkhenAton
@DostunDostu 'nun nicki çok güzel. İkna edebilirsen onu al. Ya da @nefahtü 'yü. Onun dışında lafonsun söylediğini de ciddiye alabilirsin. Çok mantıklı.

Kaptan

Mecra Yazarı
eğer. Havas adlı üye başka bir isimle foruma girmeye kalksın. o vakit işiteceklerine şimdiden hazır olsun... ne biçim bir karakter yapısı, başka bir üyeymiş gibi davranmak...
i
Oyle biri daha var burada hemide sizin cenahtan. Kim oldugunu ben soylemim sen bul, yonetici degil misin.

abdullah birisi

Kıdemli Üye

Oyle biri daha var burada hemide sizin cenahtan. Kim oldugunu ben soylemim sen bul, yonetici degil misin.

kim olursa olsun, süresiz uzaklaştıtılmış ise. başka bir isim altında yazıyor ise, ve bunun farkına varırsam, bunu mod arkadaşlara iletir, çıkan sonucuda uygularlar...

B

bamda

Guest

aslında oda biliyor kim olduğunuda ikrarda zorlanıyor.:Dhatta iki kişi var onların cenahdan.biri kişilik yazı yazıyor.diğer kişilik sanki gece gündüz onun yazısını bekler gibi hemen "beğendi" butonuna basıyor..Şu an beğenilenlerde bir numaralarda!
bunlara da söyliyeceği bir şeyi vardır çiçeği burnunda yöneticinin.

B

bamda

Guest
evet arkadaşlar isim ve avatar önerilerinizi beklliyoruz.:flw

fakiri

Kıdemli Üye
Hangi nick'i alırsan al, sen yine O'sun!
Yani, Afrika yerlisi...
Etiket değiştirmekle, karakter değişmez !