Bahadır Özdener: Siyonizm'i Erbakan'dan dinledik (İzle) | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Bahadır Özdener: Siyonizm'i Erbakan'dan dinledik (İzle)

Dincsoy

Asistan
İhvan Üyesi
Katılım
21 Ağu 2009
Mesajlar
408
Puanları
0
Yaş
44
Bahadır Özdener: Siyonizm'i Erbakan'dan dinledik (İzle)
“Kurtlar Vadisi Filistin”in senaristlerinden Bahadır Özdener Arena programında çarpıcı açıklamal...


Engin Çelik'in Özel Haberi

“Kurtlar Vadisi Filistin”in senaristlerinden Bahadır Özdener, İsrail'in 1948'den beri bölgede soy kırım yaptığını söylerken, Türk halkına Siyonizm'i bir tek Erbakan Anlattı dedi.

Kurtlar Vadisi Filistin'in vizyona girmesinden önce Arena'da Uğur Dündar'ın konuğu olan Özdener çarpıcı açıklamalarda bulundu. İsrail'in yapmış olduğu Mavi Marmara katliamını perdeye taşıyarak tarihe nakşettiklerini ifade eden Özdener, 'Bizim yaptığımız tarihe İsrail'in yaptığı katliamın unutulmaması için bir kayıt düşmektir.'dedi.

Özdener yaptığı açıklamada, 'Herkese çağrı yapıyorum, Filistinlilerin mağduriyetini dile getirecek filmi herkes yapsın. Bu filmi yapsalar çok müşteri bulacaktır. Kimse dürüstlükle mazlumun, mağdurun, hakkı yenmişin, ezilenin yanında olarak onun hakkını savunmak istemiyor. Kurtlar Vadisi Filistin'de Biz Filistin'in yanında olduğumuzu vurguluyoruz.'dedi.

Uluslararası sinemada İsrail'e dokunamazsınız

Senaristlerin 'Mahalle Baskısından korktuğunu vurgulayan Özdener, 'Uluslararası sinemada İsrail'e dokunamazsınız. Hatalı olduğunu bilirsiniz, hata yaptığını da bilirsiniz. Alman despotu,Fransızı İngilizi anlatabilirsiniz. Daha önce Hollywood'un yaptığı gibi Türkleri, Arapları Müslümanları aşağılayabilirsiniz. Ama İsrail'in şu politikası yanlış, uluslararası sularda insan öldürmeyi işleyip bir film yapamazsınız. Çünkü sistem buna müsade etmez. Siyonizm dediğimizi biz hep Türkiye'de Erbakan'dan dinledik. Siyonizm'in BM'nin tabiriyle ırkçılıktır.'dedi.

Gururla Söylüyorum Müslüman ve Türk'üm

Uğur Dündar'ın dünya görüşünüz nedir? sorusuna da açık yüreklilikle cevap veren Özdener, İlk olarak Kültürel Milliyetçiyim. Bu topraklarda medeniyetin var olduğunu ve doğusuyla batısıyla bir medeniyet mimarı olduğunu söylemeliyim buna inanıyorum. Tabiki gurula söylüyorum ki Müslüman'ın ve Türk'üm dedi.

Ajans5.com olarak Bahadır Özdener'in Arena Konuşmasının tamamını sizler için derledik...

İşte Özdener'in siyonizmi anlattığı Arena konuşması:

Ajans5.com / Özel Haber


Video 1

Video 2

Video 3
 

Dincsoy

Asistan
İhvan Üyesi
Katılım
21 Ağu 2009
Mesajlar
408
Puanları
0
Yaş
44
.......................
 
Üst