Badla ( Hint Filmi )

uzAyli

İhvan Forum Üye
Hukuk tan sonra film harika sardı da kulağım çınlayıp duruyor hele nedisiz :) Herkes gerçeği farklı şekilde görür ve adalet görmek istediğini görür, sadece gerçeği göz önüne alırsa kanıt olabilir. Bazen gerçek o kadar küçük ayrıntı ki ayrıntılar parçaları değil bütünü görmektir . Birine tuzak kurmak için bi sebebe ihtiyaç vardır. Güç en kötü bağımlılıktır çünkü güce bağımlı olanlar kendi düşüşlerini öngörmezler ..
Bi saati geride kaldı çay molası verdim :)

ihvanistanbul

AkhenAton
Hukuk tan sonra film harika sardı da kulağım çınlayıp duruyor hele nedisiz :) Herkes gerçeği farklı şekilde görür ve adalet görmek istediğini görür, sadece gerçeği göz önüne alırsa kanıt olabilir. Bazen gerçek o kadar küçük ayrıntı ki ayrıntılar parçaları değil bütünü görmektir . Birine tuzak kurmak için bi sebebe ihtiyaç vardır. Güç en kötü bağımlılıktır çünkü güce bağımlı olanlar kendi düşüşlerini öngörmezler ..
Bi saati geride kaldı çay molası verdim :)
En çok benden film tavsiyesi isteyeceksiniz en coook bana soracaksınız en coook bana. Saksı değilim ben!

uzAyli

İhvan Forum Üye
Her zaman intikam aramak doğru değil her zaman affetmekte doğru değil... uff yea müthişti, yalnız çankırılı kimse Raniyi benden iyi tanıyamaz dediği an o avukatın sahte olduğunu anladım ben kocası değilde babasi olarak düşündüm helal olsun yea :) hakketti kadın sonuna kadar