Başörtülülere böylesine bir hakaret edilmedi!

Dergaz

Profesör
Cumhuriyet gazetesi yazarı CHP’li belediyenin panelinde başörtülülere hakaret etti.

MEDYAGÜNDEM- İzmir'in CHP'li Çiğli Belediyesi'nde düzenlenen bir panele, Cumhuriyet Gazetesi'nde yazıları yayınlanan Vecihi Timuroğlu'nun şok sözleri damgasını vurdu!

Timuroğlu’nun haddini aşan ve terbiyesizce sözleri başörtülülere yönelikti.
Timuroğlu, “Türbanlı bir bayan görünce erkekliğimi hissediyorum" sözleriyle aşağılık bir üslup kullandı.

İzmir'de CHP'li Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen bir panelde, Cumhuriyet gazetesinde yazıları yayımlanan Vecihi Timuroğlu'nun başörtülü hanımlara ağır hakaretler etmesi, çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından da tepkiyle karşılandı.

medyagundem

Dergaz

Profesör
6 okcu egemonyasi altinda SENELERCE inim inim inliyen yargi, hukuk, savcilar! hadi savci cikti diyelim adil karar verebilicek bir hakim varmi ? hic sanmiyorum. O zaman kimse suan ulkede tarafsiz ve bagimsiz bir yargi var diye otmesin! (chpliler!)

fakiri

Kıdemli Üye
Cumhuriyet gazetesi yazarı CHP’li belediyenin panelinde başörtülülere hakaret etti.
MEDYAGÜNDEM- İzmir'in CHP'li Çiğli Belediyesi'nde düzenlenen bir panele, Cumhuriyet Gazetesi'nde yazıları yayınlanan Vecihi Timuroğlu'nun şok sözleri damgasını vurdu!
Timuroğlu, “Türbanlı bir bayan görünce erkekliğimi hissediyorum" sözleriyle aşağılık bir üslup kullandı.
İzmir'de CHP'li Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen bir panelde, Cumhuriyet gazetesinde yazıları yayımlanan Vecihi Timuroğlu'nun başörtülü hanımlara ağır hakaretler etmesi, çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından da tepkiyle karşılandı.
medyagundem

Öyle zannediyorum ki, bu ebleh adamı da başkaları gördüğünde aynı şeyi hissediyordur! Çünkü, böyle bir söz ancak i. lerden zuhur edebilir !

alanyali07

Kıdemli Üye
Desenize,bunlar türban görmemek istemeleri aslında erkek olmak istemeyişlerindenmiş..:D
Valla günümüzde tıp çok gelişti,erkekliğini hissettirmeyecek çok yöntem mevcut...

reis

Kıdemli Üye
(...)
(...)
Türbanlı bayan görünce erkekliğini hissettiğine göre bu hayvan normalde .bneymiş demekki..

cheremyth

Üye
Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne,
Acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne..
Medeniyet dediğin soymaksa bedeni,
Desene hayvanlar bizden daha medeni..

Mehmet Akif ERSOY..

|SEÇKiN|

Profesör
Rabbim ona hidayet nasip etsin!
şayet hidayet nasip olmayacaksa "kahhar" ism-i şerifi hürmetine kahr-u perişan eylesin yüce Rabbim onu!
o terbiye sınırlarını aşmış olabilir. normaldir! onun adına normaldir çünki.
ama bizim adımıza normal değildir, çünkü biz insanız ve müslümanız!!!
onunla aynı zeminde bulunmak zül'dür bir müslüman için... daha doğrusu aynı seviyede, yahut aynı üslupta!

_Nihade_

Gafleti eyLe Heba
Hiç bu kadar çirkefleşmemişlerdi, bunlar bizim gözümü açmalı, önümüze bakalım... Ne kadar aşağıların aşağısı insanlar olduğunu anlayalım.
Allah bunlara fırsat vermesin, başka birşey demiyorum.