Ayrılık ümitlerin ötesinde sessizlik içinde!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com

[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç bilirmisin çaresiz seslenişleri[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüreği titreten nağmenin hüzün vecdini[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sessizliğin esaretinde geçen elem reçetelerini[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Efkar selini,ayaz geceleri, fersizleşen gözlerden boşalan demi[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nefes müddetine tavdır, aşka arzdır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gönül şayet mahzunsa ne kadar narlaşan hardır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sükut etmiş bir melal kim için vardır ve kime zarardır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dil konuşsa, umut ruhun inhisarında kanatlanarak uçarsa kardır[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ömrüm sevdaya hasredilen bir andır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne vakit aşk gün yüzüne çıkıp, umudumla buluşacaktır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hüzün sinemde ilelebet olacaktır, hicranım biran bile durmayacaktır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözlerden kan boşalacak, nefesim takatsiz kalıp, halimle vedalaşacaktır[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Vurgun yemiş bir asma misali sereserpeyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hem nasıl bir keder içinde, hale meftun olan bir aşk zadesiyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Peki, niye böyle derliyim, hasretin firakıyla nefeslenen sefil bir azadeyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şimdi kime ne söyleyim, bahtım için boyun bükmeliyim, secdeyle irkilmeliyim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yoktur kimseye bir sözüm, özümdedir hüzün[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Birgün şakıyacakmıdır bu efkarlı gönlüm ve gülecekmidir yüzüm[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ömür biterken, niyet halisken, gül kokusu gelmiyor bilmem ki acep neden[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akıl manam için, idrakim ruhumdan tebarüzleşen bir yetim, aşk eşiğinde ölmeden[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​

_Berceste_

bir tutam delilik...
yüreginize kaleminize bereket
cok güzel bir siir...

harcaniyorsun abi buralarda:p

DİLEM

Asistan
Ömrüm sevdaya hasredilen bir andır
Ne vakit aşk gün yüzüne çıkıp, umudumla buluşacaktır

[FONT=Palatino Linotype, serif]Hüzün sinemde ilelebet olacaktır, hicranım biran bile durmayacaktır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözlerden kan boşalacak, nefesim takatsiz kalıp, halimle vedalaşacaktır[/FONT]

Çok anlamlı ya bıtım bu kıtaya yuregınıze saglık hocam

Sessiz Vaveyla

EL Kârda Gönül Yârda
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yoktur kimseye bir sözüm, özümdedir hüzün....[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]
Çok güzel yazıyorsunuz, bir şiir sever olarak takipteyim ... Kelamınız daim olsun...
[/FONT]

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Efendim lütfediyorsunuz
virgul.gif
kalbinizin ülfetinden serdediyorsunuz...
Ne kadar lisan-ı halimde bir mahzunluk yaşasam da iyi ki sizler varsınız...
Bu anlamda çok teşekkürler ediyorum ve kalbi sürurunuz bereketli olsun diyorum efendim...