Ayla Algan: Namazın Yogadan Farkı Yok!

TakVa

Ordinaryus
Tiyatro oyuncusu Ayla Algan, canlı yayında öyle bir açıklamada bulundu ki, Habertürk'ü izleyenlerin ağzı açık kaldı.

Namaz kılmayı Yoga'ya benzeten Ayla Algan " Namaz kılarken kan dolaşımı artıyor. Namazın yogadan farkı yok." dedi.

İslam aleminin peygamberi Hz.Muhammed'den "Muhammet" diye bahseden Ayla Algan "Muhammet diyor ki; Tanrı'yı düşün. Ama başkası felsefeyi düşünür, bir başkası başka bir şey düşünür. Ama çocuğunu, aileni, işini düşünmeyeceksin. O namaz namaz değildir, yani Yoga. Ben namazı yogadan çıkardım." dedi.

Programın moderatörü Balçiçek İlter ise Ayla Algan'ın Hz. Muhammed'den "Muhammet" şeklinde bahsetmesinin ardından peygamber efendimizden Hz. Muhammed diye bahsedererek durumu kurtarmaya çalıştı.

Postmedya

ilke

Paylaşımcı
Tiyatro oyuncusu Ayla Algan, canlı yayında öyle bir açıklamada bulundu ki, Habertürk'ü izleyenlerin ağzı açık kaldı.
Namaz kılmayı Yoga'ya benzeten Ayla Algan " Namaz kılarken kan dolaşımı artıyor. Namazın yogadan farkı yok." dedi.
İslam aleminin peygamberi Hz.Muhammed'den "Muhammet" diye bahseden Ayla Algan "Muhammet diyor ki; Tanrı'yı düşün. Ama başkası felsefeyi düşünür, bir başkası başka bir şey düşünür. Ama çocuğunu, aileni, işini düşünmeyeceksin. O namaz namaz değildir, yani Yoga. Ben namazı yogadan çıkardım." dedi.
Programın moderatörü Balçiçek İlter ise Ayla Algan'ın Hz. Muhammed'den "Muhammet" şeklinde bahsetmesinin ardından peygamber efendimizden Hz. Muhammed diye bahsedererek durumu kurtarmaya çalıştı.
Postmedya

Pöh !!! Habertürkteki izleyicilerin ağzı açık kalmış ! Bu da bir şey mi yani?.. M.İ-Oğlunun başı çektiği Hilâl TV'de görev yapanlar ve bu TV'nin ekranlarına çıkarılan modernsitler- mezhebsizler- Yalnız Kurancı Prof.ların hiç biri ve hepsi Rasulullah -salllallahu aleyhi vesellem- Efendimize ne Aleyhisselâm deyip, salât getiriyorlar ve ne de Hazret diyorlar ! Bunlar da ceman, sanki peygamberimizin asker ve okul arkadaşlarıymışlar gibi sadece "Mhmmd" demekle yetiniyorlar ! Ve üstüne üstlük bunların izleyenlerinin de Habertürkteki gibi ağızları açık kalıp şaşırmaları şöyle dursun, konuşmaları pür dikkat ve cep defterlerine notlar alarak dinliyorlar ! Peki burada şimdiye kadar bu Hilâl TV'deki ucube durum hakkında hiç kimseden bir tepki oldu mu ? Biz müslümanlar uykuyu ve uyumayı çok seviyoruz çok ! Allah sonumuzu hayreylesin!

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Tahtadaki yazıya dikkat

"Benim adım Umut..."

Yakadaki çeyrek olsa bâri : )