Ayasofya Camii de Ruhban Okulu da Açılsın!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Selamun aleykum kardeşim, saadet ile bbp niçin birleşti?

Ve aleyküm selam.

birincisi birleşmediler, ittifak yaptılar.

Birleşme ayrıdır seçimler için ittifak yapmak ayrıdır.

İkincisi Adaletsiz baraj sistemi var biliyorsun ve adında ADALET kelimesi olan ADALETSİZ KALKINMA PARTİSİ de bu sistemi kaldırmadı, partiler de mecburen bu yollara başvuruyorlar.

Yeni demokratikleşme paketine göre artık yüzde 3'ün üzerinde oy alan siyasi partilere Hazine'den yardım yapılması gerekiyor.

Eeee?

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Ayasofya açılacakkkk, REİSİN süprizini meraktan geberiyorum vs. diyenler suspus olmuşlar :)

yalan haber olması açılmayacak olması evet bizleri üzmüştür
ama hayret sizi sevindirmiş

yıllarca başörtü sorunu neden çözülmez zaten çözemezler çözmek istemezler deyip
çözüldüğünde de umursamayanlardan olduğunuzdan olmasın !!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
yalan haber olması açılmayacak olması evet bizleri üzmüştür
ama hayret sizi sevindirmiş

yıllarca başörtü sorunu neden çözülmez zaten çözemezler çözmek istemezler deyip
çözüldüğünde de umursamayanlardan olduğunuzdan olmasın !!!

Beni neden sevindirsin ki... ben sizin yalanlarınızı söylüyorum, milleti kandırmanızı söylüyorum.

Ortada hol yok yumarda yok ayasofya açılıyorrrrrr, reissssssssss suprizzzzz yapacakkkkk diye insanları kekleyenleri söylüyorum.

Ayasofyayı bırak tayyibi SEN BİLE AÇSAN seni bile ayakta alkışlarım bütün küfürbazlığına rağmen.

Beni kendinle karıştırma.

Ama siz bir kere bile eleştirilmesine tahammül edemiyor ve hakaret üstüne hakaret yağdırıyorsunuz.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
"Bu ülkeye zarar vermek isteyen tüm şer odaklarına, haşhaşilere, paralelcilere" DEVLETİ PEŞKEŞ ÇEKENLERDEN, yıllarca peşkeş çekip sonra da safmışız, ahmakmışız, aldatılmışız vs. diyenlerden değiliz elhamdülillah.

Erbakan hocanın karşısında kim varsa onların gazına gelip hocayı sırtından hançerleyen, yılan gibi gömlek değiştiricilerden değiliz elhamdülillah!

Utanmadan hala Erbakan hoca diyorsunuz ya
ona zarar veren vermiş kötülemiş kim var sa
bugun Erdoğana karşı onların safındasınız

evet o Cemaatçilere ( müslüman bildiklerimizin namazında abdestinde olanların) önünü açmış onlarla destek sağlamış olabiliriz
ama hainlikleri ortaya çıkınca sahiplenen siz oldunuz ee nasıl olsa hainlik içinize işlemiz , kim olursa olsun yeter ki hain olsun kucağına oturursunuz saflarına durursunuz.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Beni neden sevindirsin ki... ben sizin yalanlarınızı söylüyorum, milleti kandırmanızı söylüyorum.

Ortada hol yok yumarda yok ayasofya açılıyorrrrrr, reissssssssss suprizzzzz yapacakkkkk diye insanları kekleyenleri söylüyorum.

Ayasofyayı bırak tayyibi SEN BİLE AÇSAN seni bile ayakta alkışlarım bütün küfürbazlığına rağmen.

Beni kendinle karıştırma.

Ama siz bir kere bile eleştirilmesine tahammül edemiyor ve hakaret üstüne hakaret yağdırıyorsunuz.

küfür tek milllettir onların safında duran sizsiniz

sokak karıları gibi bir kahkaha atmadığız kaldı
sevinmemişmiş

asıl küfürbaz diliyle fitne çıkarmaya çalışan diliyle ona buna eza verendir
buda maşallah her konunuzda mesajınızda mevcuttur

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Utanmadan hala Erbakan hoca diyorsunuz ya
ona zarar veren vermiş kötülemiş kim var sa
bugun Erdoğana karşı onların safındasınız

evet o Cemaatçilere ( müslüman bildiklerimizin namazında abdestinde olanların) önünü açmış onlarla destek sağlamış olabiliriz
ama hainlikleri ortaya çıkınca sahiplenen siz oldunuz ee nasıl olsa hainlik içinize işlemiz , kim olursa olsun yeter ki hain olsun kucağına oturursunuz saflarına durursunuz.

hahahahahaha :)

Erbakan hocaya zarar verenlerle aynı safdan bahsedene bak:)

Erbakan hocaya zarar veren, 28 şubatta postal yalayan cemaatle 12 sene kanka olan kimdi?

devleti bunalra peşkeş çeken kimdi?

Bütün devlet kadrolarını bunalral dolduran partinin adı neydi?

:)

Ya susun hiç olmazsa .)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
küfür tek milllettir onların safında duran sizsiniz

sokak karıları gibi bir kahkaha atmadığız kaldı
sevinmemişmiş

asıl küfürbaz diliyle fitne çıkarmaya çalışaz diliyle ona buna eza verendir
buda maşallah her konunuzda mesajınızda mevcuttur

usluba bak :)

Yazacak bir şeyi kalmayınca hemen hakarete başlıyor bizim küfürbaz yandaş :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Saadet ile bbp nin birlikteliğinin duygusal sebebe dayandığını kabul etmen de bir gelişmedir. Teşekkür ederim. En azından kıvırmadan kabul ettin.

Türkçe anlamadığınızı düşünüyorum :)

redyellow Nickli Üyeden Alıntı
akp 400 trilyona yakın devletten para alırken de DUYGUSAL dedin mi?

Bu yazımdan saadetin ittifakı para için yaptığına çıkarmak becerisini nasıl gösterdin hayret:)

Ben senin dediğin anlamad bir şey demedim, demem de... SİZİN İKİYÜZLÜ DAVRANMANIZA yazıyorum iyi okuyun.

Saadet para için ittifak yaptı diyenler akpnin devletten 400 TRİLYONA YAKIN HAZİNE YARDIM ALMASINI eleştirmiyorsa kusura bakmasınlar ama asıl ikiyüzlüler onlardır, asıl kıvıranlar onlardır.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
işte bak aynı sokak karıları gibi

bir laf diyorsak boşuna demiyoruz ALLAH şükür 12 den isabet ediyor

Hem hakaret ediyor hem Allaha şükür diyor :)

Sizin lügatınınıza göre, sizin İNSANLIĞINIZA göre gülümseyen herkes sokak karısı demek ki:)

Size göre gülümsemek yanlıştır tabi, sizin tıynetinize uygun olan KÜFÜR ETMEK ne de olsa!

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com

Sizin lügatınınıza göre, sizin İNSANLIĞINIZA göre gülümseyen herkes sokak karısı demek ki:)

Size göre gülümsemek yanlıştır tabi, sizin tıynetinize uygun olan KÜFÜR ETMEK ne de olsa!

hahahahaa diye kahkaha atmak ve gülümsemek benim lügatımda baya farklı şeylerdir

hahahahaha diye kahkaha atmak = edebsizlik

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
11391497_10153339585787298_5114247205318826649_n.jpg

11351227_10153339585047298_7249411541448606707_n.jpg

Küfürbazı muhatap almayı bırakayım da biraz da konuya yazalım.

İstanbulda olan, müsait olan arkadaşlara duyurulur.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com

hahahahaa diye kahkaha atmak ve gülümsemek benim lügatımda baya farklı şeylerdir

hahahahaha diye kahkaha atmak = edebsizlik

:)

DURMAK YOK; HAKARETE DEVAM diyorsun yani!

Yakışır :)

hakaret mi hakikatın ta kendisi
sizin gülüşünüzün tarifidir hatta edebsiz kelimesi hafif bile kalmış

Gülümsemek, güler yüzlü olmak, az gülmek, gülünç olmak, gülmek, çok gülmek, kahkahayla gülmek, yapmacık gülmek, boş yere gülmek, alay edici, incitici ve küçümseyici gülmek, güldürmek, boş yere güldürmek fiilleri arasında farklar vardır. Bunların hiçbirisi diğeriyle aynı fiil değildir. Dereceleri ve aldıkları hükümler de ayrı ayrıdır. Bunlardan bazısı teşvik edilmiş, bazısı mubah görülmüş, bazısından ise sakındırılmıştır

Çok gülmek, kahkahayla gülmek, yapmacık gülmek, boş yere gülmek, alay edici, incitici ve küçümseyici gülmek ve boş ve batıl şekilde güldürmek ise derece derece yasaklanmıştır.

İki çeşit gülme vardır: Bir gülme vardır ki, Allah sever. Bir gülme vardır ki, Allah gazap eder. Allah’ın sevdiği gülme şudur: Kişi görmeyi arzuladığı bir din kardeşiyle karşılaşır ve onu gördüğünden dolayı sevinir.
Allah’ın gazap ettiği gülme ise, kişi incitici, eziyet verici, küçük düşürücü, alay edici, kaba veya batıl bir sözü hem gülmek ve hem de başkalarını güldürmek amacıyla söyler. Bu yüzden yetmiş kat Cehennem uçurumundan aşağı yuvarlanır.”
(Câmiü’s-Sağîr, 3/1149)
kalın kısım nasılda size uymuş
bana küfürbaz demeniz buradaki gerçeği değiştirmez

Ayasofya açılmıyor diye bizler üzülerken siz
alay edip gülmeyi tercih ediyorsunuz

Başkanınız bu haberleri yalanlamış
smile[2].gif
Ama siz gene de seçimlere kadar inanmış, ayasofya açılacakmış gibi davranabilirsiniz!!!

sonra gelmiş hakaret etme küfürbaz filan diyorsunuz ne alaka
asıl sizin yaptığınız edebsizlik ve hakarettir