Avukatıma Tlf.ettim Tansel ÇÖLAŞAN a DAVA açıyorum.Sizlerde bu davayı çevrenize yayın GÖKÇEK davası diyelim.

agbi

Yasaklı
Katılım
2 Kas 2006
Mesajlar
25
Tepkime puanı
382
Puanları
0
Konum
İzmir
Avukatıma Tlf.ettim Tansel ÇÖLAŞAN a DAVA açıyorum.Sizlerde bu davayı çevrenize yayın GÖKÇEK davası diyelim.

Emin'in karısına Gökçek şoku!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, gazeteci Emin Çölaşan'ın eşi ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan'a dava açtı. Dava dilekçesinde Tansel Çölaşan'ın referandumda 'evet' oyu kullananları gaflet ve ihanet içinde olmakla suçladığı belirtildi.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, gazeteci Emin Çölaşan'ın eşi ve Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Tansel Çölaşan'a 5 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı.

Dava dilekçesinde, 12 Eylül'deki referandumdan önce Hatay'da düzenlenen ''Türkiye Nereye Gidiyor?'' başlıklı panelde Tansel Çölaşan'ın sandıkta 'evet' oyu kullananların gaflet, dalalet ve ihanet içinde olduğunu söylediği belirtildi.

Gökçek'in, referandumda ''evet'' oyu kullandığı ifade edilen dilekçede, Çölaşan'ın her ne kadar genelleme yaparak konuşmuş olsa da, ilk etaptaki muhataplarından birinin Gökçek olduğu savunuldu.

Dilekçede, ''Kendileri gibi düşünmeyen, kendileriyle aynı partiye oy vermeyen insanları 'Bidon kafalı' veya 'Göbeğini kaşıyan adam' olarak nitelendiren bir zihniyetin adeta sözcülüğünü yapan davalı (Çölaşan), demokratik hakkını kullanarak 'evet' oyu veren herkesi ve başta müvekkilimi 'Hain, dalalet içerisinde ve gafil olmakla' suçlamıştır'' denildi.

Dilekçede, Gökçek'in Çölaşan'ın beyanındaki hakaretlerden etkilendiği, rahatsızlandığı ve üzüntü duyduğu vurgulandı.

Kazannılırsa Allah cc izni ile kazanılır.

Parayı güvendiğiniz HAYIR kurumuna veya bildiğiniz ihtiyaçlı kişilere verin.
 

korakademik

Ordinaryus
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
2,236
Tepkime puanı
63
Puanları
0
erken açılmış
şu değişiklikler gerçekleşseydi
şu an mahkemler zaten hocaefendiyi sevmeyen hakimlerle dolu:D
 
Üst