Avrupa da Yaşayan Kardeşlere..........

ummuhan

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
1 Eyl 2007
Mesajlar
12,942
Puanları
113
Degerli Dostlar,
16-5-2010 tarihinde Belcikanin Genk şehrinde 3. Avrupa Geleneksel Hilal Tv Etkinliklerini gercekleştireceğiz. Hilal tv den canli olarak yayınlanacak bu program yine Hilâl tv den tanıdiğiniz fikir adamları ve sanatcılar eşliğinde gerceklestirilecektir.
Belcika Fatimatuzzehra Vakfi, Almanya Egikur vakfı, Hollanda iDEE vakfi ve Hilal tv gönullüleri ile birlikte organize edeceğimiz bu programda amacımız:

Ümmet ve Kardeslik bilinci ile hareket ederek, İslam ümmetinin bir üyesi olan etnik grup ve cemaatlerden hiçbirini dışlamadan Hilal TV izleyicileri ile bir araya gelerek kaynasmak, görüsup tanismak, ulfet ve sevgi ile dayanışma içerisinde bulunmak ve ayrica Hilal TV’nin önem ve özenle vurguladığı birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajını Avrupa’daki izleyici kardeşlerimizlede birebir paylaşmaktir.


Bu amaçimizin gerçekleşmesi için ekranlarimizdan yakinen tanidiginiz degerli hatipleri ve sevilen sanatçıları Avrupada siz dostlarla bulusturarak bu mesajın geniş kesimlere iletimini sağlamaya calisacagiz.

Inaniyoruz ki bu guzel programla gurbette bulunan Avrupa’daki insanlarımıza, Anavatan Türkiye’den bir ses ve nefes taşıyarak, hasret giderecek fırsatlar sunacagiz.

Bu vesile ile hilal tv Avrupa 3.geleneksel etkinligimize genc yasli bay bayan cocuk tum herkesi davet ediyor, sevgi saygi ve muhabbetlerimizi sunuyoruz…

(Kuran Hatrina sizinde bu Davet mesajimizi Kardeslik ve dayanisma adina tum dostlara iletmenizi istirham ediyor hayirda yarismayi ve hayirda bulusmayi niyaz ediyoruz)

http://www.hilalgecesi.com

Hayriye Tufanoglu
Fatimatuzzehra Vakfı Başkanı


 
Üst