AV MEVSİMİ FRAGMANI - İzle

ummuhan

Kıdemli Üye
Ne bilim ay... öle yazıyo ya yukarda cem yılmaz karikatür yapmış onları dedim

MüGe

Ben, Keyfim ve Kâhyam
Ne bilim ay... öle yazıyo ya yukarda cem yılmaz karikatür yapmış onları dedim

ALLAH iyiliğini versin abla ya ben de ne karikatürü diyorum iki saattir kendi kendime...Zeynep cem yılmazın erbakan hocamla ilgili karikatür yaptığını ve benim de neden cem yılmaza ait bişeyin reklamını yaptığımı sormuş olay bundan ibaret...

Evet karikatürleri var cem yılmazın hocamla ilgili ama büyütülecek birşey deil... :)

ummuhan

Kıdemli Üye

ALLAH iyiliğini versin abla ya ben de ne karikatürü diyorum iki saattir kendi kendime...Zeynep cem yılmazın erbakan hocamla ilgili karikatür yaptığını ve benim de neden cem yılmaza ait bişeyin reklamını yaptığımı sormuş olay bundan ibaret...

Evet karikatürleri var cem yılmazın hocamla ilgili ama büyütülecek birşey deil... :)

İşte o büyütülmiycek karikatürleri göriim dedim ben de :)

MüGe

Ben, Keyfim ve Kâhyam
NrxUa6Ye.jpg

286120101021112949576.jpg

Benim bildiğim bunlar var...Aman ablam gözünü seveyim konu rayından çıkmasın, gör diye ekledim... :D

Son Kurt

Üye
Merhaba arkadaşlar.Ben filmi izledim.Genel anlamda beğendim.Eksikleri var tabiki ama o kadarda olsun.Türkiyede yapılan ilk örneklerden olduğu için çok eleştirel yaklaşmak istemiyorum.Özellikle polis teşkilatından çok yardım almış.Tuzak sorular ve sonuca götüren fikirler çok hoşuma gitti.