Atatürk'e Hakaret eden bayan.

bi husben

Kıdemli Üye
Bu son olaylar gösterdiki hala çok zayıfız çok gayretsizis sahiplenme desen oda yok.CHP zamanındaki müslümanların gösterdiği reflekstende uzaklaşmış durumdayız.İktidar desen hiç bir zaman muhalefetin bu tür olaylarda göstermiş olduğu refleksi sahiplenmeyi göstermemiştir.bir dhkpc li adliyeye sevkedildiğinde 100 tane avukat savunmak için adlıyeye akın ederken muhalefetin milletvekilleri orda destek verirken bizim cenahtakiler pasif durum sergiliyor.Ayrıca bu tür eyemlerde bizim dediğimiz insanlar bile bu tür kardeşlerimizi provakatör ilan ediyor.Onlar istedikleri gibi at koştururken bizler sus pus oluyoruz.dün sosyal medyada müslümanlara yapılan saldırılara ses çıkaran bıle olmadı.dün dıkkatımı bişey çekti turan harekatı denen grup paylaşımlarında istiklala mahkemelerini kuracaz hepinizi asacaz dıye paylaşımlar yaptı.müslümanlara agza alınmayacak hakaretlerde bulunuldu tek tuk cılız çıkışlardan başka yanıt olmadı.Şunu bir kez daha anladımki Allahın ipine toptan sarılmadan bu işler olmayacak.kendi aramızda merhametli ve şefkatli kafirlere karşı şedit olamazssak bu tür hücümlara her zaman maruz kalacaz.

bi husben

Kıdemli Üye
Bu arada şunuda belirteyim iktidar belkide bilinçli olarak sahıp çıkmıyor ses çıkarmıyor hatta bu tur yapılan haksızlıga destek veriyor
Malum ak partinin oyları gittikçe zayıflıyor. AKP ye oy vermeyecem diyenleri tekrar geri dondermenin yolunu belkide bu şekilde telafı etme derdınde.muhafazakar kesime yapılan bu hucumlar sayesınde aklı bulanan oy vermeyecem diyenler karşı kesımın yaptığı saldırılar karşısında şimdiden bunlar boyle yaparsa ıktıdara gelseler anamızı aglatırla dusuncesıyle tekrar gıdebıleceği tek yer olan ak partıye destek vermekten baska cıkar yol goremıyor.Bu tür eylemler her zaman ak partıye yaramıştır.muhalefet yıne tuzaga dusmus durumda

adams77

Kanalizasyoncu
Bu arada şunuda belirteyim iktidar belkide bilinçli olarak sahıp çıkmıyor ses çıkarmıyor hatta bu tur yapılan haksızlıga destek veriyor
Malum ak partinin oyları gittikçe zayıflıyor. AKP ye oy vermeyecem diyenleri tekrar geri dondermenin yolunu belkide bu şekilde telafı etme derdınde.muhafazakar kesime yapılan bu hucumlar sayesınde aklı bulanan oy vermeyecem diyenler karşı kesımın yaptığı saldırılar karşısında şimdiden bunlar boyle yaparsa ıktıdara gelseler anamızı aglatırla dusuncesıyle tekrar gıdebıleceği tek yer olan ak partıye destek vermekten baska cıkar yol goremıyor.Bu tür eylemler her zaman ak partıye yaramıştır.muhalefet yıne tuzaga dusmus durumda

o zaman bir oyun mu bu olanlar diyorsun? Kutuplaşma mı? sağ ve sol çatışması yaratmak mı?

adams77

Kanalizasyoncu
bi husben diyor ki. İktidar partisi ADALETİ çıkarları için koltuğunu kaptırmamak için kullanıyor. İktidardan düşmek yerine ADALETSİZ 'liğe göz yumuyor ve bunu kendine bir güç olarak görüyor.

bi husben

Kıdemli Üye
bi husben diyor ki. İktidar partisi ADALETİ çıkarları için koltuğunu kaptırmamak için kullanıyor. İktidardan düşmek yerine ADALETSİZ 'liğe göz yumuyor ve bunu kendine bir güç olarak görüyor.

Bİ HUSBEN diyorki değil sadece belkide dedim. Düşüncem bu şekilde.Ve bu tür olayların ak partiye yaradığı su götürmez gerçek.

adams77

Kanalizasyoncu
Bilemem ama dün ak partiye oy atmayacam diyenler bu olaylardan kesin etkilendiklerinin doğruluk payı yüksek diye tahmin ediyorum

Bilmem ne demek :) adaletsizliğe göz yumup buradan kendine çıkar sağlamak doğru birşey değil.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Güçlü değilsin şuan tam manası ile güçlü değilsin yaşananlar bunu gösteriyor. Bu olaylar bunu gösteriyor.

Sen yönetimi ele aldığında faizi serbestmi bırakcaksın yada alkol isteyen içer isteyen içmezmi diyeceksin ? Senin gibi inanmayanlara ne yapacaksın ? Ağızlarına kilitmi vurcaksın ?

Kasaptaki ete soğan doğramam. :)

adams77

Kanalizasyoncu
Son dakika! Çorlu'da Atatürk büstüne baltayla saldıran kadın serbest bırakıldı

GÜNCEL HABERLERİ

| 14.11.2018 16:28 |

Son Güncelleme

46 dakika önce

Son dakika haberine göre, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde Atatürk büstüne baltayla saldıran Çiğdem B. sevk edildiği mahkemede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

ilke

Paylaşımcı
Son günlerdeki Atatürk' saygısızlık haberleri farkında iseniz karanlık bir elin düğmeye basması gibi birden bire çığ gibi patladı!.. Tezgâh aynı tezgâh ! Amaç toplumu kamplara ayırmak ve bölerek kaos çıkarmak ! Bu işin basın yoluyla tetikçiliğini de SÖZCÜ ve CUMHURİYET gazeteleri üstlenmiş ! Biline ve ahmakların kurduğu bu basit tuzağa düşülmeye!..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
]

Tarihte örnekleri var
Tarihe mi inanalım sana mı inanalım
Günümüzde şimdi mağduruz zamanı gelince sizi mağdur edeceğiz diyen bile var
Tabi onlara koltuk değnekliği yaparsan elbet savunursun

Onların üniversite gençliği yakıp yıkar halid bin velid olur
Bizimki mırıldanır
Vayy gel hapse olur

Hayda... bana inan veya inanma demedim ki, chp zamanında olsaydı şöyle olmazdı da demedim.

BİZ NE YAPARDIK diyorum ey müslüman???

Bu tutuklama chp iktidarında olsaydı SEN ne yapardın?
ŞİMDİKİ gibi mi davranırdın, yoksa farklı mı?

Samimi söyle.

bi husben

Kıdemli Üye
Hayda... bana inan veya inanma demedim ki, chp zamanında olsaydı şöyle olmazdı da demedim.

Samimi söyle.
herhalde farklı davranılırdı
çünkü geçmişte farklı davranırdık

Hakperest

Kıdemli Üye
Son günlerdeki Atatürk' saygısızlık haberleri farkında iseniz karanlık bir elin düğmeye basması gibi birden bire çığ gibi patladı!.. Tezgâh aynı tezgâh ! Amaç toplumu kamplara ayırmak ve bölerek kaos çıkarmak ! Bu işin basın yoluyla tetikçiliğini de SÖZCÜ ve CUMHURİYET gazeteleri üstlenmiş ! Biline ve ahmakların kurduğu bu basit tuzağa düşülmeye!..
Nureddin yıldız, i.şenocak, cemaatler den sonra bu sefer mümin bireylere ayar çekiliyor.
İkisinde de gördük ki akparti yeterli insiyatif alamadı. Belki uyanış açısından iyi oldu ama bazı konularda sayın erdoğanın eli bağlı demek ki.

Hakperest

Kıdemli Üye

Samimi söyle.
Mesela biz lisedeyken başkaları iktidardı
Haftalarca işkence gören arkadaşlarım oldu. İşler her dönem farklı dönüyor yani. O zamanlar hem kürt ırkçılar hem kemalistler hem ülkücüler kim varsa doğu kökenli islamcıların düşmanıydı. Erbakan ile limoni değildik sadece.