Atatürk'e Hakaret eden bayan.

Kaptan

Mecra Yazarı
Hala daha bu hakaret değil diyenler bir pazar kiliseye gidip ayin zamanında hz isa ilah değil, allahın oğlu değil desin. Forumda tvde gazetede yazarsan belki eleştiridir bunun adı. Ama ayin esnasında o mekâna gidip bunları söylemek bal gibide ordaki insanlara törene ayine hakarettir. Provakasyonun dibidir.

Bu saygısızlık provakasyon kapısını açtığınız anda yarın öbür gün sizin mekanınızda sizin töreninizde sizlere karşıda hakaret, pardon eleştiri fikrini söyleme hakkını vermiş olursunuz. O vakit nerde bu devlet nerde bu millet nerde adalet nerde polis asker demeyin. Tamam mı.

Bak cemalii, sufizm beynini sulandırmış senin daha durduğun yeri seçemiyorsun. Uçtu kaçtı hikayelerine merak salacağına git siyer ve tefsir oku biraz.

Ben sana en meşhurlarından üç tane provakasyon örneği vereyim;

Kabede tevhidi haykırıp ölesiye dayak yiyen fakat ertesi sabah tekrar gidip tekrar dayak yiyen Ebu Zer'i oku mesela.

Hz Musa Firavuna tebliğe giderken iman etmeyeceğini bilmiyormuydu? Keza Hz İbrahim'in putları kırması provakasyon değilde neydi?

Kaptan

Mecra Yazarı
Şincik cübbeli kime melun dedi yaw
Lafımı ortaya atıyorum doktor öğrencisi Emine sen anla mı oldu

Çok affedersin, eskiden laik kesim havlardı müslümanlara. Artık kendi itlerimiz onların vazifesini gönüllü yapıyor. Şekilde görüldüğü üzre.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
herhalde farklı davranılırdı
çünkü geçmişte farklı davranırdık

İşte biz MÜSLÜMANLARIN SORUNU BU.
Felan yanlış yaparsa harala gürele, kafir, dinsiz, imansız, zındıkkkkk!
Ama AYNI YANLIŞI YAPAN BİZDEN OLUNCA HİÇ TIK YOK!
Müslüman yanlışı kim yaparsa yapsın karşı çıkmalı halbuki.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Mesela biz lisedeyken başkaları iktidardı
Haftalarca işkence gören arkadaşlarım oldu. İşler her dönem farklı dönüyor yani. O zamanlar hem kürt ırkçılar hem kemalistler hem ülkücüler kim varsa doğu kökenli islamcıların düşmanıydı. Erbakan ile limoni değildik sadece.

Anladım :)
Soruya cevap verecek yüreğim yok diyorsun yani.
Teşekkürler.

cemaliii

Kıdemli Üye
Bak cemalii, sufizm beynini sulandırmış senin daha durduğun yeri seçemiyorsun. Uçtu kaçtı hikayelerine merak salacağına git siyer ve tefsir oku biraz.

Ben sana en meşhurlarından üç tane provakasyon örneği vereyim;

Kabede tevhidi haykırıp ölesiye dayak yiyen fakat ertesi sabah tekrar gidip tekrar dayak yiyen Ebu Zer'i oku mesela.

Hz Musa Firavuna tebliğe giderken iman etmeyeceğini bilmiyormuydu? Keza Hz İbrahim'in putları kırması provakasyon değilde neydi?

Hep senmi sofilere şirk koşuyor diyeceksin. Bende sana diyorum. Çabuk tövbe et. Sen veya o bayan peygamber mi ki tebliğe çıkıyorsun. Düpedüz şirk bu. Seni müşrik seni

Kaptan

Mecra Yazarı
"Eğer bir Müslüman Atatürk'ü seviyorum derse ya ahmaktır ya sahtekardır" demiş bir fesli.