Astroloji Kuantum Dua

Derin Manâ

Asistan
Katılım
5 Haz 2007
Mesajlar
260
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Kaza ve kader konusunun sistemdeki işleyiş şekli, astroloji ile anlaşılır. Astroloji fal değildir. Günümüzde Kabul edilmeyebilir ama bir bilim dalıdır.

Yıldızlardan gelen, insanları ve mahlûkatı etkileyen ışınlar, beyni- davranışları etkiler ve olaylar zincirinin yaşanmasına neden olur.

Fütûhâtı Mekkiye isimli kitabında Muhittin Arabi derki; alemin öncülüğünü 12 burçtaki melekler yapar.

Bu meleklerin 30 ilim hazinesi vardır. Cennet , cehennem ve Dünya ile ilgili işler burçlardaki ilim hazinelerinden meleklerin etkileriyle gerçekleşir. . Yıldızlar meleklerin, meleklerde Allahın tasarrufundadır.

Yıldızlardaki ışınlar dediğimiz olay aslında meleki (kuantsal) etkilerdir ve bilinçlidir. Her bir ışın milyarlarca bilgi içerir, levhi mahvuz dediğimiz kaynaktan alır bilgisini ve dünyaya aktarır. Kader denilen olay Levh-i mahfuz’un önceden yazılmış bilgiler serisinden başka bir şey değildir. Yazılmış ve kalem kırılmıştır Allah katında.

Madem kader yazılmış, ne varsa onu yaşarım demek doğru değildir. Kaderi değiştiren tek şey ke-sin-lik-le duadır.

Işınlar yoluyla size ana kaynak Levh-i mahfuz’dan gelmekte olan olumsuz bir tesiri engellemenin tek yolu duadır.

Zaten yaşanacak olan kötü bir olayın ön tesiri olarak önce bir his yaşar insan, bu hisse yenilir , duygusal anlamdada beynini olumsuzluğa odaklarsa o olayı yaşaması kaçınılmazdır.

Eğer astroloji ve kader hakkında yeterli bilgiye sahipse buna yenilmez ve duaya sığınarak gelmekte olan kötü olay veya olaylar zincirinin yönünü değiştirir dua gücüne bağlı olarak. Bu yönü güçlüyse atlatır, zayıfsa az bir zayiatla geçirir bu durumu.
Allahın Berr ismi vardır. Tehlike anında insanın en büyük bir yardımcısıdır bu ismi zikretmek. Manyetik bir alan oluşturur ve tehlikeyi sizden öte kılar.

Depremin sıkça bahsedildiği günümüzde korkuya yer yok bu isim sayesinde.

Bu ismi zikretmek için inançlı olmayada gerek yok. Ateist bile olabilirsiniz. Ama denemek adına üç aya yakın bir süre bunu içinizden sürekli tekrar ederek kendinize manyetik bir kalkan oluşturabilirsiniz. Kaza bela, sel afet deprem ne geliyorsa aklınıza etrafta bir takım insanlar sağa sola koştururken siz can ve mal emniyeti yaşarsınız ve buna hayret edersiniz.

Allah ismi zikretmek otomatik bir mekanizmayı harekete geçirir beyin yoluyla. Bu mekanızmanın görünmeyen aktörleri meleklerdir. Zikir yapanın amacı doğrultusunda onun için şartları hazırlarlar. Burada yapılması gereken tek şey onlara görev vermektir. Bu görev Allah zikrinin, konusuna göre yapılması ve sürekliliğidir.

Siz zikri keserseniz onlar ile olan beyin bağlantınız kesilir. Devam ederseniz onlar kainatta size her olumlu şartları hazırlarlar.

Günümüz bilimi meleki güçlere kuant diyor. Hatta onlar adına ünüversitelertde bilim dalları oluşturuluyor, fizikçiler arasında,meleki ışınların parçacık mı, dalgacık mı olduğu konusu tartışılıyor.

Son bilimsel araştırmaya göre ışınlar hem dalga hep parçacık, boyutsuz enerji paketçiği özellikleri gösteriyor. Yani onu gözlemleyen kuantum alanındaki ışınların hareketlerini değiştiriyor ve gözlemcinin beklentilerine uygun olarak davranıyor ışınlar.. Burada önemli olan insanın beklentisi, istemesi. Bu istek zikir ile olabilir, beyin ile odaklanma olabilir. İkisi birden olabilir. İnsan bir şeye odaklandığında bir beklenti ve ardından gerçekleşme oluyor.

Aslında yaşadığımız her şey bizim odaklandığımız şeydir. Korkuyorsak, bela bekliyorsak aynıyla yaşıyoruz. Cesur ve pozitif duygular içinde ve keyifliysek aynıyla olayları çekiyoruz.

Eğer bir türlü bu konuyu anlamıyorsak ve eyleme geçemiyorsak çok kolay ve kestirme bir eylem : Zikir diyorum.

Konusuna göre zikir. Bunların en önemlisi Allah isimleri.

Örneğin hastamısınız? 19 gün Metin-Mani okuyun günde bin defa.

Sınavda başarımı Aynı miktarda Mukaddim okuyun.
Başınızdan bela eksik olmuyormu Ya hayyu Yakayyum okuyun aynı miktarda.

Bunları okuyan ateist bile olsa bir süre sonra Allah inancına nasıl kavuşuyor görsün denesin.

Neden ondokuz?

Bilim insan beyninin 19 ile 20 gün arasında kabul edebilirliğini isbatlamış, ama yeni isbatlamış.

Biz bunu zaten bildiğimiz için seviniyoruz duyunca. Demekki bilim dini destekliyor, özellikle dinimizi.

Heple hiç arasında gidip gelen zihinler için çıkış yoludur dua . Astrolojik etkileri iyileştirmeninde çıkışyolu.


Kadın Medya.com
Nil Su
 
Üst