Aşkınla paklar mısın?

dilhuba

Profesör
Web sitesi
mustafababuroglu.sitemynet.com
Yüce Allahım,
yarattıklarını koruyup gözettiğini biliyorum..
Yüce makamına kalbi dualarımla sesleniyorum..!

En kocaman en kutsal meleğinin kanatlarına beni biraz alır mısın?
Azıcık sığınabilir miyim?

Çok yorgun ve yaralıyım da..

Yüce makamına halden anlayan memur meleklerinle aciz yüreğimin en tenha köşesinden bir kuş uçuşu,bir balık süzülüşü,bir çiçek açılışıyla gün doğuşu, batışıyla ay ve yıldızlarıyla doğuştan ölüme varlığımızla sana sesleniyorum?

Halden hale geçiş bu hal midir Allahım?

Nasibettiğinden gayrısına razı olmadı hiç bu yüreğim..

Bedenimi taşıyan ayaklarım gönlüm gibi, ne yere ne göğe, sadece sevgiyle buluşmak istiyorum gelecek ecelle..

İnsanı bencillik hastalığından kurtaran tek iksir aşkmış,sevgiymiş esirgeme Allahım…

İyilik,merhamet,dürüstlük,sadakat,şefkat ve sayamadığım doksan dokuz çeşit kutlu adınla sar, sarmala bizi..

Bize de sunduğun bu özelliklerimizi bin bir türlü rezillikle sildik,süpürdük,yedik tükettik…

Şimdi pisliğimizle yaşamakta zorluk çektiğimiz, geçmişin saflığından aldığımız, kör vampirlerin gebe bıraktığı bir dünyayı, geleceğe miras bırakıyoruz…

Öyle büyük
Öyle güzel
Öyle affedicisin ki Allahım senden başka kime yazar seslenirim?

Öyle kocaman sevgini vermişsin ki yarattıklarına kalplerimize sığdıramayıp bölmüşüz sevgiyi, anne,baba,çocuklar,çiçekler,kuşlar,kelebekler, günler ve aşklar..

Birbirinden ayrı,ayrı bütün sevgileri meleklerinin de yardımıyla toplayıp sana dualarımızla gönderiyorum…

Sevgilerin sevgisi aşkınla paklayıp yeniden yollar mısın Allahım?

(Sabiha Rana)

gülsev

Paylaşımcı
eline diline yüreğine sağlık kardeş