Asiltürk: SP Seçimde Herkesle İttifak Yapabilir

abdullah birisi

Kıdemli Üye
yakışmadı size
ırkçı parti ve şuan cemaat yalakası bir partiye oy mu verecen
yazıklar olsun,

Alemlerin Efendisine hakaret eden birinin içişleri bakanı yapıldığı partiye oy vermek nasıl bir duygu.... Güneydoğuda, ortalığı ermeni çocuklarına bırakanlara oy vermek nasıl bir duygu.... Güneydoğuyu Türkçeyi ikinci dil haline getirenlere bıraknalara oy vermek nasıl bir duygu...Paralelci haysiyetsizlere, bunların en iyi dostu papa diyerek aşağılayanların ( haklı olarak) Kutsal sığınak diye hitab ederek, papayla dostluk mesajları verenlere oy vermek nasıl bir duygu....

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bence Tel-aviv ile kolasiyon yapsınlar...Ne de olsa paralelcilerle yatıp kalktıkları için artık onlar için kolay olur bu...

4970.jpg

netanyahu_davutoglu.jpg

İNSANDA biraz utanma olur diyeceğim ama İNSAN olup olmadığınız konusunda şüphelerim var!

Unutmayın ki o alçakkkk telavinin başkanını ALKIŞLAYANLAR sizinkilerdi!

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
bence chpli bekaroglu saadetin oylarini almak icin 6 milletvekili verse yeter.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Sen bu zekayla nasıl yaşıyorsun, nasıl dolaşıyorsun hayret ediyorum.

normal de senin bu zekanla gidip tırların altına girmen lazım :)

hahahahahaha :)

kendinizi cok güzel anlatmissin

sandiklar acilinca kriz geciren sizsiniz

dr. bekarogluna gidinde sizi bi tedavi etsin.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
kendinizi cok güzel anlatmissin

sandiklar acilinca kriz geciren sizsiniz

dr. bekarogluna gidinde sizi bi tedavi etsin.

Kih kih kih:)

Ne krizi ya, bizim krizle mirizle işimiz olmaz, krizler sizin işiniz.

Bekaroğluna ben gideyim olur, sen de Dr.Mazhar Osman'a git tedavi ol var mısın? .)

Darul_Beka

Profesör
Alemlerin Efendisine hakaret eden birinin içişleri bakanı yapıldığı partiye oy vermek nasıl bir duygu.... Güneydoğuda, ortalığı ermeni çocuklarına bırakanlara oy vermek nasıl bir duygu.... Güneydoğuyu Türkçeyi ikinci dil haline getirenlere bıraknalara oy vermek nasıl bir duygu...Paralelci haysiyetsizlere, bunların en iyi dostu papa diyerek aşağılayanların ( haklı olarak) Kutsal sığınak diye hitab ederek, papayla dostluk mesajları verenlere oy vermek nasıl bir duygu....

hımm anladm seni yanlış hatırlamışım sanırım islamiforumdan başka bir arkadaşla karıştırmışım
sen de ırkçılık da varmış
ırkçılık olunca da başka bir şey konuşmaya gerek yok
istediğn partiye oy ver

abdullah birisi

Kıdemli Üye
hımm anladm seni yanlış hatırlamışım sanırım islamiforumdan başka bir arkadaşla karıştırmışım
sen de ırkçılık da varmış
ırkçılık olunca da başka bir şey konuşmaya gerek yok
istediğn partiye oy ver

biz aynıyız darul beka kardeş, bizde değişen hiç bir şey yok..ya size ne oluyor...ırkçılığında asabiyetçiliğinde canı cehenneme....benim oy verdiğim parti belli....içlerinden bir tanesi, İslama hakaret içeren bir cümle söylesin, bir daha oy verirsem, yeryüzünün en karaktersiz insanı bellerdim kendimi...

ihvanistanbul

AkhenAton
biz aynıyız darul beka kardeş, bizde değişen hiç bir şey yok..ya size ne oluyor...ırkçılığında asabiyetçiliğinde canı cehenneme....benim oy verdiğim parti belli....içlerinden bir tanesi, İslama hakaret içeren bir cümle söylesin, bir daha oy verirsem, yeryüzünün en karaktersiz insanı bellerlim kendimi...

Abi Ak partililere bizansın çocukları denilmesini dinin hangi hükmüyle izah ediyoruz?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Abi Ak partililere bizansın çocukları denilmesini dinin hangi hükmüyle izah ediyoruz?

siyasilerin sözlerini aktarmak farklı.... şimdi ben şahıs olarak, forumdan birine, bizansın çocuğu desem olurmu, olmaz.... Ramhetli Hocamızın o cümlesini, cımbızlamadan dinlersek, meram daha iyi anlaşılır sanırım...( buda benim kıvırmam olsun...:) )

ihvanistanbul

AkhenAton
siyasilerin sözlerini aktarmak farklı.... şimdi ben şahıs olarak, forumdan birine, bizansın çocuğu desem olurmu, olmaz.... Ramhetli Hocamızın o cümlesini, cımbızlamadan dinlersek, meram daha iyi anlaşılır sanırım...( buda benim kıvırmam olsun...:) )

Merhuma bir sözümüz yok. Allah rahmet eylesin. Mesajın benim için yeterli. :)

Darul_Beka

Profesör
biz aynıyız darul beka kardeş, bizde değişen hiç bir şey yok..ya size ne oluyor...ırkçılığında asabiyetçiliğinde canı cehenneme....benim oy verdiğim parti belli....içlerinden bir tanesi, İslama hakaret içeren bir cümle söylesin, bir daha oy verirsem, yeryüzünün en karaktersiz insanı bellerdim kendimi...
kürtçe
Türkçe
İngilizce
tüm diller Allahtandır
Türkçe kutsal değildir

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
bir taraf dan önümüze %50 baraj koysalar ezip geceriz diyorlar

bir taraf dan da imdat bizi kurtarin diye feryat ediyorlar

sizi ancak chp kurtarir