Aşı olmalı mı, olmamalı mı ?

Cenan

Ordinaryus
Eşim iki biontec yaptırmıştı. Hücre hafızası silinince dr lar "tekrar iki aşıyı ve hatta doğumundan itibaren yaptırdığın bütün aşıları yaptıracaksın" demişler. Millet yaptırmam, iki aşı yaptırır üçüncüyü yaptırmam diye tartışırken bizimki tekerrüre gitti.

cahid

Kıdemli Üye
Eşim iki biontec yaptırmıştı. Hücre hafızası silinince dr lar "tekrar iki aşıyı ve hatta doğumundan itibaren yaptırdığın bütün aşıları yaptıracaksın" demişler. Millet yaptırmam, iki aşı yaptırır üçüncüyü yaptırmam diye tartışırken bizimki tekerrüre gitti.

Bu yazdığınız gerçek ise aşağıdaki paragrafı okuyun.. Maksadınız alay etmekse dikkate almayın lütfen..

Bir üstteki videoyu izlemenizi tavsiye ederim -hala kaldırmadılarsa tabi- tam da bu durumu anlatıyor. İnşallah anlatılanlar doğru çıkmaz diye ümit ediyorum ama çok yerden doğrulayan şeyler görmeye başladık maalesef :( Allah yardımcınız olsun..

kebîkec

İhvan Forum Üye
Koku alma sıfır. Gözler kanlı. Burun akıyor. Baş ağrısı var. Halsizlik var bir de üstüne bel ağrısı eklendi. Henüz test yaptırmadım. İnşallah yarın yaptırmayı düşünüyorum. Eğer pozitif çıkar ve doktor da aşı olmasaydın daha zor veya kötü atlatirdin derse dilipak dahil tüm aşı karşıtlarına küfür edeceğim.

Bel ağrısı uyutmuyor, rükuda aşırı sızlama yapıyor, uzun süre aynı pozisyonda duramiyorum. Bu işin şakası yok. ALLAH yardımcımız olsun.

gamsız

Profesör
Koku alma sıfır. Gözler kanlı. Burun akıyor. Baş ağrısı var. Halsizlik var bir de üstüne bel ağrısı eklendi. Henüz test yaptırmadım. İnşallah yarın yaptırmayı düşünüyorum. Eğer pozitif çıkar ve doktor da aşı olmasaydın daha zor veya kötü atlatirdin derse dilipak dahil tüm aşı karşıtlarına küfür edeceğim.

Bel ağrısı uyutmuyor, rükuda aşırı sızlama yapıyor, uzun süre aynı pozisyonda duramiyorum. Bu işin şakası yok. ALLAH yardımcımız olsun.
geçmiş olsun kardeş, Allah şifa versin

gamsız

Profesör
geçmişler olsun Allah şifa versin, çok ilginç bir durum ....

cahid

Kıdemli Üye

Geçmiş olsun.. Aşıya rağmen mi aşıdan dolayı mı kısmını bu saatten sonra anlayabileceğinizi düşünmüyorum.. İster küfür edin ister beddua edin Allah'ın huzuruna çıktığınız zaman hiç tahmin etmediğiniz hesaplar önünüze çıkarsa şaşırmayın ama lütfen.. Dünyada günde binlerce çocuk açlıktan ölürken kılını kıpırdatmayanlar aşılara tomarla para sayıp sizin hayatınızı kurtarmaya çalışıyor sizlere göre.. Ne deyim uyumaya devam edin..

Not: 70+ Dilipak'a bir şey yapmayan şey size bunu yapıyorsa sebebi çok uzakta aramayın.. Aşısızlar da grip oluyor olur bu ayrı bir konu. Ama bizler sizin gibi maskeyle mesafeyle değil Allah'ın (c.c.) şifa olarak sunduğu sayısız doğal şeylerle bağışıklığımızı korumaya çalışıyoruz.. (Ud-i Hindi , Spirulina, Zeytin yaprağı ekstraktı , zencefil , zerdeçal v.s.)

Bir ilahi sözüyle bitireyim : ER YARIN HAK DİVANINDA BELLİ OLUR

Cenan

Ordinaryus
Bu yazdığınız gerçek ise aşağıdaki paragrafı okuyun.. Maksadınız alay etmekse dikkate almayın lütfen..

Bir üstteki videoyu izlemenizi tavsiye ederim -hala kaldırmadılarsa tabi- tam da bu durumu anlatıyor. İnşallah anlatılanlar doğru çıkmaz diye ümit ediyorum ama çok yerden doğrulayan şeyler görmeye başladık maalesef :( Allah yardımcınız olsun..

Video açılmadı, kaldırılmış galiba.

Hafızanın silinmesi de ilik naklinden kaynaklı,

Cenan

Ordinaryus

Allah acil şifalar versin, tez zamanda atlatırsınız inşallah.

cahid

Kıdemli Üye
Video açılmadı, kaldırılmış galiba.

Hafızanın silinmesi de ilik naklinden kaynaklı,

Evet kaldırmışlar.. Videoyu 10 bölüm halinde twitter hesabından paylaşmış.

https://twitter.com/TayancKaraduman

Eşinizde durum öyle olabilir belki ama aşı sonrası hafıza problemi yaşayan çok sayıda insan var biri de kayınpederim.. Günde kilometrelerce yol yürüyen temposuna ayak uyduramadığım bir adamdı.. Aşı sonrası uykuları ciddi derecede arttı ve şuan alzheimer belirtileri gösteriyor.. Hatta birkaç gün önce akşam evden çıkmış uzun müddet gelmeyince seferber olmuşlar sabah 05:00'te eve gelmiş nerede gezdiğini ne yaptığını dahi hatırlamıyormuş..

Son düzenleme:

Cenan

Ordinaryus
Bunu aşıya bağlayabilmeniz için elinizde ciddi veriler olması lazım.

Cevremizdeki aşı olmuş insanlarda gördüğümüz olumsuzlukları aşıya bağlayamayız. Bu düşünceyle yola çıkarsak tanıdıklarımızın bir tanesinde bile herhangi bir yan etki, olumsuz bir durum ortaya çıkmadı. Covid olanlarda evde atlattı.

Kayınpederinize de Rabbim acil şifalar versin, yormasın.

gamsız

Profesör
Dün bir yakınım öldü, kuzenimin kocası, aile boyu coronaydılar aşı olmadılar, neden olmadılar FETO cu oldukları için olmadılar, devlet fetocuları aşı yoluyla öldürecekmişşşşşşşşşşş :( eee buyrun tövbe estagfurullah aşısız da mı öldürüyor devlet , öyle aşırı fetocu olmuşlardı ki hapse girmeleri bile durduramadı, herhalde şimdi yoğun bakımda devlet öldürdü derler mi derler, CHPye çılgın gibi çalışan hafız kuzenim bunuda yaparmı yapar.

cahid

Kıdemli Üye
Cenan hanım bir hastalığı aşıya bağlayabilmeniz için ne gibi bir veri istiyorsunuz ya da sizi ne tatmin eder merak ediyorum.. 15 yaşında çocuk aşı olduktan 2 gün sonra kalp krizi geçiriyorsa bunun aşıyla alakası yoktur diyorsanız, aşı sonrası yüz felci geçirenleri aşıya bağlamıyorsanız neyi aşıya bağlayacaksınız peki?

Cenan

Ordinaryus
Aşı sonrası gözlemlere dayanarak "aşının yan etkileri bunlar" diyecek ilme sahip değilim. Bilim adamı değilim, tıp doktoru da değilim. Siz de değilsiniz.

abdullah birisi

Kıdemli Üye

geçmiş olsun, büyük ihtimalle pozıtıf çıkacak, benimki yalnizca tavsiye, karar sizin, 16 tane, 8 + 8 verilen ilacı kullanmayın diyor bazı doktorlar, bende buna katılıyorum, bol bol c vitamini,.... Allah şifa versin, bu hastalığı geçiren biri olarak...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Dün bir yakınım öldü, kuzenimin kocası, aile boyu coronaydılar aşı olmadılar, neden olmadılar FETO cu oldukları için olmadılar, devlet fetocuları aşı yoluyla öldürecekmişşşşşşşşşşş :( eee buyrun tövbe estagfurullah aşısız da mı öldürüyor devlet , öyle aşırı fetocu olmuşlardı ki hapse girmeleri bile durduramadı, herhalde şimdi yoğun bakımda devlet öldürdü derler mi derler, CHPye çılgın gibi çalışan hafız kuzenim bunuda yaparmı yapar.
sana zahmet 16 tane ilacı, içip içmediğini öğrenip, bizimle paylaşırmısın...