Aşı olmalı mı, olmamalı mı ?

gamsız

Profesör
Ortada büyük bir plan yoksa neden herkesi aşılamak istiyorlar düşünmüyor musunuz peki?

Tekrar tekrar yazıyorum özellikle mRNA aşısı olanlar başta olmak üzere pişman olacaksınız ama iş işten geçmiş olacak.. Maalesef 2030'a kadar sevdiklerimizin çoğuyla vedalaşmak durumunda kalacağız bu gidişle.. Anlattıklarıma inanın ya da inanmayın hepinize tavsiyem yakınlarınızla helalleşin şimdiden :(
aşı amigoluğu yapmadım yahu :) :)

ya sen boşver RABBİM ecelimizi vermedikçe onlar kim oluyor ki; bu kadar da korku pompalamanın da bir manası da yok, pardon da ALLAH a kavuşmayaya korkanlar helalleşsin biz zaten yaşadığımız her dakka helalleşiyoruz.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ortada büyük bir plan yoksa neden herkesi aşılamak istiyorlar düşünmüyor musunuz peki?

Tekrar tekrar yazıyorum özellikle mRNA aşısı olanlar başta olmak üzere pişman olacaksınız ama iş işten geçmiş olacak.. Maalesef 2030'a kadar sevdiklerimizin çoğuyla vedalaşmak durumunda kalacağız bu gidişle.. Anlattıklarıma inanın ya da inanmayın hepinize tavsiyem yakınlarınızla helalleşin şimdiden :(

Hakkını helal et cahid kardeşim. :)

KAFKAS

Kıdemli Üye

Yazmamak için direniyorum ne yapıp edip gene saçmalıyorsun be kardeşim!Tamam aşı olma be kardeşim bu kadar saçma goy goy yapma bari!Tez elden aşı olmayanlardan bir parti teşkilatlanmasına giriş ki nasıl olsa dediğin tarihe kadar ülkede ekseri siyasetçi kalmayacak belki bu ülkenin umudu olursun!Desene İsrail deki yahudi nüfusu da 2030 a kadar ekseri bir şekilde ortadan kalkacak demek ki!Evet ortada çok büyük bir plan var :)İkna oldum...

KAFKAS

Kıdemli Üye
14.07.2021 2.doz aşı için an itibarı ile aldığım randevu tarihi gidin uslu uslu olun aşınızı:)

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bu ülkede hastalıklı muhaliflerin ölmesi için can attığı Recep Tayip Erdoğan aşı olduktan sonra hele muhalifseniz gidin gözü kapalı aşı olun:)

cahid

Kıdemli Üye
Hakkını helal et cahid kardeşim. :)

Varsa helal olsun.. Bu arada siz kullanıcı adı felan mı değiştirdiniz yoksa hep böyleydi de aktif olmadığınız yıllar mı vardı tanımak ya da hatırlamak için soruyorum...

@KAFKAS @gamsız inşallah ben haksız çıkarım ama kısa vadede raporlanan yan etkiler bile yenilir yutulur cinsten şeyler değil emin olun.. Allah yardımcımız olsun..

Cenan

Ordinaryus
inşallah ben haksız çıkarım ama kısa vadede raporlanan yan etkiler bile yenilir yutulur cinsten şeyler değil emin olun.. Allah yardımcımız olsun..

Merak ettim; sizin bu görüp, bildikleriniz dogru ise saglik bakanliği bilmiyor mu? Biliyorda görmezden gelip halkin sağlığını tehlikeye mi atıyorlar?

cahid

Kıdemli Üye
Merak ettim; sizin bu görüp, bildikleriniz dogru ise saglik bakanliği bilmiyor mu? Biliyorda görmezden gelip halkin sağlığını tehlikeye mi atıyorlar?

Nato zirvesi liderlerin fotoğraf çekimi videosu var izleyin.. Agenda 2030 nedir araştırın ve aşağıdaki resim üzerinde düşünün biraz..

(Özellikle hayvanlar maske takmayacaklarına göre maskeli köpek bu resimde kimlerdir dikkat edin ve onları kontrol eden insan ve o insanı kontrol eden gizli el)

Ekli dosyalar

• economist_3958.jpg
    economist_3958.jpg
    203.3 KB · Görüntüleme: 1

cahid

Kıdemli Üye
Yan etkiler meselesine gelince bizde kaydı bile tutulmuyor maalesef. ABD'de CDC ve Avrupa'da EMA tarafından resmi olarak kaydedilen çok fazla yan etki ve ölümler var. ABD'de 5 binin üzerinde Avrupa'da 12-13 binlerde.. Diğer yan etkiler milyonları buluyor.. İsrail'de bile raporlandı çok sayıda miyokardit vakası gerçekleştiğini..

Sosyal medyadan kullanıcının biri bakana tweet atmış aşı sonrası ayağının görüntüsünü kesilmesi gerek demişler Ankara'da tedavi olmaya çalışıyor şuan.. Bunun gibi çok sıkıntı yaşayan var uzun vadede neler olacağını kimse bilmiyor..

Uzun bir video ama açın izleyin.. Faz 3 çalışması meselesi v.s. konular detaylıca anlatılıyor..

erdemceerdem

Profesör
Geçirenlerin % 99,96'sının hayatta kaldığı bir hastalık için aşı olmak (özellikle mRNA çok tehlikeli) ne kadar akıllıcadır yorum size kalmış. Yukarıda paylaştığım birçok şeyin videosu da var.. Birçok yabancı doktorun videosunu izledim bir tanesinde diyor ki mesela yıllar önce koronavirüs aşıları yapıldı çok sayıda gelinciğe ve hep öldüler. mRNA aşıları 20 yıldır üzerinde çalışan aşılar ve hayvan deneylerindeki ölümler nedeniyle günümüze kadar onay alamadı ki şuan da acil kullanım onayı diye bağlayıcılığı olmayan bir onay veriliyor ki Türkiye'de üreticiye göre o da yok Pfizer-Biontech aşısı için. Dileyen buradan Sinovac ve Sputnik aşılarıyla ilgili 13 Ocak ve 30 Nisan tarihli onay duyurularını görebilir Pfizer için yok.

bende bu şekilde düşünenlerdenim...
aşıya hayır diyenler, kendince bilimcilerden alınan bilgilere dayandırıyor...
evet diyenlerse, emir öyle geldiği için....

alakasız olacak belki ama;
2020 yılında koronavirüs patladı... tedbir tedbir üstüne...
camiler kapandı, kabe kapandı, namazlar toplu halde yasaklandı...
teravihler, cuma namazları, bayram namazları, ziyaretler....
o dönem şu ifadeleri kullanmıştım...
hadi oldu oldu, ülkenin başında cehape zihniyeti iktidarda idi
ve bu koronavirüs baş gösterdi...
camiler yasaklandı, cumalar, namazlar toplu halde yasaklandı...
müslüman bir ülkede yaşıyoruz...
bu müslüman topluluğumuz ne derdi acaba...
benim ön görüm cehape zihniyeti yapsaydı bunu
vay kafirler, vay din düşmanları diye başlayan ve ardı arkası gelen bir sürü laf..

aşıya evet mi hayır mı...
söyleyenin yada yapanın değil, sonuçlarının ne olduğuna bakmak lazım diye düşünüyorum...

Sofuoglu

Ordinaryus
Hani öyle bir zaman gelecek,Deccal'in alnının ortasında
"Kâfir" yazdığı halde birçok Müslüman! ona uyacak ya,(Hadis'i şerif)
işte deccal kendisine uyacak olanları şimdiden belirliyor! (hazırlıyor...)

Ey Müslüman...!
Akıllı ol ve bu oyuna gelme...
Hastalıktan kimse ölmez!
Eceli gelen ölür...!

Aidin Salih'in "Gerçek Tıp Yitik Şifanın İzinde" kitabını okumanızı şiddetle tavsiye ederim..
Modern Tıp,tamamen Deccal sistemine entegre olmak için insanları hastalık ve korku ile yönetim şeklidir!

Konun başından sonuna kadar
@cahid 'in yazdıklarına(tespitlerine) katılıyorum...!

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hani öyle bir zaman gelecek,Deccal'in alnının ortasında
"Kâfir" yazdığı halde birçok Müslüman! ona uyacak ya,(Hadis'i şerif)
işte deccal kendisine uyacak olanları şimdiden belirliyor! (hazırlıyor...)

Ey Müslüman...!
Akıllı ol ve bu oyuna gelme...
Hastalıktan kimse ölmez!
Eceli gelen ölür...!

Aidin Salih'in "Gerçek Tıp Yitik Şifanın İzinde" kitabını okumanızı şiddetle tavsiye ederim..
Modern Tıp,tamamen Deccal sistemine entegre olmak için insanları hastalık ve korku ile yönetim şeklidir!

Konun başından sonuna kadar
@cahid 'in yazdıklarına(tespitlerine) katılıyorum...!

Deccal kim bu durumda?

Herkes bir sebepten ölüyor zaten. Ama hepsi kendilerine takdir edilen ömür kadar yaşıyor. Rızkı bitenin eceli geliyor şekli önemli değil.

Ama motosiklet sürerken kask takmak emniyet kemeri bağlamak ve de aşı olmak benzer tedbirler kapsamındadır. Takdiri değiştirmez belki ama bizi sorumluluktan kurtarır.

KAFKAS

Kıdemli Üye
ABD Ulusal Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci, ülkede 4 Temmuz için koyulan aşı hedefinin tutturulamamasını değerlendirdi. Ülkede son bir ayda ölenlerin yüzde 99'unun aşı olmayan kişiler olduğunu belirten Dr. Fauci, "Hiçbir aşı mükemmel değil. Ancak ölümlerin önlenebilir olduğunu düşündüğümüzde bu durum çok üzücü" dedi.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Radyoloji Uzmanı Prof. Dr. Güner Sönmez, Aşılama başlamadan önce neredeyse her gün birkaç sağlık çalışanı yaşamını yitiriyordu. Bu ölümler kesildi. Birkaç meslektaşımız vefat etti ancak bu kişiler de ya henüz aşı olmayanlar veya iki doz arasındaki sürede yaşamını yitirenler” dedi.

Sofuoglu

Ordinaryus
Deccal kim bu durumda?

Herkes bir sebepten ölüyor zaten. Ama hepsi kendilerine takdir edilen ömür kadar yaşıyor. Rızkı bitenin eceli geliyor şekli önemli değil.

Ama motosiklet sürerken kask takmak emniyet kemeri bağlamak ve de aşı olmak benzer tedbirler kapsamındadır. Takdiri değiştirmez belki ama bizi sorumluluktan kurtarır.

Peki aşı olmak hangi tedbir kapsamında yer alıyor ?
Veya asıl tedbir aşı olmamakmı aceba?

"Deccal kim bu durumda" diye sorduğunuz absürt sorunuza cevap vermek!
abesle iştikal etmektir sayın hocam! vesselam...!

gamsız

Profesör
Yan etkiler meselesine gelince bizde kaydı bile tutulmuyor maalesef. ABD'de CDC ve Avrupa'da EMA tarafından resmi olarak kaydedilen çok fazla yan etki ve ölümler var. ABD'de 5 binin üzerinde Avrupa'da 12-13 binlerde.. Diğer yan etkiler milyonları buluyor.. İsrail'de bile raporlandı çok sayıda miyokardit vakası gerçekleştiğini..

Sosyal medyadan kullanıcının biri bakana tweet atmış aşı sonrası ayağının görüntüsünü kesilmesi gerek demişler Ankara'da tedavi olmaya çalışıyor şuan.. Bunun gibi çok sıkıntı yaşayan var uzun vadede neler olacağını kimse bilmiyor..

Uzun bir video ama açın izleyin.. Faz 3 çalışması meselesi v.s. konular detaylıca anlatılıyor..

bu efendiler kendileirnce güya birşeylar anlatıyorlar ama anlatırkende terbieysizleşiyorlar ,dolayısıyla ....

2.Doz pompalanırken birden bire 3.doz çıkması,
HAstalığı geçirenlerin aşısı 6 aydan 3 aya inmesi,
Ali Babacanında manya manyak konuşması , aşılanmaya olan niyetimi duraklattı.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Peki aşı olmak hangi tedbir kapsamında yer alıyor ?
Veya asıl tedbir aşı olmamakmı aceba?

"Deccal kim bu durumda" diye sorduğunuz absürt sorunuza cevap vermek!
abesle iştikal etmektir sayın hocam! vesselam...!

Kendimizi insanlık için feda ediyoruz. Başka türlü nasıl çıkarız karanlıklardan aydınlığa.

Devlet 3 tane aşı çeşidi sunmuş. Bir de aşı olmamak 4. çeşit . Kim hangisini isterse tercih etsin. Yani aşıyı bile deccale bağlayan kafanın din adına veya dünya adına söyleyecek nesi olabilir ki. Ben Samsung telefondan yazıyorum sen belki de iPhone dan. Ama aşı deccal işi ?

Vatan sağolsun. ..

kebîkec

İhvan Forum Üye
Radyoloji Uzmanı Prof. Dr. Güner Sönmez, Aşılama başlamadan önce neredeyse her gün birkaç sağlık çalışanı yaşamını yitiriyordu. Bu ölümler kesildi. Birkaç meslektaşımız vefat etti ancak bu kişiler de ya henüz aşı olmayanlar veya iki doz arasındaki sürede yaşamını yitirenler” dedi.

Kasım ayından itibaren durum ortaya çıkar. Şimdi yaza girdik bağışıklık sistemleri güçlü. Kışa girerken vücut dirençler düşüyor. Etki o zaman daha net ölçülür.

Sofuoglu

Ordinaryus
Kendimizi insanlık için feda ediyoruz. Başka türlü nasıl çıkarız karanlıklardan aydınlığa.

Devlet 3 tane aşı çeşidi sunmuş. Bir de aşı olmamak 4. çeşit . Kim hangisini isterse tercih etsin. Yani aşıyı bile deccale bağlayan kafanın din adına veya dünya adına söyleyecek nesi olabilir ki. Ben Samsung telefondan yazıyorum sen belki de iPhone dan. Ama aşı deccal işi ?

Vatan sağolsun. ..

Senin gibi belirli yaşın üzerindeki bu tarz kafaların aşı olmasında fayda var tabi...!
Belki senin ömrün yetmez göremezsin ama ilerde herkes görecek Bi İznillah..!
Aidin Salih Hanım'ın Gerçek Tıp kitabını okumanı tavsiye ederim sayın Muallim!
Bu konuyu o kadar çok güzel açıklamış ki inan bırak Samsung'u vs. Eski Nokia'lara geri dönersin..
Ama bu kafaya ne anlatsan nafile malesef...!

ebumusab

Üye
Aşı olmuyorsunuz ama kesin size bişey içiriyorlar ?
Hastalıktan adam ölmez
Eceli ile ölür
Enteresan!
Hastalık neolaki
Trafik kazasında adam ölmez
Eceli ile ölür dimi ?
Vallahi biz müslümanlar bu manipülasyondan beriyiz
Allah her işini, bizlerin doğumundan ölümüne... vesilelerle halleder

Son düzenleme: