arkadaşlar..

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com

:) konyada bir arkadaştan sanırım...aslen tokat erbaalı bir arkadaşım...selçuk ünv. öğretmen...onla konuştuğumda çok derdi ehuehuehu...ondan geçti bana sanırım...

sendemi çok kullanıyorsun yoksa...:)

bak şenol smiley olsaydı konu dışı yapardım...şimdi gelişmiş mesajlara gidip smileyleri bulamam(uğraşamam doğrusu)....:p

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
site kapatılıyormu yani :(

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
site kapatılıyormu yani :(

kıs ecrin bunu hangi mesajdan çıkardın sen şimdi...:swoon::thinking:

foruma üye adınla giriş yapmadığında farklı görülüyor, üye adınla girdiğinde üstte neler yeni var...ordan yeni yazılan mesajları takip edebilirsin...

zannedersem yeni üyelerdede uyarı veriyormuş...şenol'un dediğide o oluyor sanırım...

tebeyyün

Doçent

:) konyada bir arkadaştan sanırım...aslen tokat erbaalı bir arkadaşım...selçuk ünv. öğretmen...onla konuştuğumda çok derdi ehuehuehu...ondan geçti bana sanırım...

sendemi çok kullanıyorsun yoksa...:)

bak şenol smiley olsaydı konu dışı yapardım...şimdi gelişmiş mesajlara gidip smileyleri bulamam(uğraşamam doğrusu)....:p

yok ben kullanmıyorum.Sadece sordum.Teşekkürler.Haddim değil ama arkadaşınız kullanıyor idiyse bırakın o kullansın sadece...

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
kıs ecrin bunu hangi mesajdan çıkardın sen şimdi...:swoon::thinking:

foruma üye adınla giriş yapmadığında farklı görülüyor, üye adınla girdiğinde üstte neler yeni var...ordan yeni yazılan mesajları takip edebilirsin...

zannedersem yeni üyelerdede uyarı veriyormuş...şenol'un dediğide o oluyor sanırım...

Çok yorgunum ondan sanırm anlamdım bi tanem :agla:site kapanmıyor yani :Obuna sevindim :).sağol canımcım beni aydınlattığın için seni kocaman öpüyorum bi tanemm.:ppty:gul:ppty

hafsa

SABIR DOSTU
konu nerden nereye gelmiş : ))..Arzu gı one gülmek öyle..det sana : P