ArkadaŞlar Sİzlere HoŞunuza Gİdecek Programlar SunacaĞima İnaniyorum

caner91

Üye
arkadaşlar

*azazel senin programını araştırıyorum.inşallah bulurum.

*melda codeclerden fazla anlamamda yinede duymuştum ACE MEGA CODEC PACK iyi dediler ama yinede sen bilirsin(yardımcı olduysam sewinirim.:yahoo: ):D

ozti

Asistan
azazel' Alıntı:
ya bana java destekli bi program lazım.
""sim kartsız telefonu çalıştırmak"" istiyorum ama bulduğum programlar simbian. benimki çalıştırmıyo. yardımcı olursanız sevinirim....

azazel foruma baktınmı?

yusufum24

Üye
mp4 to mpeg

caner kardeş mp4 ten mpeg e çevirim programı var mı

caner91

Üye
kardeşim

yok bende öle program yok bilmiyorum yardımcı olmak isterdim:uzgunum[1]:

arkadaslar herkese merhaba ben sitenin yeni üyesiyim ve arastiriyorum burada çok güzel bilgiler ve yardimlasma var buradan bilgi almak ve elimden gelirse bende bir fayda saglamak isterim tabiki herkese tekrar selam

arkadslar merhaba ben üyeyim burda çok faydal1 blgiler ve programlar var ve yardimlasma daha ön plana çikiyor eger elimden gelirse bende yardimci olmak isterim bilg alis verisinde destek salamak isterim herkese tekrar selam görüsmek üzere

arkadaslar ben bir film indirdim fakat ingilizce ben bu tür filmlere alt yazi koyan bir program olduunu duydum eger yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkürler

example58

Üye
siz ne işe yarar bu program diyosunuz ama yani bu program ile arkadaşalarınız ile multiplayer oyunları oynayabilirsiniz.bu program sanal ağ kurmanıza yarayan bi program.

dowload için:www.tamindir.com/program/5489/Hamachi.htm

arkadaşlar bu programı indirdik.sonra açılan penceredenaşağıda üçgen şeklinde bi yer olcak oraya tıklayalım ve sonra ister kendi ağınızı kurun ister başkalarının ağın katılın!!!:
:nep[1]: hadi bakalım...

kardeşim ben bu prog kullanamıyorum bi yardım etsen nasıl yapıyoruz bi zahmet anlatır mısın.
:confused1[1]: :confused1[1]: :confused1[1]:

dijembe_58

Üye
hakan kardeş istediğin proğram bende istediğin salisede bile kapatır ismini bilmiyorum değiştirmişim galiba ama san nasıl ulaştırabilirim gmailin varsa adını söyle atayım sen ordan al artık yada başka bir şey varsa onu yapalım