Arkadaşlar çok acil yetiştirmem gereken bir ödev var.

frhtsyhn

Üye
Arkadaşlar çok acil yetiştirmem gereken bir ödev var.Sadece Ödev Sitesi - Odevci.Com - Türkiye'nin ?lk Ödev Sitesi da bulabildim.Site üyelikli ancak tek ödev için üye olmak yerine sormak istedim.Bu siteye üye olup şifresi olan var mı?Ayrıca ödev kapağı ihtiyacım da var ödev kapakları konusunda yardımcı olabilirmisiniz.Hem ödev indirmem gerekiyor bu ödevim yıllık ödev ve İngilizce ödev.

K

Kaçak

Guest
Kolay gelsin arkadaş ...
Sırf bu soruyu sormak için buraya üye olmuşsun ya ...
Bence direk mezun etmeliler seni ...

DENİZKRTL

Ordinaryus
buraya üye olana kadar harcadığın vakti, diğer siteye üye olarak değerlendirseydin ya abiciğim:)

Acaba üyelik ücretli mi?:p

Ve yaşın 45 ise maşallah bu ne azim...:D

bir de forumda ingilizceci bir kardeşimiz vardı tayini çıktı, yoksa kesin yardmcı olurdu :O

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
öncelikle hoşgeldin.Yardım isteyene yardım etmek gerekir. Elimizden geleni yapmaya çalışırız. Sen ödev konusunu bi yaz hele bakalım ne yapabiliriz. Ödev sitelerine üyelik paralıdırbu açıdan ordan bulman zor. Ödev kapağı içinde google a ödev kapakları diye yazarsan istemediğin kadar bulabilirsin.

ummuhan

Kıdemli Üye
Burda herkesin yetiştirmesi gereken ödev var ömür bu gün bitiverirse korkusuyla senin ödevin bunun yanında ne ki :)

Ya yukardan aşağı mesajları okuyunca gülmekten kırıldım Allah hepinizden razı olsun...