arkadaşlar bana bu konuyu açıklayacak ve bu yazının doğru olduğunu söyleyen bir karde

İntifada

Asistan
Selamun Aleyküm,
Bu site daha önce sapıkça islama hakaret içermekteydi. Çok şükür Hackır arkadaşlar tarafından göçertildi. Şimdi tamamen içeriği yüce dinimiz islama uygun olarak düzenlenmekte.
Allah'a hamdolsun ki artık islami siteler yaygınlaşıyor.</SPAN>

ana sayfamızın arayüz çalışması devam etmekte

Hayırlı Olsun.

bu yazı çıkıyo şimdi de..

XaberDar

Profesör
Forum test aşamasında

12 Ocak 2007 Cuma 16:34:12 EET

Selamun Aleyküm,

Bu site daha önce sapıkça islama hakaret içermekteydi. Çok şükür Hackır arkadaşlar tarafından göçertildi. Şimdi tamamen içeriği yüce dinimiz islama uygun olarak düzenlenmekte.
Allah'a hamdolsun ki artık islami siteler yaygınlaşıyor.

ana sayfamızın arayüz çalışması devam etmekte

Hayırlı Olsun.

Sitede yukardaki alıntı yazıyordu!... :O

Benefsecun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.altinoluk.com.tr
google,başörtüsü diye yazın karşınıza çıkan ikinci linke tıklayın kardeşler böle siteleri lütfen protesto edelim....

Benefsecun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.altinoluk.com.tr
arkadaşlar dediğiniz gibi değil bu site şuan açık ve başörtüsü hakkında yazı yazmış o beni deli etti yoksa ben böle bir sitenin varlığından haberdar değildim.selametle

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Bu siteye girip de orda yazılanları kabul eden adama ne denir peki? Bugün hiç bilmiyor dediğiniz kimsenin dahi biraz da olsa bilgisi var islamla alakalı... Çok fazlaca şaşırmıyorum ben artık bu yazılara... İslami sitelere girip milleti küfre götürüp de müslümanım diyenler varken, bunlarda kendi çöplüğünde ötüyorlar işte... Hacker kardeşler çözüm bulabiliyorsa bulsalar keşke... İnşallah, bu tür siteleri tamamen ortadan kaldırırlar...

osman taha

Üye
Bu siteye girip de orda yazılanları kabul eden adama ne denir peki? Bugün hiç bilmiyor dediğiniz kimsenin dahi biraz da olsa bilgisi var islamla alakalı... Çok fazlaca şaşırmıyorum ben artık bu yazılara... İslami sitelere girip milleti küfre götürüp de müslümanım diyenler varken, bunlarda kendi çöplüğünde ötüyorlar işte... Hacker kardeşler çözüm bulabiliyorsa bulsalar keşke... İnşallah, bu tür siteleri tamamen ortadan kaldırırlar...[/quotiç

yazıyı okuyunca içimden çü.....şşş dedim gayri ihtiyari.en güzel cevap:

deden söndüremedi islamiyet nurunu
senmi söndüreceksin ebu cehil torunu

saadetle kalın

islamveinsan

Doçent
s.a
Bu siteyi çok uzun zamandan beri biliyorum
Varligini dile hiç getirmedim gereksizdi...

Oradaki linklere iyi bakan olursa; aziz nesin, atatürkce düşünce derneğini link vermişler...

Fazla söze ne hacet
Selametle...