Ardından Irmaklar Ağlasın

• Konbuyu başlatan Çöl Aslanı
  • Başlangıç tarihi
Ç

Çöl Aslanı

Guest
Sana Gözler Yetmez,
Ardından Irmaklar Ağlasın!
Selamlar sana
EY ŞEHİT!
En Yüce Makamdasın...

SirayeT

Asistan
Nur içinde yatsınlar, peygamberimize komşu olsunlar inşallah. Allah bizlerede şehit olmayı nasip etsin amin.

Ç

Çöl Aslanı

Guest
Rektör Parlak'tan şok açıklama: “Başörtülü öğrenciler üniversiteye alınmayacak”​
İstanbul üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak, başörtüsü yasağına son veren yasal düzenlemenin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylandıktan sonra resmi gazetede yayınlanmasına rağmen, başörtülü öğrencilerin yarın İstanbul üniversitesi kapısından geri çevrileceğini söyledi.(Habervaktim.com)

Üzülme Başörtülü Şehit Annem. Oğlun Şehitliğe kabul edildi ya!
Bu karikatürler ve yukarıda ki şehit annelerinin resimlerini, bu yazıyı okur veya okumaz bilemiyorum, İst. Ünv. Rektörü Sn. PARLAK'a... Ve Geçmişte hem canlarıyla hem evlatlarıyla savaşmış olan ve Bugünde evlatlarını seve seve vatan, bayrak, namus uğruna askere yollayıp al bayraklara sarılmış vaziyette teslim alan ve Vatan Sağolsun diyen Şehid Annelerinin başında ki örtüye tahammül edemeyen, Medeni olduklarını savunan ama kendi ideolojilerini uygulamada örf, adet,çoğunluğun inancı ve kanunları bile tanımayıp, inançlı gençlerin eğitim alma özgürlüklerini zorla kısıtlayan, öğretim(!)görevlilerine ibret olması ümidiyle hediye ediyorum...