Anlıkları alalım..

Kaçak

Yeni
Neyleyim ben sahurla iftarı aynı vakit olan memleketi ...
Hiç cazip gelmedi ??‍♂️

Rosasepia

Ordinaryus
Neyleyim ben sahurla iftarı aynı vakit olan memleketi ...
Hiç cazip gelmedi ??‍♂️

O kadar da değil 6 saatimiz var

Direniyoruz Allah sabır veriyor elhamdülillah, kilo veriyoruz ama ölmüyoruz..

Ben en çok bu ülkenin yaz akşamlarını severim saat 22 kadar aydınlık
Tabi benim ülkem bir başka güzel..

Kaçak

Yeni
Gerçi ben tek öğüne düşürdüm artık ...
İftardan iftara yiyoruz ...
Gece sadece su içip tırtıklanacak bir şey varsa tırtık yapıyoruz sadece ...
Yok Anadolu ile kıyas edilmez o memleketler ..
Çoğrafya kaderdir der birisi - hakpi kimdi kardeş bu amca -
Soğuk insanların , soluk yüzlülerin ve sömürgenlerin harman olduğu yer orası ...
Siz çok da sevmeyin orayı , dönün gelin memleket sizi bekler ...

Cenan

Ordinaryus
En düşüğü 75 en yükseği 100 ile vizeler bitmişti. Finale doğru yoldayız. :)
Ne okuyorsunuz hocam?
Okul yönetimini gördüm de; Okul yönetimi hocamız milli görüşçüydü. 4. sınıfın 2. döneminde gelmişti. Sırf siyasi kimliğimden dolayı son sınıfta beni büte bıraktı yetmedi eylüle tekrar sınava çağırdı. Dekan bey ders hocamızdı. Beni görünce şaşırdı. Durumu anlattım. Hocaefendiyi aradı ve ders notu mu sordu. Aldığımız cevap "dersi geçti." Halbuki dersten tekrar kaldığımı söylemişti.

Allah affetsin.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ne okuyorsunuz hocam?
Okul yönetimini gördüm de; Okul yönetimi hocamız milli görüşçüydü. 4. sınıfın 2. döneminde gelmişti. Sırf siyasi kimliğimden dolayı son sınıfta beni büte bıraktı yetmedi eylüle tekrar sınava çağırdı. Dekan bey ders hocamızdı. Beni görünce şaşırdı. Durumu anlattım. Hocaefendiyi aradı ve ders notu mu sordu. Aldığımız cevap "dersi geçti." Halbuki dersten tekrar kaldığımı söylemişti.

Allah affetsin.

Amin ! Milli görüşçü olup sizi sınıfta bıraktıysa affa ihtiyacı olacaktır muhakkak. :)

Eğitim yönetimi alanında yüksek lisans yapıyorum hocam. Etrafta yüksek lisans yapmayan kimse kalmadı. :) Ben de karar verdim başladım. Ortamı özlemişim :) Sınav heyecanını, öğrenci psikolojisini :) Şimdilik iyi gidiyor.

Hocalarımızda iyi gibi. Bir tanesi Trabzonlu ama idare ediyoruz :) Adam ne yapsın nereye gitse her yer Trabzon bunalmıştır diye düşünüyoruz :)

Cenan

Ordinaryus
Amin ! Milli görüşçü olup sizi sınıfta bıraktıysa affa ihtiyacı olacaktır muhakkak. :)

Eğitim yönetimi alanında yüksek lisans yapıyorum hocam. Etrafta yüksek lisans yapmayan kimse kalmadı. :) Ben de karar verdim başladım. Ortamı özlemişim :) Sınav heyecanını, öğrenci psikolojisini :) Şimdilik iyi gidiyor.

Allah zihin açıklığı versin. İstabul üniv. 2. Üniv. 4 yıllık tarih okumaya karar verdim. Fotokopiler geldi. Okumaya başladığım an öğrencilik hayatıma başlamadan bittirdim.

Okumak isteyenlere Allah güç kuvvet, zihin açıklığı versin. Okuddukları da yolunda hizmete vesile olsun. Amin.