Anket:Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Secilebilirmi

Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Secilebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    47

ertasi

Paylaşımcı
Malum olduğu üzere Cumhurbaşkanlığı secimleri diye mesele var önümüzde.
Önce ben belirteyim fikrimi.Benim pekde umrumda değil aslında.Ancak bana göre Cumhurbaşkanını sececek olan malum güç odakları tüm müslümanların baş belası.O nedenle bir şekilde gündemime giriyor.Bizim derdimiz İslam'ı bir bütün olarak yeryüzünde hakim kılmak.

Şimdi sorum şu.Tayyip Erdoğan malum güç odaklarının her istediğini yerine getiren uysal bir politikacı.5 yıllık siyonizme hizmeti karşılıgında cumhurbaşkanlıgı ödülünü hak etmiş olabilir mi. Yoksa hâlâ siyonist kafirler bu adam bizim için tehlikeli bir teşkilatın içinden geldi.gün gelir basireti acılırda sonra başımıza iş alırız diyerek Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanı sectirmezler mi?

sword

flawless Victory
Seçilir gibi kesin bir görüşü ortaya atmasam da seçilme ihtimalinin çok yüksek olduğu belirtmem lazım. Çünkü karşısında engel olabilecek meclisteki tek parti chp dir. Bu avantajını daima kullanan akp, başbakanı da herhangi bir engele takılmadan çankaya'ya taşıyabilir.
Çünkü iktidarlık sarhoşluğu içinde olan akp 'li vekiller çoğu zaman muhalefet parti olan chp'yi ve kamuoyu kararlarını daima göz ardı etmiştir.
Başbakanın önü açık olan çankaya koltuğuna oturmaması bence büyük bir sürpriz olacaktır. Şunuda belirtmeliyim ki o koltuğu şu anda hak edenlerden biride Necmettin Erbakan dan sonra Tayyip Erdoğandır.

Zeynep Özmen

Kevok_84
seçtirmezler aslında benim düşüncem Saadet partisi hükümet olsun tayyip erdoganda c.başkanı ama seçtirmezler kesin yine namazsız bir insan seçilir.

kesinlikle tayyip abi olmali cumhurbaskani Allah razi olsun yakisir....

zelal

Asistan
erdogan olmalı ama zannetmiyorum seçtireceklerini.

ertasi

Paylaşımcı
kesinlikle tayyip abi olmali cumhurbaskani Allah razi olsun yakisir....

Kardeş sorumuz Tayyip Cumhurbaşkanı olsun mu olmasın mı değildi.(Cünkü o konu daha önce açılmıştı)
Benim sorum Tayyibi cumhurbaşkanı
Yaparlar mı? Yapmazlar mı?
Selam ve Dua ile

kemalali

Profesör
Evet seçilir. Daha çok tavizler versin diye.

ertasi

Paylaşımcı
Evet seçilir. Daha çok tavizler versin diye.

Başbakanken Türkiyede bize hizmet ediyordu.
Cumhurbaşkanı yapalımda tüm İslam Ülkelerini Tayyip sayesinde tam hizmet ettirelim diye siyonistler bi kıyak gecip yapabilirler :)
Yinede kökü masonluktan gelmeyen birini cesaret edip oraya çıkarırlarmı tam bilemiyorum.kafir korkaktır.

example58

Üye
ben hala aynı dusuncedeyim tayyib beyin kendini kurtarması için tek çözum yolu c.başkanı olmasıdır.o da böyle yapacaktır.daha sonra da çok kısa bir surede akp dağılacaktır...

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
bence seçilecek arkadaşlar olması gerekende o zaten karşı çıkan utansın. millet seçmiş yine seçesek ne yaparsın.??!!!!....

hayır seçtirmezler diyenler varya çelişkiden çıksın olacak bu iş eğer olmazsada bu TÜRKİYE CUMHURİYETİ TOPRAKLARINDA demokrasi diye birşey olmaz.
OLACAK İNŞALLAH. YANİ DEMOKRASİİİİİİİİİİİ.

ikabey

Üye
Gönlüm olmasından Yana Tabiki ancak sizinde dediğiniz Gibi Cumhurbaşkanı olduğunda daha çok taviz verebilecekler! bunu biz düşünüyor ve biliyorsak o mevkileri kollayanlar da düşünüyor ve biliyorlar izin vermeme olasılıkları var bence.. ayrıca cumhurbaşkanı olması ne kadar iyi olur bilemiyorum o bir proje adamı projeleri takip etmesi daha hayırlı olabilir... her ne olursa olsun Hayırlısı Olsun inş...

ozti

Asistan
Kesin olmalı

Hanne

Doçent
Bence de Tayyip Erdoğan seçilebilir...

başaran42

Üye
Malum olduğu üzere Cumhurbaşkanlığı secimleri diye mesele var önümüzde.
Önce ben belirteyim fikrimi.Benim pekde umrumda değil aslında.Ancak bana göre Cumhurbaşkanını sececek olan malum güç odakları tüm müslümanların baş belası.O nedenle bir şekilde gündemime giriyor.Bizim derdimiz İslam'ı bir bütün olarak yeryüzünde hakim kılmak.

Şimdi sorum şu.Tayyip Erdoğan malum güç odaklarının her istediğini yerine getiren uysal bir politikacı.5 yıllık siyonizme hizmeti karşılıgında cumhurbaşkanlıgı ödülünü hak etmiş olabilir mi. Yoksa hâlâ siyonist kafirler bu adam bizim için tehlikeli bir teşkilatın içinden geldi.gün gelir basireti acılırda sonra başımıza iş alırız diyerek Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanı sectirmezler mi?
bence güzel kardeşim son kısımda yaptıgın suçlamalar kul hakkına girebilir bu konularda biraz dikkatrli olursak daha iyi olur bence