Anket:Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Secilebilirmi

Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Secilebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    47

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

biraz mantıklı olun.. Tayyip Erdoğanın Cumhurbaşkanı olması demek AKP'nin bitmesi demektir.. Millet AKP ye değil Tayyip Erdoğana Oy veriyor...

Ben size Cumhurbaşkanı olabilecek iki isim söylüyorum.. Abdullatif ŞENER veya MEHMET ELİ ŞAHİN... bu iki isimden biri olacak.. tabi zaman gösterecek herşeyi.. Hee şunuda unutmayın.. Tayyip Erdoğanın Cumhurbaşkanı olmasını en çok CHP istemekte.. ayriyetten tüm muhalefet.. siz bakmayın kuru muhalefet yaptıklarınA... o aday olsun seve seve seçilir.. güç irade zaten AKP partisinde. yani iktidar partisinde...

Vatanımız ve Milletimiz için hangisi hayırlı ise o olsun....

vesselam....

Abdulhamidhan

Asistan
biraz mantıklı olun.. Tayyip Erdoğanın Cumhurbaşkanı olması demek AKP'nin bitmesi demektir.. Millet AKP ye değil Tayyip Erdoğana Oy veriyor...

Ben size Cumhurbaşkanı olabilecek iki isim söylüyorum.. Abdullatif ŞENER veya MEHMET ELİ ŞAHİN... bu iki isimden biri olacak.. tabi zaman gösterecek herşeyi.. Hee şunuda unutmayın.. Tayyip Erdoğanın Cumhurbaşkanı olmasını en çok CHP istemekte.. ayriyetten tüm muhalefet.. siz bakmayın kuru muhalefet yaptıklarınA... o aday olsun seve seve seçilir.. güç irade zaten AKP partisinde. yani iktidar partisinde...

Vatanımız ve Milletimiz için hangisi hayırlı ise o olsun....

vesselam....
hay ağzına sağlık doğru söylüyorsun Tayyip Erdoğan o partinin direği o giderse parti çöker o yüzden yerine iyi bir kişiyi cumhurbaşkanı yapmalı..;)

Cumhu BaŞkaninin Akpden ÇikacaĞi Bellİ Ama Tayyİp Mİ Olu Yoksa BaŞkasimi Onu Bİlmem Ama CumhurbaŞkani Kİm Olursa Olsun Bu HÜkÜmetİn Daha Çok Tavİz VereceĞİnİ Bİlİyorum ÇÜnkÜ Bazi Tavİzlerİ Sezerden Gerİ DÖndÜ Ofere SattiĞi Lİman Veya DİĞer Bİr KaÇ Yasa Sezer Olmazsa Önlerİnde Engel Kalmiyor

talha

Üye
Namusumuz diye millet önünde söz verdiği milletin kanayan yarasına çözüm bulmadan başbakanlık misyonunu tamamlarsa insanların hafızasında siyasi hayatı iyi hatırlanmayabilir...
içindeki hıçkırıkları haykırıp yaraları sarıp çözüm bulması ümidiyle adaylığı ülke için hayırlı olur umarım...