Andımız’ kararının itiraz dilekçesini yazan üç Milli Eğitim bürokratı görevden alındı

ihvanistanbul

AkhenAton
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 'Öğrenci Andı'na ilişkin Danıştay'a sunulan temyiz dilekçesi metninde kusuru bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü ve iki avukatı görevden aldı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Danıştay'ın ‘Andımız'ın tekrar okullarda okutulmasına yönelik kararına karşı verilen itiraz dilekçesinde imzası bulunan üç bürokratı görevden aldı.

Bakanlık, temyiz dilekçesiyle ilgili gerekli düzeltici açıklamaları 'ek beyan' şeklinde mahkemeye sunacak.

Dilekçe, bakanlığın hukuk müşavirliğindeki bürokratlar tarafından kaleme alınmıştı.

Dilekçede 'Andımız', 'komünizm ve faşizmde görülen çağdışı uygulama' diye tarif ediliyordu.

‘Andımız’ kararının itiraz dilekçesini yazan üç Milli Eğitim bürokratı görevden alındı

lucifer

İhvan Forum Üye
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 'Öğrenci Andı'na ilişkin Danıştay'a sunulan temyiz dilekçesi metninde kusuru bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü ve iki avukatı görevden aldı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Danıştay'ın ‘Andımız'ın tekrar okullarda okutulmasına yönelik kararına karşı verilen itiraz dilekçesinde imzası bulunan üç bürokratı görevden aldı.

Bakanlık, temyiz dilekçesiyle ilgili gerekli düzeltici açıklamaları 'ek beyan' şeklinde mahkemeye sunacak.

Dilekçe, bakanlığın hukuk müşavirliğindeki bürokratlar tarafından kaleme alınmıştı.

Dilekçede 'Andımız', 'komünizm ve faşizmde görülen çağdışı uygulama' diye tarif ediliyordu.

‘Andımız’ kararının itiraz dilekçesini yazan üç Milli Eğitim bürokratı görevden alındı

Türküm sözcüğüne faşist ve çağdışı diyebilen ve maaşını Türk milletinden alan bu adamları kim avukat/ bütokrat v.s. yaptı diye sormak lazım ve cezasını kesmek lazımdır. Görevden almak ne ya?? Şakamı, ödül mü?? Ve düşünüyorum da bu adamlarla ben tayyipist olsam s*çmaya bile gitmem af edersiniz. Bunlar dün neredeydiler? İlk alınan rey %34 oda, MHP, dsp, dyp, anap, rp baraj altı hali yani.....

Bu ülkede şeyh 2 kıbrisi, Mısıroğlu ve Timurtaş dan başka delianlı gibi şeriatçılığın gereğini yapan yoktu.
Diğerleri o zamanlar neredeydi? Ne oldu da şimdi bu ılımlı sahte din bezirganlığına savunanlar türedi?

Yoksa benim davasında samimi olanlara saygım vardır. Tarihde bir çok esir komutana Napolyon v.b. komutanlarca hep iyi muamele yapılmışır. Neden? Adam çünkü mertçe inandığı dava düşmanına karşı savaş vermiştir. saygıyı hak eder.

Dolayısı ile bu su kurnazları nerede menfaat oradalardır. islam Din, laiklik dini hikaye.. Rantiye şahane..
Hatta yakın tarihde bu Tayyip beğ ve kadrosu 2002 den bu yana ülkede söz sahibi iken, neden sene 2017-8 lerde birden bu kadar çok ılımlı müslüman kahraman türemeye başladı. Ben daha beş senesine kadar sokaklarda başı nizami olmayan örtülü bile görmüyordum. Şimdi ise ziyarete geldiğim gördüğüm büyük şehirlerde ise altında son model araçlı türban Modalıyı geçtim. Bir de camları açıp türbanla müzikle araba kullananlar gördüm..

Ben tayyip beğ in yerinde olsam 2008 den önce yanımda durmayan kim varsa hadi ordan deyip s...r ederdim. mit(gerçi kimin miti(chp mi, MHP, anp( sorusuda varya gerçi) kimin ne olduğunu biliyor nasılsa..

ihvanistanbul

AkhenAton
neden nick olarak lucifer? Dizi karakterinden mi etkilendin? Mitolojisinden mi?

@Hakperest bana neler diyordun şimdi beni mumla ara :D

Son düzenleme:

lucifer

İhvan Forum Üye

yok ben şeytanmışım; yaya kaldırımına niye araba çeküyorsun uyarıma camidaşınızın bana uygun bulduğu nicini kullanmak istedim. Haksız olan benim ya.. Caktınmı köfteyi..

vakit namazını kıalacam diye bebek arabası- enegelli veya sağlam bireylerin yolunu gasp eden alevsiz melekmiş. Ben alevli melekmişim. çaktın köfteyi.

De git türükücü sende azıcık mide olsa, cem erseven gibi bir 40 senelik vatansever örneğine bakıp ülkücülükten istifa ederdin. Dikkat et bak bir şeylere bulaşma, bulaştıysanda arakla kendini, cem beği öldüren düzen sana ne yapmaz bu söz kulağına küpe olsun benden sölemesi..Ayrıca, Açtırtma kutuyu; biz kırk kişiyiz...……….

ihvanistanbul

AkhenAton
şeytan mısın daha mı betersin bilmiyorum ama pek insana benzetemedim.

bizde biliyoruz kırk kişi olduğumuzu da kişilik problemi yaşayanlar oluyor arada çift kişilikliler..vs aklında bulunsun çift üyelik yasak.
dikkat et hızlı koşan atın nicki seyrek yazarmış.

lucifer

İhvan Forum Üye
şeytan mısın daha mı betersin bilmiyorum ama pek insana benzetemedim.

bizde biliyoruz kırk kişi olduğumuzu da kişilik problemi yaşayanlar oluyor arada çift kişilikliler..vs aklında bulunsun çift üyelik yasak.
dikkat et hızlı koşan atın nicki seyrek yazarmış.

yazma heveslisi değilim. kendini nimetten sayman ise ayrı bir acziyet.. çift kişilik iddianı kanıtlayamazsın.
Ama ben seni burada forum maymuna çeviririm. Bence sen haddini bil kurugunu kıstır otur 1000 adet arkadnaki bozkurtlarınal.. Ben eşrefi mahlukla gezerim. hayvanlarla gezmem zaten anladin?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
tipik akp taktiği :)

İyi bir şey varsa AKP YAPTIIII, REİS YAPTIIII!
Yok yanlış, kötü bir şey varsa, akp çark edecekse üç tane gariban bul, çök tepesine, bi de üstüne fetöcüüüüüüü salçası sürersen tam olur!!!

Koskoca milli eğitim tüm türkiyenin gündeminde olan bir konu için temyize gidiyor, temyiz dilekçesi veriyor ama bundan ne bakanın haberi var, ne bakanların başı erdoğanın haberi var, mebdeki üç tane kıytırık görevli oturmuş yazmış, göndermiş.

:)

Hakperest

Kıdemli Üye

Poor lucifer
Where are you my deer

Tam mumla arıyacaktım, lucifer yok
Yine bekleriz lucifer
Başka yer başka zaman başka adla
Byeee lucifer bye

ihvanistanbul

AkhenAton
Poor lucifer
Where are you my deer

Tam mumla arıyacaktım, lucifer yok
Yine bekleriz lucifer
Başka yer başka zaman başka adla
Byeee lucifer bye
aratmıyorlar kardeşim ben ne yapayım. Bende istiyorum şöyle sevimli bi trolümüz olsun banlayıp banlamamak arasında kalalım hem kızıp hem sevelim ama olmuyor olmuyor olmuyor...

cemaliii

Kıdemli Üye

Türküm sözcüğüne faşist ve çağdışı diyebilen ve maaşını Türk milletinden alan bu adamları kim avukat/ bütokrat v.s. yaptı diye sormak lazım ve cezasını kesmek lazımdır. Görevden almak ne ya?? Şakamı, ödül mü?? Ve düşünüyorum da bu adamlarla ben tayyipist olsam s*çmaya bile gitmem af edersiniz. Bunlar dün neredeydiler? İlk alınan rey %34 oda, MHP, dsp, dyp, anap, rp baraj altı hali yani.....

Bu ülkede şeyh 2 kıbrisi, Mısıroğlu ve Timurtaş dan başka delianlı gibi şeriatçılığın gereğini yapan yoktu.
Diğerleri o zamanlar neredeydi? Ne oldu da şimdi bu ılımlı sahte din bezirganlığına savunanlar türedi?

Yoksa benim davasında samimi olanlara saygım vardır. Tarihde bir çok esir komutana Napolyon v.b. komutanlarca hep iyi muamele yapılmışır. Neden? Adam çünkü mertçe inandığı dava düşmanına karşı savaş vermiştir. saygıyı hak eder.

Dolayısı ile bu su kurnazları nerede menfaat oradalardır. islam Din, laiklik dini hikaye.. Rantiye şahane..
Hatta yakın tarihde bu Tayyip beğ ve kadrosu 2002 den bu yana ülkede söz sahibi iken, neden sene 2017-8 lerde birden bu kadar çok ılımlı müslüman kahraman türemeye başladı. Ben daha beş senesine kadar sokaklarda başı nizami olmayan örtülü bile görmüyordum. Şimdi ise ziyarete geldiğim gördüğüm büyük şehirlerde ise altında son model araçlı türban Modalıyı geçtim. Bir de camları açıp türbanla müzikle araba kullananlar gördüm..

Ben tayyip beğ in yerinde olsam 2008 den önce yanımda durmayan kim varsa hadi ordan deyip s...r ederdim. mit(gerçi kimin miti(chp mi, MHP, anp( sorusuda varya gerçi) kimin ne olduğunu biliyor nasılsa..

Bu lucifer fetöcü. Yazdıkları tarzı herşeyi fetö kokusu veriyor. Muhtemel eski üye.

alanyali07

Kıdemli Üye
tipik akp taktiği :)

İyi bir şey varsa AKP YAPTIIII, REİS YAPTIIII!
Yok yanlış, kötü bir şey varsa, akp çark edecekse üç tane gariban bul, çök tepesine, bi de üstüne fetöcüüüüüüü salçası sürersen tam olur!!!

Koskoca milli eğitim tüm türkiyenin gündeminde olan bir konu için temyize gidiyor, temyiz dilekçesi veriyor ama bundan ne bakanın haberi var, ne bakanların başı erdoğanın haberi var, mebdeki üç tane kıytırık görevli oturmuş yazmış, göndermiş.

:)
tiyatro tabiki..
maksat gaz almak..
dilekçede kullandıkları kelimeleri bile teker teker onaydan geçirmişlerdir, kolay mı öyle dilekçe yaz ver.. neyi nasıl yazalım nasıl savunalım diye sorup onay almadan klavyeye bile dokunamazlar..

biz bir icra müdürlüğüne basit bir yazı yazıyoruz da 40 kez kontrolden geçiyor ..
türkiye gündemindeki meselede oturmuş 3 ahbap yazı yazmışlar.. yersen..