Amerika Ve Türkiye de Cüzdan Düşürme (Sosyal Deney)

spesifik

آزادی قید و بند
Neden türkiye de cüzdanlar sahiplerine ulaşamıyor??
Kahrolsun kapitalizm!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Kapitalizm'le alakası yoktur... Türkiye'de insanlar açtır aç...!!!

Almanya'da bir işçi arkadaşım, vasıfsız bir işçi bu, orada burada amele, geçen sene "AUDİ 6" ile izine geliverdi...

Aradaki kıyası siz yapınız...

Aç adam, bir anlamda "insan" olmayan da adamdır... Dikkat ediniz, yoksa bir şey demiyoruz, Türkiye'de para vardır ama para zenginlerin elinde dolaşan bir servetten öteye giden bir şey değildir...

Namazlı abdestli bir müslümanın ihtiyacından fazla 5 dairesi var, halan "5 dairem var" diyor, nasıl da yalan söylüyor, o fazlalık kimindir, Allah buyurmadı mı, "fazlalıklar fakirindir" diye...

Buyursun kim dinler ki..???

Türkiye'nin halkı açtır... Sefildir... Miskindir..

spesifik

آزادی قید و بند
Kapitalizm'le alakası yoktur... Türkiye'de insanlar açtır aç...!!!

Almanya'da bir işçi arkadaşım, vasıfsız bir işçi bu, orada burada amele, geçen sene "AUDİ 6" ile izine geliverdi...

Aradaki kıyası siz yapınız...

Aç adam, bir anlamda "insan" olmayan da adamdır... Dikkat ediniz, yoksa bir şey demiyoruz, Türkiye'de para vardır ama para zenginlerin elinde dolaşan bir servetten öteye giden bir şey değildir...

Namazlı abdestli bir müslümanın ihtiyacından fazla 5 dairesi var, halan "5 dairem var" diyor, nasıl da yalan söylüyor, o fazlalık kimindir, Allah buyurmadı mı, "fazlalıklar fakirindir" diye...

Buyursun kim dinler ki..???

Türkiye'nin halkı açtır... Sefildir... Miskindir..
işte ondan dedim kahrolsun kapitalizm diye
kapitalizm insanı aç bırakarak zulm ediyor köle olarak kullanabilmek için

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
est .. selamlar efendim .. nasılsınız ? Yoktunuz

Ben bazen kaybolurum... Forumda sabrımız sınanıyor, bizler de kırmızı çizgileri korumaya çalışıyoruz ama her daim koruyamıyoruz, admin'in kazasına sebebiyet vermeden dışarıda bir müddet hava almak çok daha hoş... :)