alparslan kuytul dosyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
alparslan kuytul dosyası

bu başlık altında alparslan kuytula ait video ve makaleler paylaşılacaktır. beraber istifade edelim inşaallah.

not: biz şu ana kadar alparslan kuytulun ehli sünnete muhalif tek cümlesine rastlamadık. bilinmesini arzu ederiz.

Fetullah Gülen ve Alparslan Kuytul Tartismasi
http://www.youtube.com/watch?v=FZOQyFtXtCo

Ahter

Kıdemli Üye
Anladığımız kadarıyla Alparslan hoca hakiki mürşidleri değil, posta oturan ehliyetsiz mutasaavıfları(=şeriatsız mutasaavıflar) tenkid ediyor ve ilgili ayetin kapsamına hakiki mürşidlerde girer diyor...Doğrusu yanlış görmüyorum...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
dikkat ettim, 2013 yılında açtığımız ve bu başlık altında paylaştığımız hemen hemen tüm video linkleri ölmüş. Alparslan Kuytul beyefendinin esaretini vicdanımzı bir türlü kabul etmiyor. hatta bu mesajı yazarken acziyetimden dolayı gözlerim doldu. Alparlan Kuytul beyefendinin mümin ve müdakkik bir bir müslim olduğunu, hem bu dünyada hem ahirette şahidiz.

Alparslan Kuytul beyefendi ile ilgili 2013 yılında konunun ilk mesajında yazdığım mesajı yinelemek isterim: "... biz şu ana kadar alparslan kuytulun ehli sünnete muhalif tek cümlesine rastlamadık. bilinmesini arzu ederiz..."

DvhhL-lX0AAJBXo.jpg

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
erdogan-truva-sonatini-ataturku-dusunerek-dinledi-21011952_m2.jpg

mustafa kemali düşünerek truva atı sonatını dinleyen!!! erdoğandan, geçmişte her türlü hakareti kendisine yapan ateist piyanist Fazıl Say'a dostluk eli, hakkı söyleyen mümim hocaya hapise devam...

nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça...

Erdoğan Truva Sonatı’nı Atatürk'ü düşünerek dinledi

Elhamdülillah Alparslan Kuytul tahliye edildi

Beyefendiye geçmiş olsun diyor, zatı alinden dua talep ediyoruz.

Alparslan Kuytul tahliye edildi

dikkat ettim, 2013 yılında açtığımız ve bu başlık altında paylaştığımız hemen hemen tüm video linkleri ölmüş. Alparslan Kuytul beyefendinin esaretini vicdanımzı bir türlü kabul etmiyor. hatta bu mesajı yazarken acziyetimden dolayı gözlerim doldu. Alparlan Kuytul beyefendinin mümin ve müdakkik bir bir müslim olduğunu, hem bu dünyada hem ahirette şahidiz.

Alparslan Kuytul beyefendi ile ilgili 2013 yılında konunun ilk mesajında yazdığım mesajı yinelemek isterim: "... biz şu ana kadar alparslan kuytulun ehli sünnete muhalif tek cümlesine rastlamadık. bilinmesini arzu ederiz..."

DvhhL-lX0AAJBXo.jpg

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Elhamdülillah Alparslan Kuytul tahliye edildi

Beyefendiye geçmiş olsun diyor, zatı alinden dua talep ediyoruz.

Alparslan Kuytul tahliye edildi

Akşam üstü kaldığı cezaevinden tahliye olan Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'nın kurucu başkanı Alparslan Kuytul ; "Benim dosyam suç dosyası değil sus dosyasıydı. Ama ben susmayacağım! mazlumlar sustukça zalimler azgınlaşır” dedi..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Alpaslan kuytulun tutuklandığı ilk gün KUYTUL MUHALİF KONUŞMALAR YAPMASAYDI BU OLMAZDI demiştim, BU DAVADAN BİR ŞEY ÇIKMAZ demiştim.

Dün tahliye kararı verildi.

Yorumsuz

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Akşam üstü kaldığı cezaevinden tahliye olan Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'nın kurucu başkanı Alparslan Kuytul ; "Benim dosyam suç dosyası değil sus dosyasıydı. Ama ben susmayacağım! mazlumlar sustukça zalimler azgınlaşır” dedi..

Namazı, Abdesti anlat o kadar, yanlışımıza başka bir şeye karışma diyorlar...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Alpaslan Kuytul Hoca AKP Levent Gültekin Ateizm Deizm salgını

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!

Tahliye Olan Alparslan Kuytul Hocaefendi'den İlk Açıklamalar!

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Alparslan Kuytul: "Bizim dosyamız "SUÇ" dosyası degil "SUS" dosyası oldugunu söylemiştim" dedi ve SUSMADI...

Polis Alparslan Kuytul Hocaefendi ile sevenlerinin bir araya gelmesini engelleyerek konuşmasını da siren sesleri ile kesti

Adanada BüyükRezalet

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
alparslan-kuytul-yeniden-gozaltinda-26011945_m2.jpg

Furkan Vakfı soruşturması kapsamında dün tahliye kararı verildikten sonra Bolu F Tipi Cezaevinden çıkan Furkan Vakfı'nın kurucusu Alparslan Kuytul'un Adana'da terörle mücadele ekipleri tarafından yeniden gözaltına alındığı belirtildi.

Alparslan Kuytul'un Eşi Semra Kuytul sosyal medya hesabından, "Sabrımızı zorlamak ve taşırmak istiyorlar" diye belirtti.

Semra Kuytul, kişisel Twitter hesabından, "Alparslan Kuytulu çıktığı ilk gün TEM yeniden aldı. Bugünkü iğrenç şovun sebebi anlaşıldı. Allah belâlarını versin!! Emniyetin önüne gidiyorum. ALLAH BELANIZI VERSİN! Sabrımızı zorlamak ve taşırmak istiyorlar. Ben sizin sabrınızı taşrıacağım!!! Evi arayan ekibe evi teslim ettim! Kimse şahit olamayacak!!! Rahat rahat silah koysunlar! Bu gece o evden silah çıkacak!" diye yazdı.

Alparslan Kuytul, dün yurt dışına çıkış yasağı ve adli kontrol şartıyla tahliye edilmişti.

İşte Semra Kuytul'un o paylaşımları:

kuytulll.png

YAKLAŞIK BİR YILDIR CEZAEVİNDEYDİ

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik 30 Ocak 2018 tarihinde yapılan operasyonda gözaltına alınan Kuytul, 9 Şubat 2018 tarihinde tutuklanmış, hakkında, 'suç işlemek amacıyla örgüt kurma, yönetme', 'özel belgede sahtecilik', 'dini inanç ve duyguların istismarı suretiyle dolandırıcılık', 'kamu kurum ve kuruluşları ve benzeri tüzel kişiliklerin araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık', 'mal varlığı değerlerinin gayrimeşru kaynağını gizlemek' suçlarından 3 yıldan 21 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.

Odatv.com

Alparslan Kuytul yeniden gözaltında

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
alparslan-kuytul-yeniden-gozaltinda-26011945_m2.jpg

Furkan Vakfı soruşturması kapsamında dün tahliye kararı verildikten sonra Bolu F Tipi Cezaevinden çıkan Furkan Vakfı'nın kurucusu Alparslan Kuytul'un Adana'da terörle mücadele ekipleri tarafından yeniden gözaltına alındığı belirtildi.

Alparslan Kuytul'un Eşi Semra Kuytul sosyal medya hesabından, "Sabrımızı zorlamak ve taşırmak istiyorlar" diye belirtti.

Semra Kuytul, kişisel Twitter hesabından, "Alparslan Kuytulu çıktığı ilk gün TEM yeniden aldı. Bugünkü iğrenç şovun sebebi anlaşıldı. Allah belâlarını versin!! Emniyetin önüne gidiyorum. ALLAH BELANIZI VERSİN! Sabrımızı zorlamak ve taşırmak istiyorlar. Ben sizin sabrınızı taşrıacağım!!! Evi arayan ekibe evi teslim ettim! Kimse şahit olamayacak!!! Rahat rahat silah koysunlar! Bu gece o evden silah çıkacak!" diye yazdı.

Alparslan Kuytul, dün yurt dışına çıkış yasağı ve adli kontrol şartıyla tahliye edilmişti.

İşte Semra Kuytul'un o paylaşımları:

kuytulll.png

YAKLAŞIK BİR YILDIR CEZAEVİNDEYDİ

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik 30 Ocak 2018 tarihinde yapılan operasyonda gözaltına alınan Kuytul, 9 Şubat 2018 tarihinde tutuklanmış, hakkında, 'suç işlemek amacıyla örgüt kurma, yönetme', 'özel belgede sahtecilik', 'dini inanç ve duyguların istismarı suretiyle dolandırıcılık', 'kamu kurum ve kuruluşları ve benzeri tüzel kişiliklerin araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık', 'mal varlığı değerlerinin gayrimeşru kaynağını gizlemek' suçlarından 3 yıldan 21 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.

Odatv.com

Alparslan Kuytul yeniden gözaltında

gözaltı sırasında evin son hali

DxyjmhMWwAA4vHS.jpg:large

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Alparslan Kuytul: "Bizim dosyamız "SUÇ" dosyası degil "SUS" dosyası oldugunu söylemiştim" dedi ve SUSMADI...

Polis Alparslan Kuytul Hocaefendi ile sevenlerinin bir araya gelmesini engelleyerek konuşmasını da siren sesleri ile kesti

Adanada BüyükRezalet

MUTLAKA İZLE | Alparslan Kuytul Hocaefendi'ye Kurulan Kumpas!!!

not: gestapo şefi SS!!! yatacak yerin yok! bilesin... maaşlı 2000 civarı trolün ulaştırır bu mesajı sana...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...