ALLAH ıma şükürler olsun Forum lara girmeden İslam ı kendime göre öğrenmişim.

agbi

Yasaklı
ALLAH ıma şükürler olsun Forum lara girmeden İslam ı kendime göre öğrenmişim.

Ayağımdaki sorun nedeni ile Bir çok İslam temelli Forumlar ile Sağ tabanlı Siyasi Forumlara girdim.

İslam temelli Forumlarda yazılanları anlamak içino okuduğumda analizlerimde BİR TEK İSLAM var olmadığını BİRÇOK İslam var olduğunu gördüm.

Herkes EN İYİ İSLAM ı ben biliyorum diyor dfiğer Müslüman kardeşini TENKİT ediyor.

Yapmayın yeğenlerim BİREY lerin aklına ?????? oluşturuyorsunuz EHİL olmadığınız konularda yazmayın.

İMAN ve İSLAM yaşamları hakkında başkaları için fikir yürütmeyin hele hele AYET ve HADİS leri getirerek FİKİR ÖNE SÜRMEYİN.

Bir ata sözü vardır ama SİYONİST TEMELLİ

KAÇ SEVAP tan GİRME GÜNAH a

Gerçekten bu forumlarda bunları görmeye başladım ve dedim ki kendi kendime " Agbi mesajlara cevap verme nefsinin tuzağına düşersin sende günah a girersin " Gerçekten artık derinlemesine cevaplar vermiyorum.

SİYASİ FORUMLARDA ise

Herkes MİLLİYETÇİ & VATANSEVER & SİSTEM KARŞITI & İSLAM TEMELLİ Buda çok açık gösteriyorki herneyse

YUKARIDAKİ düşüncelerimi anlamanız için önce Türkiye ye sonrada DÜNYADAKİ İSLAM ülkelerine bakın.İŞTE BİZ BUYUZ.

Hayırlı Cumalar Cumanın Rahmeti , Merhameti Ruhu ile tüm dünya Müslümanların üzerine olsun.Cuma günün ruhu CEM OLMAYI ALLAH cc bizlere nasip etsin.Amin.