Allah dostu (!) Amcalar!

Kaptan

Mecra Yazarı
ben bu günlere kolay gelmedim, hayatım hep yatırlardan ALLAH dostu denen amcalardan birşeyler istemek ile geçti

..ene...Evlenmek mi istiyorsun en yakın türbe size 500 metre ilerde
..İş..kurmak mı istiyorsun en yakın yatır 700 mt.sonra
..Çocuğunmu olmuyor, 300mt ilerde telli baba türbesi hizmetinizde
..Eşinle aranmı bozuk, 3 km.ilerdeki Güllü baba türbesi her derde deva

..Günahlarından sıkılıp tövbemi almak istiyorsun, hernevi tövbe alan tövbeciler size sizden daha yakın
..Cevizin mi kayboldu, yetiş ya geylani diyeceksin
..Mezarında yatarken huzursuz olup çevredekilere şefaat mı etmek istiyorsun, himmet ya nakşibent diyeceksin
..Arabanmı çalındı, yetiş ya şeyhim
..Olmayan işlerinmi var , himmet ya üstadım

..Cehenneme gitmek istemiyormusun, cübbesinin içine girip cennet garantili Şeyh efendiler heryerde hizmetinizde
..Kabir azabı çekmek istemiyormusun, cübbelamın yanmaz kefenleri tükenmek üzere
..Peygamberi rüyanda görmek mi istiyorsun,125 ytl ye alacağın Cübbelamın terliki şerifini evinin bir kenarına astınmı hayırlı uykular

..Evini dükkanına sigortalamak mı istiyorsun, dini bir gazete dergi alman kafi
..Kabire imanla girmek mi istiyorsun, Kuranın dışında yüzlerce kitabı okuman kafi

Daha binlerce üründe kampanya varken...
SEN KURAN OKUYARAK ALLAHI BULMAK, YANLIZ ONA MI KUL OLMAK İSTİYORSUN...
zor bulursun ama sen yine bi dene

Alinti

cemaliii

Kıdemli Üye
Allah dostu amcalar gerçektir. Lakin senin yolun menfaatçilere düştüyse suçlu o amcalar değil. Versacenin çakmasını pazardan alıp şikayet etmek yerine kendş dükkanından fabrika satış mağazasından almalısın. O zaman çakması ve orijinali arasındaki farkı görürsün.

ilke

Paylaşımcı
Forumda birisi STAJER, diğeri EN SUPER moderatör ! Allah Dostlarına yani evliyâya şaşı bakıp-düşmanlık etmeleri bu forum yönetimine ne kadar da çok yakışıyor !
Rabbimiz Yunus Sûresi 62. ayet-i celilesinde bakınız ne buyuruyor :
"İyi bilin ki, Allah'ın veli kulları için hiçbir korku yoktur, onlar mahzun da olmayacaklar."
Şu halde burada kimin müslümanlardan olduğu ve kimlerin de olmadığı gayet açık-seçik değil mi ?
Hala bu gerçeği göremeyen ve anlayamayan var mı ?