Allah cc nasıl hesap vereceğim affet beni demek yetecekmi

agbi

Yasaklı
Allah cc soracak mutlak evet İslamiyet benim teminatımda ama ben seni sorumlu tutmadımmı ? Bak mahallende kilise açılmış ve sen hiçbir şey yapmamışsın

Şefeat istemeye gideceğim Peygamnerim sav aynı soruyu sormucakmı aynı ümmette olduğun ama dinini değiştiren kardeşlerine neden mani olamadın demicekmi
?

Hadi bunları bırakalım.

Komşum yakınım diyecekki kendisini kurtarmak için " Evet ben nefsime uyup Dünya nimetleri için Dinimi değiştirdim ama Agbi beni tanıyordu o beni uyarmadı uyarsaydı uslub üzerine anlatsaydı ben bugün Müslüman olarak buraya gelecektim." demicekmi.? Kendini kurtarmak için beni sorumlu tutacak.

ALLAHIM BENİ AFFET

agbi

Yasaklı
Hadi buyrun Parti Cemeat vb.konularda oldukça hırslı yazan kardeşlerim bizleri Müslüman kardeşlerimizi tenkitlermi Allah cc karşı vazifelerimiz yoksa Peygamberimizin ümmeti Müslüman kardeşlerimizin aklını çelen bu oluşumlara karşı hak yasal mücadelemizi yapmakmı vazifemiz.

Bana vazifemizi söyleyin

kızılkasırga

Profesör
verecek enufak bı cevap yok.
şüphesiz yüce yaradanın gazabından yıne onun rahmetine sığınmaktan baska bi çaremızmı var.
rabbım bızlerı kıtabı sağtarafından verılenlerden eylesın.AMİN

amca

Profesör
Ta 11. sayfaya gitmiş inanamıyorum .

Ya nasıl olur kimseler yazmaz böyle bir konuya.

Lütfen bir daha okuyalım :)))

agbi

Yasaklı
Allah cc soracak mutlak evet İslamiyet benim teminatımda ama ben seni sorumlu tutmadımmı ? Bak mahallende kilise açılmış ve sen hiçbir şey yapmamışsın

Şefeat istemeye gideceğim Peygamnerim sav aynı soruyu sormucakmı aynı ümmette olduğun ama dinini değiştiren kardeşlerine neden mani olamadın demicekmi
?

Hadi bunları bırakalım.

Komşum yakınım diyecekki kendisini kurtarmak için " Evet ben nefsime uyup Dünya nimetleri için Dinimi değiştirdim ama Agbi beni tanıyordu o beni uyarmadı uyarsaydı uslub üzerine anlatsaydı ben bugün Müslüman olarak buraya gelecektim." demicekmi.? Kendini kurtarmak için beni sorumlu tutacak.

ALLAHIM BENİ AFFET

Ahhhh Ummuhan abla KONTROL EDİLEBİLİR gençlik mi konunu hatırlayınca geçmişe döndüm bu konumu buldum.

Çok haklısın ablacığım KONTROL EDİLEBİLECEK GENÇLİK İSTENİYOR.