Alex’in primi Brezilya tatili!

DENİZKRTL

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
14 Şub 2010
Mesajlar
2,267
Puanları
0
Fenerbahçe kaptanı, şampiyon olmaları halinde takım arkadaşlarını ülkesine davet etti. Sarı-lacivertli futbolcularla unutulmaz bir yaz tatilinin hazırlıklarına girişen Alex’in teklifi büyük heyecan yarattı. Bu arada Daum’un da performansa göre bazı oyunculara ekstra prim dağıtacağı öğrenildi


Fenerbahçe’nin bu sezonki başarısında büyük pay sahibi olan kaptanAlex de Souza takım arkadaşlarına ilginç bir şampiyonluk primi vaadetti.
Brezilyalı yıldız pazar akşamı Fenerbahçe’nin şampiyon olması halinde herkesi ülkesine davet edeceğini açıkladı. Alex sezonun tüm yorgunluğunu arkadaşlarıyla birlikte Brezilya’da atmak için harekete geçerken, kusursuz bir ev sahipliğinin hazırlıklarına başladı.
Özellikle Brezilya’yı görmeyen Türk oyunculara unutulmaz bir tatil yaşatmayı planlayan tecrübeli oyuncunun bu daveti takımda büyük bir heyecan yarattı. Yaz tatilini hep birlikte geçirmek için sözleşen ve Alex’in davetini seve seve kabul eden futbolcuların şampiyonluk halinde ortak bir tarih belirleyerek yola çıkacakları ifade edildi.
Ekstra ödül
Bu arada Teknik Direktör Daum’un da Trabzonspor maçından sonra şampiyonluklarını ilan etmeleri halinde futbolculara son maçlardaki performanslarına göre ekstra prim yazacağı öğrenildi. Yönetimle bu konuda uzlaşmaya varan Alman hocanın önümüzdeki hafta tüm sezonun değerlendirmesini yaparak bir liste belirleyeceği bildirildi. Ayrıca yönetimin şampiyonluk primini de tüm oyunculara paylaştırılacak.


Alex?in primi Brezilya tatili! - Milliyet.com.tr
 
Üst