Alayını ! (Yalan Haber dosyası)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
e1ufx5m6vq8xxwjlp.jpg

Bi de yıllardır her seçimde göğe çıkan yerli uçağımız var :)

bi husben

Kıdemli Üye
demogoji yapma. mert ol.

söylediğim şey o kadar basit ki: muhalefeti savunmak için yalan haber yapanların alayını diyorsanız, ak partiyi savunmak için yalan habere sarılanlarında alayını diyor musunuz?

Evet diyemeyip kıvrandıkça kıvranıyorsun. kimsenin birşeyi savunduğpu yok sizin savunduğunuz yalan dışında! konu yalan haber dosyası.

Ayrıca yalan söylüyorsun demedim okuduğunu anlayamaman benim problemim değil. Seni ne tasdiklerim ne reddederim dedim. Çünkü ak partiyi savunmak için yalan söyleyebileceğine inanıyorum dedim. bu anlattığın olay yalandır demek değil. Tavırlarında beni haklı çıkartıyor.

Hala fetö tüm kayıtları silmiş olabilir bilmem ne. emniyet ve mitte tek fetönün mü kliği vardı? hakan fidan efendi bu görüntüleri saklamayı becerememiş mi? ulaşmayı becerememiş mi? Herkesi kendiniz gibi mi zannediyorsunuz ya? olay apaçık yalan! de ki yahu evet yalandı ama o günlerde buna ihtiyacımız vardı, devlet refleksi vs vs bende tamam deyip susayım. Yalanı aklamaya uğraşıyorsun sonra yalan söyleyebilirsin deyince ooouuww benim yalan borcum mu var? Yoksa savunma yalanı!

ne diyelim kulakları işitmez gözleri görmezlerden olmuşssun

Ne diyelim Allahın laneti yalancıların ve zalimleri ve zalimleri savununların üzerine olsun

neye inanmak istiyorsan ona inanabilirsin seni inandırmak gibi bir derdim yok

Lakin sana bişeyler çok dukunmuş yahudileri reise değişmeyecek kadar ileri safhadasın

bi husben

Kıdemli Üye
e1ufx5m6vq8xxwjlp.jpg

Bi de yıllardır her seçimde göğe çıkan yerli uçağımız var :)

niye zoruna gidiyor yerli uçağın uçacak olması
beyin denen nesne varmı acaba sende
bir uçak projesi kaç yıl sürüyor fehimsiz f35 lerin projesi nerdeyse 20 yıllık
yenı yenı ucmaya baladı hayatın yalan senin red

tengiz

İhvan Forum Üye
hakarette etme hakaret etmeye devam edersen hakaretin küfürün alasını yersin
Baştan sona yazımı bir daha okudum hakaret bulamadım. Cahil demek hakaret mi oldu? Nerede hangi yargı kararında emsali var??
Şakamısın? Ha bahçeli ile, senelerce fetöcülerle yatıp kalkarsan şaşı kalkarsın o ayrı mesele tabi.. Ne diyordu sayın bahçeli buyur gel başbakanımız ol teklifine;'' bana rüşvet mi teklif ediyorsunuz '':ROFLMAO: ulen ileri zekalı yönetemem diyemiyorda. Benim kapasitem yetmez. Artık kemiklere talibim diyemiyorda. ...... bla,bla,bla........

tengiz

İhvan Forum Üye
niye zoruna gidiyor yerli uçağın uçacak olması
beyin denen nesne varmı acaba sende
bir uçak projesi kaç yıl sürüyor fehimsiz f35 lerin projesi nerdeyse 20 yıllık
yenı yenı ucmaya baladı hayatın yalan senin red

İlerizekalı senle muhatap olan yok. Yalan yanlış bilgilerine cevap verilmesi düzeltilmesi gerekiyor.

Uçak treni 1950 lerde kaçtı(hayin menderes kapadı uçak fabrikasını). 2020 senesinde 50 senesi teknolojisi uçak üreterek rakiplerinle rekabet edemezsin. Kimse sana uçak üretemezin demiyor. Üretirsinde bir yararı veya katmadeğeri olmaz diyor. Gereksiz zaman kaybı ve israf olur.
İktisat bilmeyen ehil olmayan insanları danışman tutup ülkeyi ilerizeka ile gittikçe sefalete sürükleyenlere rey verenlere müstehaktır. Her ülke kaynakları ve uzmanlığı olan konularda üretim yapar. Bu basit ilk derece iktisat lisans dersidir. Almanya otomobil üretir zenginleşir. Hollanda tarım üretir. Asıl senin tarım ve hayvancılık yapman gerekir ve zenginleşmen gerekirken. Elin hollandası on da biri toprağı ile senden zengindir. Uçağı satın alırsın ahmak! Sen önce hele bir elindeki kaynağa göre üret. Denizinden faydalan.. Madenlerini işle.. v.s. Ahmak ki şeddeli ahmakgiller.

Adam uçan arabayı çıkaracak 3-5 seneye piyasaya sen 20 sene sonra için uçak üreteceğim diyorsun. Adam sen onu yapana kadar ışınlanmayı keşfedecek. O zaman uçağınla ancak afrikalı balta girmemiş orman kabilelerine satarsın uçağı :)

Son düzenleme:

tengiz

İhvan Forum Üye
Ne diyelim Allahın laneti yalancıların ve zalimleri ve zalimleri savununların üzerine olsun

Lakin sana bişeyler çok dukunmuş yahudileri reise değişmeyecek kadar ileri safhadasın

''....Marmara depreminin ardından Irak'ın devrik lideri Saddam Hüseyin'in yaptığı 10 miylon dolarlık hibe yardımla İzmit'in Arızlı mevkiinde yaptırılan deprem konutlarına bürokratların yerleştirilmesiyle başlayan huzursuzluk devam ederken, AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, zamanın hükümetinin bu konutları kamu lojmanı kullanılmak üzere planladığını, ancak depremzede için gönderilen para ile kamu konutu yapılmasının yanlış olduğunu söyledi. Depremzedeler ise bugün topluca Kocaeli Adliye sarayı'na giderek polis tarafından darp edildiklerini önü sürüp şikâyet dilekçesi verdiler....''
Depremzedeler Adliye'de

zalim saddam mı yoksa akp-mehape-cehape-desape-anap bürokrasisimi? :rolleyes:

1551958615969.png

Depremzede kendini yaktı

hırkız -zalım- keffere pislikler,

1019088148.jpg

'Maliye, sebepsiz zenginleşme gerekçesiyle Mavi Marmara tazminatını ailelere vermiyor'

sen yahudi diye hakaret edemezsin. Musevi yapmıyor senin yaptığın zulmü. Bak şırak diye diyet bir insana 2 milyon avroyu ödüyor.
Sen ise milletin paraları çalıyorsun(bkz; 99deprem dış hibeleri- milyarlar, halen depremzedelere ödenmemiştir.alenidir hırkızlık) zalim, fasık keffere seni; maide -44 ayeti sana hedaye ettim gitti. kandiinlin mübarek olsun süslüman kardaş..

Son düzenleme:

bi husben

Kıdemli Üye
İlerizekalı senle muhatap olan yok. Yalan yanlış bilgilerine cevap verilmesi düzeltilmesi gerekiyor.

Uçak treni 1950 lerde kaçtı(hayin menderes kapadı uçak fabrikasını). 2020 senesinde 50 senesi teknolojisi uçak üreterek rakiplerinle rekabet edemezsin. Kimse sana uçak üretemezin demiyor. Üretirsinde bir yararı veya katmadeğeri olmaz diyor. Gereksiz zaman kaybı ve israf olur.
İktisat bilmeyen ehil olmayan insanları danışman tutup ülkeyi ilerizeka ile gittikçe sefalete sürükleyenlere rey verenlere müstehaktır. Her ülke kaynakları ve uzmanlığı olan konularda üretim yapar. Bu basit ilk derece iktisat lisans dersidir. Almanya otomobil üretir zenginleşir. Hollanda tarım üretir. Asıl senin tarım ve hayvancılık yapman gerekir ve zenginleşmen gerekirken. Elin hollandası on da biri toprağı ile senden zengindir. Uçağı satın alırsın ahmak! Sen önce hele bir elindeki kaynağa göre üret. Denizinden faydalan.. Madenlerini işle.. v.s. Ahmak ki şeddeli ahmakgiller.

Adam uçan arabayı çıkaracak 3-5 seneye piyasaya sen 20 sene sonra için uçak üreteceğim diyorsun. Adam sen onu yapana kadar ışınlanmayı keşfedecek. O zaman uçağınla ancak afrikalı balta girmemiş orman kabilelerine satarsın uçağı :)

sen laftan anlamıyormusun muhattap olma eşek olsan laftan anlamıştın ama eşekte değilsin demekki eşektende daha aşağılardasın
muhattap olma senin gibi kaşarlı bir dinsizle asabımı bozamam

tengiz

İhvan Forum Üye
sen laftan anlamıyormusun muhattap olma eşek olsan laftan anlamıştın ama eşekte değilsin demekki eşektende daha aşağılardasın
muhattap olma senin gibi kaşarlı bir dinsizle asabımı bozamam

sen asıl anlamıyorsun yanlış bilgiler verme düzeltmek zorunda kalıyorum. Şahsınla işim yok bilgilerin yalan! Yalanlarını düzeltmek benim insanlık vazifem. Ayrıca hakaretlerini misli ile iade ediyorum. Ne olduğunuzu ifşa ettim. Belgesi ile, senin gibi hayali iftirai konuşmuyorum ben belgeyide gözün sokuyorum keffere-zalim sevici, suç işlemişsin bide bunu itiraf etmişsin ahmak(gezide dayak yiyen-ölen biri çıksa savcılığa buymuş dese ne b*k yiyeceksin merak ediyorum..) , seni gidi sağlak seni...

bi husben

Kıdemli Üye
sen asıl anlamıyorsun yanlış bilgiler verme düzeltmek zorunda kalıyorum. Şahsınla işim yok bilgilerin yalan! Yalanlarını düzeltmek benim insanlık vazifem. Ayrıca hakaretlerini misli ile iade ediyorum. Ne olduğunuzu ifşa ettim. Belgesi ile, senin gibi hayali iftirai konuşmuyorum ben belgeyide gözün sokuyorum keffere-zalim sevici, suç işlemişsin bide bunu itiraf etmişsin ahmak(gezide dayak yiyen-ölen biri çıksa savcılığa buymuş dese ne b*k yiyeceksin merak ediyorum..) , seni gidi sağlak seni...

senide gezidekilerinde .... anladın sen onu.

@ihvanistanbul üyenize sahip çıkın

bi husben

Kıdemli Üye
gereksiz @tengiz seni engelledim yazılarını artık görmeyecem o yüzden bana yazmak için bi taraflarını yırtma emi
hadi defol git şimdi aşağlık maymun

bi husben

Kıdemli Üye
benle ne alakası var ya. sende üyesin.
Diğer üyeler:
sizde sakin olun kardeşim! sonra adam bana patlıyo
ben onu dünden beri uyarıyorum benimle muhattap olma diye sürekli ahmak diyor kefere diyor bilemme ne diyor
ben onu çekmek zorunda değilim sonra karşılık verdikmi haksız biz oluyoruz.

tengiz

İhvan Forum Üye
senide gezidekilerinde .... anladın sen onu.

@ihvanistanbul üyenize sahip çıkın

bi yürü embesil orda neyın ne olduğunu biliyorduk.
ilk hakareti de kendisi etmiş zaten sayfa 2 de! ve devam etmiş,

sana kemik atan olmadı
kemik köpeklere atılır. yani köpek diye hakaret etmiş aslan parçası kendince, üzerime alınmadım. Çünkü kimin asıl kemiklerle işi olduğu nemalandığı aleni bellidir zate.

bana niye sahip çıksın bak aslanlar gibi sana ve diğer üyeliklerine vede 7lanyanlı ya sahip çıkıyor. Sabah akşam Müslüman kimliği altında hakaret eden sizsiniz. Bende iade ediyorum ne hakaret ediyorsanız szilere. yönetici sizileri arkidişlerini kollayarak -görmezden gelerek Müslüman ahlakını çok güzel teşhir etmekte ve görevini layıkıyla ifa etmektedir. :)

kandinliniz mübbarek olsun.

Son düzenleme: