Alayını ! (Yalan Haber dosyası)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Kaddafi ile Saddamı arayıpta bulamayan dünyada mağribiler malı bulmuşlar. İstanbul havaalanını su bastı diye Avrupada sular altında kalmış bir havaalanı paylaşanlar şimdi bantlı bir elektrik direği bulmuşlar.

turkiye-elektrik-diregi.png

Bantlı elektrik direği fotoğrafı Türkiye'den mi? - teyit.org

Bir de otoban bulmuşlar, İlginç mimarisiyle giydirme operasyonu çekmeye kalkıyorlar.

bolu-muhendis.png

Fotoğrafın Bolu'daki bir viyadüğü gösterdiği iddiası - teyit.org

Geçende bizim forumdaşlar çöken bir ev bulmuştu.:D . Aç tavuk buğday ambarı sanar her yeri ve suya düşen yılana sarılır. Allahın izniyle son çamurları olsun. Nisanla birlikte güneş açsın ve buzdan evlerini eritsin....

Bu ve benzeri haberlerden çıkan sonuç memlekette epey art niyetli insan ve epey saf veya akıldan piyade var...

tengiz

İhvan Forum Üye
Bu ve benzeri haberlerden çıkan sonuç memlekette epey art niyetli insan ve epey saf veya akıldan piyade var...

Sanırım sen başka Türkiya da yaşıyorsun. art niyetli kardaş.
Senin cebinden çıkmıyor yada avantada ortaksınız bunun başka bir açıklaması olamaz. İsraf edeni değil de haber yapanı art niyetli ilan etmek akıl fukaralığına işaret olsa gerek...

montajmı bunlar?

SULTANGAZİ TIR GEÇERKEN YOL ÇÖKTÜ!

Ümraniye'de yol çöktü: 1 kişinin cansız bedenine ulaşıldı

İstanbul'da yol çöktü

İstanbul Merter de yol çöktü
Ankara 70 gün alt geçidi yağmurda su altında kaldı

Son düzenleme:

ihvanistanbul

AkhenAton
@muallim08 hocam sırf merakımdan soruyorum acaba yalan habere karşı olduğun için mi ALAYINI diyorsun yoksa muhalefete sövesin geldi de en kibar bu yöntemimi buldun? mesela gezide 15-20 deri elbiseli başörtülü bacımıza saldırdı yalan haberini yayan, bunun üstünden propaganda yapan görüntüleri ortaya çıkartacağım deyip çıkartmayanların ALAYI da bu hitaplara dahil mi?

kebîkec

İhvan Forum Üye
@muallim08 hocam sırf merakımdan soruyorum acaba yalan habere karşı olduğun için mi ALAYINI diyorsun yoksa muhalefete sövesin geldi de en kibar bu yöntemimi buldun? mesela gezide 15-20 deri elbiseli başörtülü bacımıza saldırdı yalan haberini yayan, bunun üstünden propaganda yapan görüntüleri ortaya çıkartacağım deyip çıkartmayanların ALAYI da bu hitaplara dahil mi?

Doğru cevap hiçbiri :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bilmem anlatabildim mi :)

bi husben

Kıdemli Üye

şimdide gezici mi oldun
hadi deri elbiseli olayı gerçek olmasın ya gerçek olanlar ne
taksim ilk yardımın yakınındaki camiye girip yakıp yıkıp eşyalarını dışarı damı atmadılar görüntüsü vardı ben izledim
köpekler camiye ayakkabılarıyla girmedi mi?
ulan hepinize ana avrat sovduler be tayyıbe oy verenin anasına bacısına koro halınde küfürler saydırmalarıda mı yalan
(tophanede gecen bu olaydan ötürü tophane halkı tarafından eşşek sudan gelınceye kadar dovulduler it gibi sağa sola kaçışıp kaçtılar)
kaç polis aracı yakıldı şehit bile vermedik mi?

kebîkec

İhvan Forum Üye
Sen müslüman olduğuna emin misin? Ben gezide olanları değil olmayanları söylüyorum.

Olayla ilgili benim gördüğüm Roboski katliamına benzer bir şaşırtma taktiğidir. Kuvvetle muhtemel ki danışmanlar Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN a sundukları raporla öyle bir açıklama yapmasını sağladılar fakat peşi sıra enformatik olarak desteklemediler. Belki de görüntüleri kendileri ürettiler, veya sadece ona gösterip sakladılar, bilemem. Ama sayın Başbakanın ( Şimdi Cumhurbaşkanı )bu tür bir taktiğe hiçbir zaman ihtiyacı veya tevessülü olmadı.

ihvanistanbul

AkhenAton
Olayla ilgili benim gördüğüm Roboski katliamına benzer bir şaşırtma taktiğidir. Kuvvetle muhtemel ki danışmanlar Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN a sundukları raporla öyle bir açıklama yapmasını sağladılar fakat peşi sıra enformatik olarak desteklemediler. Belki de görüntüleri kendileri ürettiler, veya sadece ona gösterip sakladılar, bilemem. Ama sayın Başbakanın ( Şimdi Cumhurbaşkanı )bu tür bir taktiğe hiçbir zaman ihtiyacı veya tevessülü olmadı.

Taktiği tekniği konuşmuyorum. olanı biteni de konuşmuyorum. Sorduğum soru basitti. Alayına bu yalanı yayanlarda dahil mi? Değil mi diye?

sayın c.başkanının neye tevessülü olup olmadığını yada olmayacağını ben bilmiyorum. siyasetçi olduğunu biliyorum sadece.

bi husben

Kıdemli Üye
Müslüman herşey olur yalancı olmazdı değil mi?

edit: üslup

ben sana ne anlatıyorum sen ne anlıyorsun
ayrıca olay anlatıldığı kadar olmazssa bıle doğru olduğunu düşünüyorum
çünkü aynısını yengem avcılarda yaşadı
hasta ziyaretine gitmişti gezı olayları zamanında
kız kardeşi ve o çarşaflı yanındada sakallı eniştesi
avcılarda bu vandallar saldırdılar hemde fiziki olarak
ordaki bir kaç kişi taksiye bindirip karçırtmışlar peki buna ne diyeceksin buda mı yalan

ihvanistanbul

AkhenAton
ordaki bir kaç kişi taksiye bindirip karçırtmışlar peki buna ne diyeceksin buda mı yalan
ak partiyi savunmak adına yalan söyleyebileceğini düşünüyorum. O yüzden anlattığın olayı ne tasdiklerim ne reddederim. benim eşim çarşaflı, yengem çarşaflı ve hamdolsun daha söylediğine benzer bir olayla karşılaşmadık.

Gezi zamanı olanın videosu vardı? yayınlanıyordu? partiyi savunacağım diye hakkı batırıyorsun.

kebîkec

İhvan Forum Üye

Bu sitede kalmış üç beş arkadaşın ciddi psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Bizim kapıya gelen saadetli teyzeleri bizzat tanıdığımız halde bu zevata inandıramıyoruz. Kalanı önemli değil. Sözü söyler geçeriz alayına, kim neresiyle anlarsa....

alanyali07

Kıdemli Üye
"Sivasta ilk üniversiteyi biz kurduk,"
"Başakşehirspor'u belediye başkanlığımda kurdum.."

Örnekler çoğaltılabilir..

Siyasetin solu sağı yok aslında..
İstisnalar harici hepsi kirli taktikler veya yalanlar veya yanlış söylemler içeriyor..
sadece kabuk değişiyor..etiket değişiyor..

bi husben

Kıdemli Üye
ak partiyi savunmak adına yalan söyleyebileceğini düşünüyorum. O yüzden anlattığın olayı ne tasdiklerim ne reddederim. benim eşim çarşaflı, yengem çarşaflı ve hamdolsun daha söylediğine benzer bir olayla karşılaşmadık.

Gezi zamanı olanın videosu vardı? yayınlanıyordu? partiyi savunacağım diye hakkı batırıyorsun.

Allahın laneti ayetini getirelim ve yalancının üzerine olsun diyelimmi ne dersin
Eğer yalansa Allahın laneti üzerime olsun ama değilse senin üzerine olsun mu kabulmüsün
ne kadarda küçüldüğünün farkında bıle değilsin

bi husben

Kıdemli Üye
@ihvanistanbul sen evinde oturrken gezi olaylarında müslümanlara küfür edilirken dine küfür edilirken
biz bunlarla dişe diş kana kan mücadele ediyorduk
olayların alevlendiği ilk geceden itibaren tophaneye inip sürü halinde taşkınlık yapıp küfür eden vandallara hadlerini bildirdik
yapılanlara bizzat şahit olduk.Sen ne diyorsun ya
o sürünün içinde yabancıların çokluğu da dikkat çekiyordu sen hala masal anlatmaya devam et
bide vatanseverim diye meydanda dolaşıyorsun yazık sana

ihvanistanbul

AkhenAton
Bi husben bu lanetlesme feto tavri. Tavirlarina dikkat et fetolesiyorsun. Halbu ki muslumana yakisan ben yanlissam Allah beni, sen yanlissan seni hidayet etsin demektir. Sana yalan soyluyorsun demedim. Yalan soyleyebilecegini dusunuyorum dedim ve hala ayni kanatteyim.
Gezi olaylarındaki basortul kadini 15-20 deri elbiseli adam tartakladi mi tartaklamadi mi? Bunun goruntulerini izledim yayinlayacagim denildi mi denilmedi mi? Nerde goruntuler? Kameralar var madem hani suclular? Konustugumuz bu! Sen ak partiyi savunmak adina yalani sahipleniyorsun, yalan soyleyebilecegini dusunuyorum deyince kiziyorsun.

tengiz

İhvan Forum Üye
ulan hepinize ana avrat sovduler be tayyıbe oy verenin anasına bacısına koro halınde küfürler saydırmalarıda mı yalan

Evet bu doğru metorunun içinde hoplayıp zıplayıp küfrediyorlardı. Tek doğru olan bu gerisi hep palavra. Ha birde bunun arkasında fetöcülerinde finans trafiği tespit edilmiş. Yani hocaefendinizle dersane kavganız olmasa onuda gene ortaya çıkarmıyacaktınız. Tayyip beyin mağremine girmese kayda almasalar gene fetoşa toz konmayacaktı.

tengiz

İhvan Forum Üye
Allahın laneti ayetini getirelim ve yalancının üzerine olsun diyelimmi ne dersin
Eğer yalansa Allahın laneti üzerime olsun ama değilse senin üzerine olsun mu kabulmüsün
ne kadarda küçüldüğünün farkında bıle değilsin

Reisi Cumhur park siddik kokuyor dedi. Gidip görmüşmü acaba? Siddik middik kokmuyordu. Lanetlendin ahahahahhaaa......
Ayrıca %10 marjinal grup %90 ın içine girip parkı bahane edip terör estiriyorsa. Diğerlerinin suçu ne?
Park-ağaç kesilmesine betona karşı olmaktan daha doğal bir şey olabilir mi? Asıl tepki göstermeyen koyunları yereceğinize.. Olayı nerelere çekiyorsunuz.

Fransa da sarıyeleklilere terörist demiyorlar. Mesela.. Yunanistan da zamları protesto edenleri terörsit ilan etmiorlar mesela. Onlarda yeri geliyor kollukla çatışıyor. Sonuçta halk devlete saldırmıyor. Haklarını gasp edenleri koruyanlarla çatışıyor. Dolaylı Vergiyi verenden taraf olacağına kolluk gidiyor. Ahlaksız yalancı toplumu boyna borçlandırani zarara sokan, tarımı bitirenlerin, gücün(paranın), faiz lobicilerin yanında yer alıyorsa. Asıl Terörist olan, haksız güçlü yanında saf tutandır. Algı problemimi desem , zeka problemimi desem kime ne anlatacaksın ki. Stocholm sendrolm lü bir toplumuz işte!.

Son düzenleme:

tengiz

İhvan Forum Üye
Bi husben bu lanetlesme feto tavri. Tavirlarina dikkat et fetolesiyorsun. Halbu ki muslumana yakisan ben yanlissam Allah beni, sen yanlissan seni hidayet etsin demektir. Sana yalan soyluyorsun demedim. Yalan soyleyebilecegini dusunuyorum dedim ve hala ayni kanatteyim.
Gezi olaylarındaki basortul kadini 15-20 deri elbiseli adam tartakladi mi tartaklamadi mi? Bunun goruntulerini izledim yayinlayacagim denildi mi denilmedi mi? Nerde goruntuler? Kameralar var madem hani suclular? Konustugumuz bu! Sen ak partiyi savunmak adina yalani sahipleniyorsun, yalan soyleyebilecegini dusunuyorum deyince kiziyorsun.

yalan söylüyor. çatışmaya park için gelenlerin %100' ü dahil olsa kaçacak delik ararlardı ki.. Zaten kafadan haksızlar. Hem parkı hukuksuzca beton yapacaklar. Bide buna karşı çıkanlara ne hakla saldırı yapıyorlar? Şaka mı bu? Sen kimsin ulan derler adama. Bu ülkenin yargısı var. İnsanlar demokratik protesto haklarını kullanıyor. Sen süreci iyi yönetemiyor(3. gün tamam parkı yıkmıyorum dese olay sonlanacak) kıvılcıma mazot döküp körüklüyorsun. Sonrada kendini mağdur lanse ediyorsun. Neyse esasında çok söylenecek şey varda. Bunların derdi başka, tıpkı o gezicilerin içinde derdi başka olanlar gibi. Ha birde aleni kameralar önünde işlenmiş kollukun işlediği cinayeti, bir kişiyi döverek öldüren sivil kalabalık görüntüleri var. Yani neresinden tutsak elimizde kalır. Demekki bunlar organize fetöcüler. gezinin marjinali çatışanı(fetö-sol marjinal örgütler) ile karşılık verenide (bihusben) fetö namına devleti karaladı!

Hoş orjınal islam rejimi getirme derdinde olsalar, gerçek müslüman olsalar sesimi çıkarmayacağında. Bunların derdi taamen duygusal faizli din devleti rejimi.. Anladın sen oni.

Son düzenleme:

bi husben

Kıdemli Üye

Benim kimseye yalan borcum yok Ak partiyi koruma adınada yalan soylemem yanlışı varsa yanlış yapıyorda diyorum buna sende şahitsin.
Ben niye yalan söyleyeyim arkadaş yaptıkları vandallık ortada bire bir gözlerimizle gördük.Sen neyi anlatıyorsun ya.Gözlerimemi inanayım sana mı. Ben ne dedim doğruolabilir dedim çünkü aynısına yakın bizde yaşadık diyorum sen harıcten gazel okuyorsun.Bilmezssek feto gibi bunlardan halid bin velitler çıkar diyeceksin.