AKP'nin samimiyeti sınanıyor !

fakiri

Kıdemli Üye
Balyoz darbe planıyla ilgili olarak aralarında eski kuvvet komutanları Özden Örnek, İbrahim Fırtına ve eski 1. Ordu Komutanı Çetin Doğan'ın olduğu 102 sanık hakkında yakalama emri çıkarıldığı halde bugüne kadar sadece 2 kişinin gözaltına alınması ve Milli savunma Bakanlığının şu an için görevde bulunan ve tutuklama istemiyle gözaltına alınması emri verilen konutanların YAŞ'ta terfi edebileceklerine dair rapor hazırlaması kafalarda soru işaretlerine sebep oldu ! AKP ne yapıyor ? Bilen ve aklı eren biri varsa bize açıklayıversin ! Demek ki bu işler sadece gürlemekle ve ---Biz kefenimizi yanımıza aldık !--- demekle olmuyormuş ! AKP çok büyük bir sınavdan geçiyor vesselâm.

agbi

Yasaklı
Balyoz darbe planıyla ilgili olarak aralarında eski kuvvet komutanları Özden Örnek, İbrahim Fırtına ve eski 1. Ordu Komutanı Çetin Doğan'ın olduğu 102 sanık hakkında yakalama emri çıkarıldığı halde bugüne kadar sadece 2 kişinin gözaltına alınması ve Milli savunma Bakanlığının şu an için görevde bulunan ve tutuklama istemiyle gözaltına alınması emri verilen konutanların YAŞ'ta terfi edebileceklerine dair rapor hazırlaması kafalarda soru işaretlerine sebep oldu ! AKP ne yapıyor ? Bilen ve aklı eren biri varsa bize açıklayıversin ! Demek ki bu işler sadece gürlemekle ve ---Biz kefenimizi yanımıza aldık !--- demekle olmuyormuş ! AKP çok büyük bir sınavdan geçiyor vesselâm.

Ben bir zamanlar

BİR ORKESTRA ŞEFİNİN hakaretine cevap veremeyen bir başbakan ı biliyorum

Bir atanmışsın Bir başbakana küfür ettiğini bliyorum.

Atanmışın küfür üne cevap veremeyen BAŞBAKANI da biliyorum.

Fakat bunları yapamayanlara gönül verenlerin KALKIPTA AKP nin SAMİMİYETİNİ SORGULAYAMAZ

fakiri

Kıdemli Üye
Ben bir zamanlar

BİR ORKESTRA ŞEFİNİN hakaretine cevap veremeyen bir başbakan ı biliyorum

Bir atanmışsın Bir başbakana küfür ettiğini bliyorum.

Atanmışın küfür üne cevap veremeyen BAŞBAKANI da biliyorum.

Fakat bunları yapamayanlara gönül verenlerin KALKIPTA AKP nin SAMİMİYETİNİ SORGULAYAMAZ

Bilindiği kadara AKP'nin samimiyetini burada sen ve senin gibi holigan birkaç kişi sorgulayamaz ancak ! AKP'ye göbeğinden bapğlı olmayan herkes bu sorgulamayı yapabilir ve yapacaktır da !...Not : Ayrıca bahsettiğin ya da zannettiğin başbakanla bizim bir ilgimiz de yoktur. Yanlış kapı çaldın ahbab !

agbi

Yasaklı
Bilindiği kadara AKP'nin samimiyetini burada sen ve senin gibi holigan birkaç kişi sorgulayamaz ancak ! AKP'ye göbeğinden bapğlı olmayan herkes bu sorgulamayı yapabilir ve yapacaktır da !...Not : Ayrıca bahsettiğin ya da zannettiğin başbakanla bizim bir ilgimiz de yoktur. Yanlış kapı çaldın ahbab !

Ben yanlış kapı çalmadım.

Bilhassa doğru kapı çaldım.

bakış

Kıdemli Üye
ne güzel bir eleştiri.iksir helal sana kardeşim.hele son cümlen mükemmel.

fakiri

Kıdemli Üye

Bizim sırtımızda küfe yok arkadaşım ! Hakiakt neyse onu ifade etmeye çalışıyoruz. Bundan herkesin bu anlamı çıkarması gerekri Yoksa, biz hiçbir siyasi hizbin oyuncağı asla olmayız !

bakış

Kıdemli Üye
mesela son cümlen çok güzeldi.Akp çok büyük bir sınavdan geçiyor.Akp'nin büyük bir sınavdan geçtiğini söylemen,senin tarafgir şeklinde eleştiride bulunmadığını gösterir.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr

Onun bunun samimiyetini ölçeceğimize kendi samimiyetimize bakalım...
Cenneti garantilemeden başkalarını yargılamaya kalkmayın...
Senin nerelerden geldiğini ve ne takım görüşlere sahip olduğunu forumun eskileri iyi bilir...(cemaziyelevvel)

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
kim sınavdan geçmiyor ki

90 lı yılları 2000 lerin başını ne çabuk unutmuşuz
halk olarak en başta nankörlük sınavından geçiyoruz !!!!

reis

Kıdemli Üye
Ak Parti'yi sınamaya kalkışan arkadaşlara soralım öyleyse:
Siz Ak Parti'nin yerinde olsaydınız ne yapardınız? Ak Parti'nin yapması gerekirken yapmadığı şey nedir?
Kışlalarından dışarıya çıkmayan subayları kışlaları basıp tutuklaması mı gerekiyor(du) acaba??? Tabi birde bu tür işlemleri Ak Parti'nin değil, yargının yapması gerektiğini de hatırlatmak istiyoruz...

agbi

Yasaklı

mesela son cümlen çok güzeldi.Akp çok büyük bir sınavdan geçiyor.Akp'nin büyük bir sınavdan geçtiğini söylemen,senin tarafgir şeklinde eleştiride bulunmadığını gösterir.

AK parti tenkit ediliyor yaa

bakış SAZAN gibi atladın.

Üye SP lideğil

AK Partilideğil

BP liasla olamaz

O zaman

Kim

Düşündünmü

Sazan gibi atlamadan

bakış

Kıdemli Üye
AK parti tenkit ediliyor yaa

bakış SAZAN gibi atladın.

Üye SP lideğil

AK Partilideğil

BP liasla olamaz

O zaman

Kim

Düşündünmü

Sazan gibi atlamadan
adam isterse ulusalcı olsun,benim kıstasım senin gibi değilki agbi..dinsiz dürüstü,dindar hırsıza tercih ederim.

iksirin lafının en sonundaki cümle çok güzeldi akp'nin büyük bir sınavdan geçtiğini söylüyor.Sizde aynılarını söylemiyormusunuz.ne var bunda birisi akpartiye güzel bir eleştiri yaptıktan sonra ,sınavın çok çetin olduğunu söylemesi neresi yanlış.

her akpartiye eleştiri yapana sazan gibi atlamyın.Belki adam haklıdır.hemen adamın kişiliğine bakarak yargıya varıyorsunuz.
ulusalcıysa kesin kötüdür(!) akpartiliyse kesin iyidir.(!)

agbi

Yasaklı
adam isterse ulusalcı olsun,benim kıstasım senin gibi değilki agbi..dinsiz dürüstü,dindar hırsıza tercih ederim.

iksirin lafının en sonundaki cümle çok güzeldi akp'nin büyük bir sınavdan geçtiğini söylüyor.Sizde aynılarını söylemiyormusunuz.ne var bunda birisi akpartiye güzel bir eleştiri yaptıktan sonra ,sınavın çok çetin olduğunu söylemesi neresi yanlış.

her akpartiye eleştiri yapana sazan gibi atlamyın.Belki adam haklıdır.hemen adamın kişiliğine bakarak yargıya varıyorsunuz.
ulusalcıysa kesin kötüdür(!) akpartiliyse kesin iyidir.(!)

dinsiz dürüstü,dindar hırsıza tercih ederim.

bu sözünü sana hep hatırlatacağım.

fakiri

Kıdemli Üye
dinsiz dürüstü,dindar hırsıza tercih ederim. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Şu sözün meymenetsizliğine bir bakınız ! ---Dürüst kafirmiş----Böyle şom bir ifade bir olabişlkir mi ? Kaifr dürüst olsa, bu dürüstlüğünü önce kendi nefsine gösterip İMAM eder İMAN ....Kendi nefsine de dürüsüt olmayan birisi başkalrına asla üdürüst olamaz. Kafirler dürüst değildiler . Ancak işledikelri günâhalr itibariyle farklıdırlar. Kimileri çok şiddetli ve zalim kaifrdir, kimileri ise, şiddet ve zalilimlik yönünden sadece kendi nefislerine zulmederler. Yani, dürüstlük bunalrın uzağından ve yakınından asla geçmez. Kim bunalrın düüsrt olduğunu söylüyorsa, bence imanının halâvetini bir kontrol etmeldiri diye düşünüyorum.

agbi

Yasaklı
dinsiz dürüstü,dindar hırsıza tercih ederim. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Şu sözün meymenetsizliğine bir bakınız ! ---Dürüst kafirmiş----Böyle şom bir ifade bir olabişlkir mi ? Kaifr dürüst olsa, bu dürüstlüğünü önce kendi nefsine gösterip İMAM eder İMAN ....Kendi nefsine de dürüsüt olmayan birisi başkalrına asla üdürüst olamaz. Kafirler dürüst değildiler . Ancak işledikelri günâhalr itibariyle farklıdırlar. Kimileri çok şiddetli ve zalim kaifrdir, kimileri ise, şiddet ve zalilimlik yönünden sadece kendi nefislerine zulmederler. Yani, dürüstlük bunalrın uzağından ve yakınından asla geçmez. Kim bunalrın düüsrt olduğunu söylüyorsa, bence imanının halâvetini bir kontrol etmeldiri diye düşünüyorum.

İMAN ı verecek olan ALLAH cc dür verir vermez bunun için kişiyi YARGILAYAMAYIZ yalnızca EĞER İSLAM a karşı negativlikleri varsa bu negativlikleri pasifize etmek için yalnızca vesile oluruz.

ÇARŞI da ne kafirler vardır Müslüman sıfatı taşır & ÇARŞI da ne Müslümanlar vardır KAFİR sıfatı taşır.

fakiri

Kıdemli Üye
İMAN ı verecek olan ALLAH cc dür verir vermez bunun için kişiyi YARGILAYAMAYIZ yalnızca EĞER İSLAM a karşı negativlikleri varsa bu negativlikleri pasifize etmek için yalnızca vesile oluruz.

ÇARŞI da ne kafirler vardır Müslüman sıfatı taşır & ÇARŞI da ne Müslümanlar vardır KAFİR sıfatı taşır.

Meselâ kafir görünüp te müslüman olanlara bir örnek versene !...Kimmiş bunlar ?Müslüman görünüp te kafir olanlar ise, ---yani munafıklar--- tarihin hiçbir devrinde eksik olmadılar. Ama, kafir görünüp te müslüman olanlardan bir örnek var mı onu soruyorum !

agbi

Yasaklı
Meselâ kafir görünüp te müslüman olanlara bir örnek versene !...Kimmiş bunlar ?Müslüman görünüp te kafir olanlar ise, ---yani munafıklar--- tarihin hiçbir devrinde eksik olmadılar. Ama, kafir görünüp te müslüman olanlardan bir örnek var mı onu soruyorum !

YALAN SÖYLEMEK KAFİR lik sıfatı değilmidir ?

Parası olupta borcunu ödemeyenler in taşıdığı sıfat kafirlik sıfatı değilmidir.

KURAN ÖĞRENMEYİyasaklayanlar bu ülkede MÜSLÜMAN olarak geçmiyorlarmı.

BAKIN SIFAT DEDİM KAFİR DEMEDİM

Önce okumakiçin değil anlamak için okuyun sonra da Demlediğiniz Çay ı için.

fakiri

Kıdemli Üye
YALAN SÖYLEMEK KAFİR lik sıfatı değilmidir ?

Parası olupta borcunu ödemeyenler in taşıdığı sıfat kafirlik sıfatı değilmidir.

KURAN ÖĞRENMEYİyasaklayanlar bu ülkede MÜSLÜMAN olarak geçmiyorlarmı.

BAKIN SIFAT DEDİM KAFİR DEMEDİM

Önce okumakiçin değil anlamak için okuyun sonra da Demlediğiniz Çay ı için.

Bu söylediklerinizin munafıklıkla ilgisi var. Bunları yapar ve hem de helâl olduklarına itikad ederse bir insan o zaman kafir olur.