AKP'nin çöküş süreci ve yükselen Türk milliyetçiliği! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

AKP'nin çöküş süreci ve yükselen Türk milliyetçiliği!

Serasker

Yasaklı
İhvan Üyesi
Katılım
22 Şub 2015
Mesajlar
142
Puanları
0


13 yıllık AKP yağma ve rüşvet düzeninin sonuna gelinmek üzere. Milletin büyük heves ile iktidara taşıdığı ancak çok geçmeden gücü ele geçirince kendi kızını damadını şöförünü aşçısını yandaşını medyasını ihya edip Türk milletini büyük borç batağına sokan akp iktidarı artık sona geliyor.

Yıllardır milletin dini duygularını sömürerek iktidarda kalan ancak iktidarda iken dine değil paraya secde eden akp iktidarı sözde çözüm süreci ile Türk milletine ihanet etmiş terör örgütlerini ülkemiz içinde ve dışında pazarlamış ve palazlandırmıştır. Milletin a... koyacağız diyenlere ihaleler akmış, bakara ile makara geçenler alkışlanmış ve erdoğanın kendisi bizzat rahmetimiz gazabımızı geçmiştir diyerek kendini tanrılaştırmış büyük bir kibir ve enaniyete kapılmış 5 milyar liraya sözde "halk sarayı" yaptırarak tanesi 15 bin liralık klozetlerde belv etmeyi marifet bilmiştir..

Yanlış ve ihtiraslı dış politikası yüzünden Türkye'nin dış dünyada dostu kalmamış adete TÜRK TİPİ BAAS rejimi kurmuş. İşte şimdi TÜRK milleti artık bir karar vermek zorunda. Ya ESAD Suriyesi gibi bir TEK ADAM rejimiyle yönetilim sonunda param parça olmuş bir federasyon diyecek yada Türk milleti Türk milliyetçiliğini iktidara taşıyacak ve yeniden milli kimliğimiz ulus devletimiz güçlendirilecek.

Hızla oy kaybetmeye devam eden ve FOTOKOPİ BAŞBAKAN ile kendi kendine bir şeyler yapmaya çalışan bu zavallılara Türk milleti haziran ayında büyük it TOKAT atacaktır.
 

kilicarslan

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
14 Mar 2013
Mesajlar
4,054
Puanları
48
akp´nin yaptiklari müsbet islerin birisini gecmiste yapan iktidari rahat kapardi. Bunlarin yaptigi o kadar cok müsbet is varki, biz cocuklugumuzda acaba bir gün bunlar gerceklesecek mi diye hayal kurardik.
Yigidi öldür ama hakkini vermeden de olmaz.
 

Kaçak

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
21 Ara 2012
Mesajlar
8,416
Puanları
113
AKp nin karşısına siyasi aktör olarak ciddi bir muhalefet çıkmadığı sürece AKP nin sonu filan gelmez ...
Öyle okyanus ötesinden , bürokrasi içinden , Silahlı kuvvetlerden , yargıdan , sokaktan , medya dan muhalefet yapma dönemleri bitmiştir ...
Varsa paçasına güvenen çıkar meydana ben daha iyisini şu şekilde yapıcam , kaynağım şu , hedefim şu diye ikna edici ( sallayıcı değil ) bir dil ile çıkarsa , ki çıkmaması için bir sebep yok anca o zaman AKP için çöküş başlar ...
AKP den iktidarı alıp , okyanus ötesinemi teslim edeceğiz ?
Lütfen azıcık makul olun diyeceğim ama ...
Makul olan siyaseti siyasilerin dizayn etmesi gerektiğini düşünür ve bu doğrultuda ilerler ...
Gene küçücük bir not daha ...
AKP nin ne oldugunu aslı astarı olmayan şekilde anlatmayın ...
AKP haricinde kilerin ne yapacagını anlatın ...
 

ömerusta

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
16 Ocak 2012
Mesajlar
6,911
Puanları
63
ben serada düşmüştüm bu adam banada gülmüştü hatırladım
sendemi seradan düştün
bu adam sana gülüyor
düşmesen bu kadar abes yorum yapmazdın demekki kafan kırılmış benim gibi geçmiş olsun kardeş
 
Üst