AKP'li vekil: Ben Hz. İbrahim'im, kardeşim de Hz. Muhammed

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
fft86_mf3053049.Jpeg

http://www.radikal.com.tr/politika/akpli_vekil_ben_hz_ibrahimim_kardesim_de_hz_muhammed-1263563

[FONT=pt_sansregular] [/FONT]AKP[FONT=pt_sansregular] Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta doğum günü nedeniyle yaptığı, [/FONT][FONT=pt_sansregular]“Çok ama çok sevdiğinizi bildiğim iki önemli şahsiyet bu gecede dünyaya gelmişlerdir. Bunlardan birincisi Hazreti İbrahim ikincisi ise Hazreti Muhammed’dir. Hz. İbrahim tabi ki benim. Hz. Muhammed ise en küçük kardeşim”[/FONT][FONT=pt_sansregular] sözlerinin yer aldığı 'esprili' paylaşımına tepki yağıyor.

İbrahim Korkmaz, yine sosyal medyadan açıklamada bulunarak, “Hazret” kelimesinin anlamını yazıp, tepki gösterenleri ahmaklıkla suçladı ve “Karşınızdakine değer verdiğinizi gösterir bir kelimedir. Araplar bu sıfatı hemen herkes için kullanırlar” diyor.

[/FONT]

fft86_mf3053049.Jpeg

http://www.radikal.com.tr/politika/akpli_vekil_ben_hz_ibrahimim_kardesim_de_hz_muhammed-1263563

AKP[FONT=pt_sansregular] Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta doğum günü nedeniyle yaptığı, [/FONT][FONT=pt_sansregular]“Çok ama çok sevdiğinizi bildiğim iki önemli şahsiyet bu gecede dünyaya gelmişlerdir. Bunlardan birincisi Hazreti İbrahim ikincisi ise Hazreti Muhammed’dir. Hz. İbrahim tabi ki benim. Hz. Muhammed ise en küçük kardeşim”[/FONT][FONT=pt_sansregular] sözlerinin yer aldığı 'esprili' paylaşımına tepki yağıyor.

İbrahim Korkmaz, yine sosyal medyadan açıklamada bulunarak, “Hazret” kelimesinin anlamını yazıp, tepki gösterenleri ahmaklıkla suçladı ve “Karşınızdakine değer verdiğinizi gösterir bir kelimedir. Araplar bu sıfatı hemen herkes için kullanırlar” diyor.

[/FONT]
Bir kimse Ak parti millet vekili olmakla veya Ak partiyi desdeklemekle hemen dangalıktan kurtulmaski.Dangalak her yerde dangalıktır işte.Bunun akı karası şunu bunu olmaz.Burdanda sana bir ekmek çıkmaz.Böyle adamlarda inşallah bir daha millet vekili olmazlar.

Takiyüddin

Yasaklı
Mehmet Müezzinoğlu'nu da beğenmiyoruz galiba. "Konuşmayı" daha doğrusu "mefhumları da bilmeyen devlet adamlarının başa gelmesi" konusundaki ahir zaman rivayetlerine uyan bir şahsiyet (daha).

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bir kimse Ak parti millet vekili olmakla veya Ak partiyi desdeklemekle hemen dangalıktan kurtulmaski.Dangalak her yerde dangalıktır işte.Bunun akı karası şunu bunu olmaz..Böyle adamlarda inşallah bir daha millet vekili olmazlar.

Gereksiz, saçma sapan sataşma cümleni çıkardım, güzel bir yazı olmuş, ellerine sağlık.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
ulan, biri bitmeden biri başlıyor..... mehmet ali şahin le başlayan, egemen bağışla devam eden, efkan ala ile zirveye çıkan zihniyet bunlarla sınırlı değilmiş akpli arkadaşların zihninde yalnız şu var sanırım, erdoğan haricindekilerin hepsinin itikadı bozuk olsa, biz yine onlarlayız anlayışı....