AKP'li Hadi Bunu da Savun

talib

Kıdemli Üye
TÜİK Başkan Yardımcısı Enver Taştı görevden alındı

15 yılın rekorunu kıran eylül enflasyonunun açıklanmasının hemen ardından, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkan Yardımcısı Enver Taştı görevinden alındı. Taştı'nın yerine Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Enerji Bakanlığı döneminde birlikte çalıştığı Yinal Yağan getirildi. Kulislerde, görev değişikliğinin nedeninin yüksek enflasyon olduğu konuşuluyor.

alanyali07

Kıdemli Üye
sayılara daha çok takla attırmalıydı.. yanlış yapmış..

enflasyon potasına sadece sigara koysaydı sıfır enflasyon çıkacaktı..
ben mi öğretecem bunlara..

talib

Kıdemli Üye
Adam zaten dibin dibini göstermiş idi. Yeni yılda fazla zam yapmak istemiyorlar. O yüzden alacaklı bile çıkabilirler. Bakalım aktroller nasıl savunacak, onu merak ediyorum. Gerçi burada her şey olur ama insanlarda sadece utanma olmaz mı demişti birisi

ilke

Paylaşımcı
Burası bir forum !.. Her konuda özgürce herkes her şeyi yazıyor... İyi de pek çok dini cemaat ve tarikat 7 Haziran Seçimelrinde AKP ve RTE!nin desteklenmesi için demeç ve talimat verirken neden kimsenin sesi çıkmamıştı da şimdi herkesin diline kuvvet geldi ?
Ben size bir şey söyliyeyim mi ? Cemaati ya da tarikat AKP ve RTE'yi destekeldiği halde , cemaat ve tarikatına bir şey söylemeyip burada aksine salvo atışlarda bulunanların hepsi YAMUK kişilerdir ! Bunu böylece ve kesin olarak bilin !..

iftayfun

İhvan Forum Üye
Dur bakalım yılbaşında ne olup bittiğini göreceğiz tam manasıyla :D

bi husben

Kıdemli Üye
Burası bir forum !.. Her konuda özgürce herkes her şeyi yazıyor... İyi de pek çok dini cemaat ve tarikat 7 Haziran Seçimelrinde AKP ve RTE!nin desteklenmesi için demeç ve talimat verirken neden kimsenin sesi çıkmamıştı da şimdi herkesin diline kuvvet geldi ?
Ben size bir şey söyliyeyim mi ? Cemaati ya da tarikat AKP ve RTE'yi destekeldiği halde , cemaat ve tarikatına bir şey söylemeyip burada aksine salvo atışlarda bulunanların hepsi YAMUK kişilerdir ! Bunu böylece ve kesin olarak bilin !..
ben bunun cevabını daha öncede soylemiştim
bu arkadaşlar ya dolar altınla borç yapanlar yada borsada parası batan arkadaşlardır
talip borsa deyıp duruyurdu bu ara @talib hadi itiraf et borsada paramı batırdın

talib

Kıdemli Üye
ben bunun cevabını daha öncede soylemiştim
bu arkadaşlar ya dolar altınla borç yapanlar yada borsada parası batan arkadaşlardır
talip borsa deyıp duruyurdu bu ara @talib hadi itiraf et borsada paramı batırdın

Ben burada bir savuna göremedim. Siz bile aciz kalıyorsunuz di mi hükümetin yaptıklarını savunmak noktasında? Zavallılar...

bi husben

Kıdemli Üye
Ben burada bir savuna göremedim. Siz bile aciz kalıyorsunuz di mi hükümetin yaptıklarını savunmak noktasında? Zavallılar...

HADİ İTİRAF ET TALİB BORSADA PARA BATIRDIN
EĞER ÖYLE DEĞİLSE NEYSEEE ?HANGİ KAĞIT TALİB

lafons7275

Kıdemli Üye
tayyip umduğumuz gibi çıkmadı, bunu farkettikten sonra desteğimi çektim. Kalp gözüm açık değil, gaybı da bilmiyorum, dinim gereği ehveni şer dedim ve akp ye oy verdim. Beledeiye seçimlerinde de pkk-chp zihniyetli kişilerin başa geçmesindense MHP li adaylara oy verebilirim. Şuanki görüşüm böyle.

bi husben

Kıdemli Üye
tayyip umduğumuz gibi çıkmadı, bunu farkettikten sonra desteğimi çektim. Kalp gözüm açık değil, gaybı da bilmiyorum, dinim gereği ehveni şer dedim ve akp ye oy verdim. Beledeiye seçimlerinde de pkk-chp zihniyetli kişilerin başa geçmesindense MHP li adaylara oy verebilirim. Şuanki görüşüm böyle.

nasıl bişey umuyordunda bulamadın

haylaz başkan

İhvan Forum Üye
TÜİK Başkan Yardımcısı Enver Taştı görevden alındı

15 yılın rekorunu kıran eylül enflasyonunun açıklanmasının hemen ardından, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkan Yardımcısı Enver Taştı görevinden alındı. Taştı'nın yerine Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Enerji Bakanlığı döneminde birlikte çalıştığı Yinal Yağan getirildi. Kulislerde, görev değişikliğinin nedeninin yüksek enflasyon olduğu konuşuluyor.
NERDEN ÇIKARDIN KULUSLERDE CHP Lİ İYİ PARTİLİLERİN BÖYLE KONUŞTUĞUNU SÖYLÜYORSUN BUNUN NEDENİ ENFLASYON YANLIŞ HESABLAMASI OLABİLİR.

ilke

Paylaşımcı
Şunu herkes çok iyi bilsin ki, ENFLASYON sürekli vatandaş aleyhine hesaplanmaktadır ! Gerçekte mutfak enflasyonu ilan edilen enflasyondan çok daha fazladır ! Bence iktidarın enflasyonu hesap edenleri görevden almak yerine, onları tebrik etmesi gerekir diye düşünüyorum.

talib

Kıdemli Üye
3 ay sonunda enflasyonu düşük gösterbilme hikayesi başladı. Maksat çalışanların maaşlarına fazla bir zam vermemek. Bu ekonomik paket denilen şey, ona matuf

alanyali07

Kıdemli Üye
3 ay sonunda enflasyonu düşük gösterbilme hikayesi başladı. Maksat çalışanların maaşlarına fazla bir zam vermemek. Bu ekonomik paket denilen şey, ona matuf
hatta şöyle derlerse şaşırmam :
"şirketlerimiz büyük fedakarlık yaparak yüzde 10 indirim yaptılar. şimdi fedakarlık sırası çalışanlarda.
enflasyon oranından 10 puan indirerek zam yapacağız" :D

bi husben

Kıdemli Üye
İslami beklentilerimi karşılamadı, gerçek dini anlatanları hep içeri attı yada susturdu.
16 yıldır masallah pekte iyiydiniz ne oldu bu son 3 ayda?
benim anladığım kadarıyla bu sizlerin görüşü değil.birileri yukarıdan szilere birşeyler fısıldadı
tasavvuf ehline birileri aynı anda bişeyler fısıldadı.

bi husben

Kıdemli Üye
Talib kaç lira batırdın borsada hadi ama söyle sen varya sen batırdığın paranın hesabını bile başkalarından soruyorsun

talib

Kıdemli Üye
Talib kaç lira batırdın borsada hadi ama söyle sen varya sen batırdığın paranın hesabını bile başkalarından soruyorsun

ne boş adamsın diyeceğim ama adam dediğim için sevineceksin diye demiyorum. para filan batırmadım, bu bir. Konuya cevap vermek yerine, durmadan talib deme. Konuyu şahsileştirme, her zaman ki konuyu baltalama, saçmalama moduna geçme. Bu bende geçmez. Başkalarına yap onu. Konu ortada.

bi husben

Kıdemli Üye
ne boş adamsın diyeceğim ama adam dediğim için sevineceksin diye demiyorum. para filan batırmadım, bu bir. Konuya cevap vermek yerine, durmadan talib deme. Konuyu şahsileştirme, her zaman ki konuyu baltalama, saçmalama moduna geçme. Bu bende geçmez. Başkalarına yap onu. Konu ortada.

KÜLAHIMA ANLAT TALİBBBBBBB. Senin ne kadar karekter yoksunu olduğunu biliyorum o yüzden soruyorum
senin karın ağrın belliii