AKP'li belediye "sahte peygambere" kucak açtı!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
905663.jpg

Antalya Belediyesi "Sahte Peygambere" Kucak Açtı

Hizmet Hareketi ve Süleyman Efendi Cemaatinin okullarını ve yurtlarını kapatan AKP'li Belediye Antalya'da daha önce kendisini "sahte peygamber, mehdi" ilan eden Evrenesoğlu Grubu'na belediye tesislerini sonuna kadar açtı.

Daha önce AKP’li Antalya Büyükşehir Belediyesi, Başbakan Erdoğan’ın "Cemaate verilmiş ne kadar yer ve bina varsa geri alın” talimatı doğrultusunda skandal kararlar almıştı.

Belediye Meclisi, AKP'li üyelerin oylarıyla hem Hizmet Hareketine yakın Toros Koleji’nin imar haklarını hem de Süleyman Efendi Cemaatine ait yurt inşaatının imar izinlerini iptal etmişti.

evrenesoglu-sahte-peygamber-akpli-belediye-905649h.jpg

Bu olayların üzerinden yaklaşık 9 ay geçti. Hizmet Hareketi ve Süleyman Efendi Cemaati'nin yurtlarının daha önce alınmış imar izinlerini iptal eden AKP'li Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin"Sahte Peygamber" olarak bilinen İskender Evrenesoğlu grubunun bir dediğini iki etmediği ortaya çıktı.

İddialara göre geçtiğimiz günlerde bu grup Antalya’nın Kumluca ilçesinde AKP’li belediyeden toplantı için izin istedi. Hizmet Hareketine, Süleyman Efendi Cemaatine Furkan Cemaatine ve diğer cemaatlere kapatılan kapılar, kamuoyunda "Sahte Peygamber" olarak bilinen Evrenesoglu Grubuna açıldı.

Öte yandan Evrenesoğlu Grubu'nun 9 Mart Tarihinde belediyeye ait bir aqua parktaki toplantısına ilçenin önde gelen bürokratları ve eşlerinin de katıldığı belirtiliyor.

28 ŞUBATÇILARIN "ÖRNEK DİN ADAMI"

28 Şubat döneminde Batı Çalışma Grubu'nun "örnek din adamı" diye gösterdiği Evrenesoğlu Grubuna AKP'li belediyenin faaliyetleri için 3 gün izin verdiği öğrenildi.

İSKENDER EVRENESOĞLU KİMDİR?

İnternette kısa bir araştırma yaptığımızda karşımıza şu bilgiler çıkıyor.

* Önce Mehdi olduğunu iddia etmiş

* Heralde bu sözüne çok fazla itibar edilmemiş olacak ki sonra Peygamber olduğunu söylemiş

* Zamanında BATI ÇALIŞMA GRUBU tarafından örnek din adamı diye gösterilmiş

Kaynak

Kaptan

Mecra Yazarı
Evrenesoglu grubu mu? Yahu bu adamin pesinden gidenlerde mi var. Allah akil fikir versin ne diyelim.

Kaptan

Mecra Yazarı
Sen hele heç konusma :)
abdullah birisi nasilsin ya hic görisemik

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
Çok samimi bir arkadaşım bu adamların eline düşmüş.Ne yaptım ne ettim ama adamın sapkın olduğuna inandıramadım.

Kaptan

Mecra Yazarı
Ben de iyiyim hamdolsun, ugrasiyoruz iste ne yapalim. Uzun yasamanin formullerini ariyoruz.