AKP’li Başkan Erdoğan’a isyan etti! ‘Bu dava babanızın malı değil’

Kaptan

Mecra Yazarı
bu hükümeti millet getirdi millet götürecek ))

Dur saga bi hikaye anlatam;

Adamın biri cuma günü ölmüş ve gömmüşler. Oğlu hocaya gitmiş ve

"babam cuma günü öldü öbür tarafta nasıl karşılanır?" diye sormuş. Hoca da sormuş:

"namaz kılar mıydı?"

"hayır! ama cuma günü öldü".

"Kumarı içkisi var mıydı?"

"Vardı ama cuma günü öldü"

"Yalan söyler miydi?"

"Evet ama cuma günü öldü"

"Hovardalığı var mıydı?"

"Evet ama cuma günü öldü"

Hoca sonunda sinirlenmiş ve

"Belki Cuma günü ellemezler ama Cumartesi ....." demiş ...

Boslugu sen doldur, terbiyem el vermiyor ;)

lafons7275

Kıdemli Üye
@bi husben kardeşim en çok bana ne dokunuyor biliyor musun, reisin kriz yok demesi ve şahsi harcamalarında (saray giderleri) kısıtlamaya gitmemesi aksine Orhan Gencebay gibilere maaş bağlanması.

Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay gibi isimlerin yer aldığı 'Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulu' üyelerinin maaşları belli oldu

Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarına atanan 76 isimin alacağı ücret belli oldu. Aralarında Orhan Gencebay ve Yiğit Bulut gibi isimlerin de olduğu kurul üyelerinin alacağı ücret 12 bin lirayı buluyor.

bi husben

Kıdemli Üye
@bi husben kardeşim en çok bana ne dokunuyor biliyor musun, reisin kriz yok demesi ve şahsi harcamalarında (saray giderleri) kısıtlamaya gitmemesi aksine Orhan Gencebay gibilere maaş bağlanması.

Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay gibi isimlerin yer aldığı 'Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulu' üyelerinin maaşları belli oldu

Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarına atanan 76 isimin alacağı ücret belli oldu. Aralarında Orhan Gencebay ve Yiğit Bulut gibi isimlerin de olduğu kurul üyelerinin alacağı ücret 12 bin lirayı buluyor.

Yahu ne desin kriz varmı desin kriz var derse piyasalar bunu nasıl algılar bılıyormusun dolar 10 tl olur bırden haberin varmı
haaa orhanmış hulyaymış yıgıt bulutmuş onlar ayrı yanlısmı yanlış bende tasvip etmiyorum.Bu adamın yerinde kim olsa kafayı yemişti
kaç kez ihanete uğradı en yakınındakiler ıhanet etmiş normal davranmasını beklememek lazım.Nankör olmamak lazım çok çok iyi işler yaptı
bunun yanındada çokta hata yaptı yanlış yönlendirildi yanlış kararlar aldırıldı.bazıların farkına vardı bazılarınkının farkında değil.Evet kan kaybettiği doğru zaten görülüyor. Alternatif varmı şu an yok .Haid en soyle alternatif kim.şu an seçim olsa ne olacak mesela.

lafons7275

Kıdemli Üye
Yahu ne desin kriz varmı desin kriz var derse piyasalar bunu nasıl algılar bılıyormusun dolar 10 tl olur bırden haberin varmı
haaa orhanmış hulyaymış yıgıt bulutmuş onlar ayrı yanlısmı yanlış bende tasvip etmiyorum.Bu adamın yerinde kim olsa kafayı yemişti
kaç kez ihanete uğradı en yakınındakiler ıhanet etmiş normal davranmasını beklememek lazım.Nankör olmamak lazım çok çok iyi işler yaptı
bunun yanındada çokta hata yaptı yanlış yönlendirildi yanlış kararlar aldırıldı.bazıların farkına vardı bazılarınkının farkında değil.Evet kan kaybettiği doğru zaten görülüyor. Alternatif varmı şu an yok .Haid en soyle alternatif kim.şu an seçim olsa ne olacak mesela.

aynı düşünüyoruz, alternatif olarak sadece Soylu'yu söylerim.

bi husben

Kıdemli Üye
aynı düşünüyoruz, alternatif olarak sadece Soylu'yu söylerim.

soylu herhangir bir oluşumun içinde değil şu an madem soylu hala bu hareketin içinde o zaman soyluyu destekleyelim

90 yılları hatırlarmısın bilmiyorum kemalist cuntanın orgüt gibi hareket eden medyanın terorist gibi davranan iş dünyasının yaptıkları hareketleri eylemleri unutmadık rektorlerin müslümanlara açtığı savaşı ettikleri hakaretleri hatırlarmısın bilmiyorum
mesela o zamanlar meydanlarda kahrolsun israil bile diyemiyordun suçtu.Dediğin zaman tasdıklı suyla copla dağıtıyorlardı toplanan insanları
ele başörtüsü için eylem bile yapaazdın suçtu.Acaba bu başörtüsü zulmu bir gün bitermi diye hayaal ediliyordu.Sadece ve sadece bu sorunun çözülmüş olması bile büyük bir olaydır büyük bir başarıdır.yahu bir yüzbaşı bile rahmetli erbakana posta koyuyordu bunu hatırlayan hatırlar.oralardan buralara geldik.

bi husben

Kıdemli Üye
soylu bu olusumun ıcınde olmayıp muhalefette kalsaydı belki
lakin millet soyluyu tanıdı bundan sonra muhalıf olsada kimse küfür etmez
tayyıpten sonra ulkenın en buyuk kazancı soylu olmuştur ben bunu derim

cemaliii

Kıdemli Üye
Soylu parti başkanıyken kıymetli değildi. Arkasından gidilecek biri değildi. Şimdi kıymetli mi oldu? O vakitler bu adam kıymetli deyip oy verdiniz mi? İnsanın karakteri parti değiştirince değişiyor mu?

Kaptan

Mecra Yazarı

Zengini daha zengin yaparak yerini saglamlastiramazsin.

Screenshot_2018-10-11-21-05-49.png

ilke

Paylaşımcı
AKP'yi beğenmeyenler, CHP ile aşna-fişna olan Saadet kollarını açmış dört gözle sizi bekliyor ! FETÖ faş olunca bazı Fetö'cülere "Hangi Partiye oy vereceksiniz?" diye sorduğumuzda "Saadet" diyorlar! Aslında FETÖ, CHP'nin desteklenmesini istiyordur ama, bunlar utançlarından ve güyâ müslümanlıklarına toz kondurmamaya gayret ettiklerinden "Saadet" deyiveriyorlar! Bunların ibretlik hallerine güler misiniz- ağlar mısınız ? İşte ülkemizdeki mülevves politika insanları ne kadar da komik durumlara sokuyor görüyorsunuz!

Son düzenleme:

Kaptan

Mecra Yazarı
AKP'yi beğenmeyenler, CHP ile aşna-fişna olan Saadet kollarını açmış dört gözle siz bekliyor ! FETÖ faş olunca bazı Fetö'cülere "Hangi Partiye oy vereceksiniz?" diye sorduğumuzda "Saadet" diyorlar! Aslında FETÖ, CHP'nin desteklenmesini istiyordur ama, bunlar utançlarından ve güyâ müslümanlıklarına toz kondurmamaya gayret ettiklerinden "Saadet" deyiveriyorlar! Bunların ibretlik hallerine güler misiniz- ağlar mısınız ? İşte ülkemizdeki mülevves politika insanları ne kadar da komik durumlara sokuyor görüyorsunuz!
Findigin dalda 12 pazarda 60 lira, domatesin tarlada 50 kurus pazarda 6 lira oldugu bir devleti mi savunuyorsun bana.

ilke

Paylaşımcı
Findigin dalda 12 pazarda 60 lira, domatesin tarlada 50 kurus pazarda 6 lira oldugu bir devleti mi savunuyorsun bana.

Yanlış tesbit ! Kabuklu Fındık üreticiden 12 tl. ye alınıyr olabilir... Pazarda ise 15-18 TL.den satılıyor !50-60 TL. olan çifte kavrulmuş iç fındıktır. Keza Domatesi de şuan itibariyle tarlada 50 kuruştan asla alamazsınız! Size İNSAF DİNİN YARISIDIR diye kimse bir şey söylemedi mi ?