AKP'den binlerce kişiye toplu mail: Ak Parti-HDP dayanışmasına destek | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

AKP'den binlerce kişiye toplu mail: Ak Parti-HDP dayanışmasına destek

can feda

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
11 Ocak 2015
Mesajlar
1,014
Puanları
0
NETLEŞİR YAKINDA DOĞRU MU DEĞİL Mİ...

7 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerine sayılı günler kala Ak Parti ve HDP arasında yakınlaşma artıyor... Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından oluşturulan "AK Bülten" toplu mail sisteminde binlerce kişiye atılan bir mail akıllarda soru işareti bıraktı.

"Büyük Kürdistan için oylar Ak Parti'ye" başlıklı toplu e-mail ile binlerce vatandaşa gönderilen mesajda HDP- Ak Parti dayanışmasına destek çağrısı yer aldı.

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın resmi web sayfası 'akpartiisanbul.com'a bağlı"shib@akpartiistanbul.com" adresinden yüz binlerce e-mail adresine gönderilen elektronik posta da şu ilginç ifadelere yer verildi;


"Kıymetli insanlar,

Sizleri HDP-AK PARTİ dayanışmasına destek olmaya çağırıyoruz. Yerel yönetimlerde Birleşmiş Milletler'in "İkiz Yasalar" olarak da adlandırılan talebi üzerine AK PARTİ'nin 4 Haziran 2003'de kanunlaştırdığı yasa ile "Yerel yönetimler kendi kaderini belirleyebilecek." (Self Determinasyon)

8 Haziran'ın Özgür Kürdistan'ında buluşmak üzere...
Tüm oylar AK PARTİ'ye ..."

 
Üst