Akparti'yi istemeyenler doğal afet yapıyor.. yağmur dolu (!)

alanyali07

Kıdemli Üye
Yalakalıkta son nokta! Ankara'ya yağan dolu doğal değilmiş❗

Kanal 24'de yayınlanan Koray Şerbetçi'nin hazırlayıp sunduğu An ve Zaman isimli programda katılımcılardan bir tanesi söyledikleri ile pes dedirtti! AK Partiyi istemeyenler doğal afet yapıyormuş! Ankara'ya yağan dolu, doğal değilmiş. Bunu söyleyen bu adam ise Araştırmacı-Yazarmış

facebook videosu:
https://www.facebook.com/7381754862...a-canlı-yayında-pes-dedirtti/716154488732178/

seringel

İhvan Forum Üye
Fikrin asıl patent hak sahibi Melik Göççek beğ dir.
Ciddi ciddi depremi Amerika yaptı demektedir. Türkiyeyi maddi-manevi amerikalılar yıpratmaktaymış.

Bu iddiaya rağmen Amerika meilk göççek beğe iftira davası açmamışsa. Bir danışıklı dövüş söz konusu olabilir diye düşünmekteyim.

'' bu mümkün değil'' Prof.C.Şengör

Varsayalım bu mümkün olsun. Amerika niye diğer düşmanlarına bu yöntemi kullanmamışta. Kalkmış hiç bir şey üretmeyen bizim ülkemize tatbik edici olsun?? Veya elindeki bu gücü kendi ülkesindeki doğal afetleri def etmek için niye kullanmakta aciz kalmaktadır? Hani derler ya kellerin(dış güçlerin) ilacı olsa kendi başına sürer diye.. Aynen öyle...

Son düzenleme:

talib

Kıdemli Üye
Valla dış güçler deyip de Mikail aleyhisselamı fetocu ilan edebilecek bir trol çıkar mı, merak etmiyor değilim. Belki de kendi aralarında konuşuyorlardır da biz anlamayız diye, dışarı söylemiyorlardır

alanyali07

Kıdemli Üye
Bunlar bu akıl seviyeleriyle bir de oy kullanıyorlar.. bu tip kişiler tespit edilip bazı vatandaşlık hakları sınırlandırılmalı.. :D vasi tayin edilmeli..

seringel

İhvan Forum Üye
Valla dış güçler deyip de Mikail aleyhisselamı fetocu ilan edebilecek bir trol çıkar mı, merak etmiyor değilim. Belki de kendi aralarında konuşuyorlardır da biz anlamayız diye, dışarı söylemiyorlardır

Susurluk ayran tost gördü bu millet;

Susurluk Skandalı’nın ardından yapılan “Sürekli Aydınlık için Bir Dakika Karanlık” eylemlerini dönemin Adalet Bakanı Şevket Kazan 11 Şubat 1997’de şöyle yorumladı:Mumsöndü oynuyorlar.

Tarihden ders almayan millet zillete her daim düçar olacak kendisinden sonraki nesle de uçaklı tanklı, kaset, şantaj- montajcı, kumpasscı- tecessüscü türevfetoşgiller(mecazi) mirası bırakacaktır.

Sulandırın sulandırın.. Korkunuzla yüzleşmeyin.. Yeni nesle havale edin belki onlardan korkusuzlar çıkar gari.

Kaptan

Mecra Yazarı
Yapay deprem diye birşey var bildiğim kadarıyla.

seringel

İhvan Forum Üye
Yapay deprem diye birşey var bildiğim kadarıyla.

''Sen kimsin?'' deprem bilimci misin?

Aydınlat o engin bilginle bizi. Ben mühendis değilim. Kaba inşaatlara bakıp soruyorum arkadaşıma bunlar depremde yıkılmaz mı? Binaların bütün 2 katları 1,5 ar metre çıkılarak 5 kat ve üzeri oluyor??

Arkadaş yok diyor. Onlar simülasyondan geçiyor. Ben mühendis değilim inanmama- ikna olmama rağmen susuyorum. Çünkü o iş ehli veya hepsinin tepeden tırnağa inceleyebilicisi- gözlemcisi değilim.

Sen ise kalkmış orada video koymamıza vede aleni bu işin uzmanının mümkün değil izahına rağmen iddaaa yapıyorsun.

Kanıtlayınız; izah ediniz nasıl oluyor bu iş; bekliyoruz sayın kaptan

talib

Kıdemli Üye
Üç kesim de çok çirkin maalesef. Aktroller de, fetocular da, kemalistler de.

Kaptan

Mecra Yazarı
''Sen kimsin?'' deprem bilimci misin?

Aydınlat o engin bilginle bizi. Ben mühendis değilim. Kaba inşaatlara bakıp soruyorum arkadaşıma bunlar depremde yıkılmaz mı? Binaların bütün 2 katları 1,5 ar metre çıkılarak 5 kat ve üzeri oluyor??

Arkadaş yok diyor. Onlar simülasyondan geçiyor. Ben mühendis değilim inanmama- ikna olmama rağmen susuyorum. Çünkü o iş ehli veya hepsinin tepeden tırnağa inceleyebilicisi- gözlemcisi değilim.

Sen ise kalkmış orada video koymamıza vede aleni bu işin uzmanının mümkün değil izahına rağmen iddaaa yapıyorsun.

Kanıtlayınız; izah ediniz nasıl oluyor bu iş; bekliyoruz sayın kaptan
Bak kardeşim seni tanımam etmem ama üslubun hiç hoş değil. Bilgi sahibi olduğumu söylemedim, kimilerin komplo teorisi olarak adlandırdığı kimilerin de mümkün gördüğü "yapay deprem" denen bir vakıadan bahsettim. Vardır yoktur bilmemem, daha önce konuyla alakalı yazılar okumuştum oradan aklıma geldi ve söyledim, hepsi bu.

Böyle dedim diye "aktrol" diyecek şizofren çok. Tekrar belirteyim ki, siyasetin parçası değilim, tarafım da aidiyetim de yok.

Hakperest

Kıdemli Üye
Bu dolu doğal mi yapay mı yada küresel ısınmadan mı bilmem
Ama deccalin yağmur vb doğa olgularına hükmedeceği hadislerde geçmektedir

Bu yazarın iddiası normal bir şeydir
Ama bunun üzerinden akpartiye sallamak artniyettir
Tıpkı aha bak hadislerde geçiyor;
O halde peygamber günümüzde olsa akpartiyi desteklerdi demek gibi olur

Bırakın herkes teorisini üretsin kardeşim
Sorgulamak güzeldir

Biri teori üretse, vatan dese hemen trol damgası yapıştırılıyor
Asıl kinci trol sizsiniz aga

seringel

İhvan Forum Üye
Üç kesim de çok çirkin maalesef. Aktroller de, fetocular da, kemalistler de.
filler teğişir arada olan masumlara olur..
Bak kardeşim seni tanımam etmem ama üslubun hiç hoş değil. Bilgi sahibi olduğumu söylemedim, kimilerin komplo teorisi olarak adlandırdığı kimilerin de mümkün gördüğü "yapay deprem" denen bir vakıadan bahsettim. Vardır yoktur bilmemem, daha önce konuyla alakalı yazılar okumuştum oradan aklıma geldi ve söyledim, hepsi bu.

Böyle dedim diye "aktrol" diyecek şizofren çok. Tekrar belirteyim ki, siyasetin parçası değilim, tarafım da aidiyetim de yok.

Üslup derken anlamadım gerçekten de, kaba algılamışsan öyle bir niyetim yok. Bu benim doğal fıtratım. Yapacak bir şey yok. Üzerinize alınmayın lütfen benim yazılarımı o zxaman!.

Ama genede problemin kaynağının ve de diyaloğunun bu şekilde cereyan etmesinin müsebbibi siz olmanız gerçeğini değiştireceğini sanmayınız. ; bkz oraya 2 dk cık bir video koymuşuz. İş ehli bir profesör bu adam. ''mümkün değil'' diyor. kaldı ki siz yaratıcı inancına sahip olduğunuzu iddia eden birisiniz,
burada da çelişmektesiniz bu ifadeniz doğrultusunda. Hani herşey ordan dı. İlahi kudret üstünde bir doğaya hükmetme kudret otoritesinin olabiliriliği, dinin naklinden yola çıkılarak düşünülmesinin hatta akla gelmesinin dahi mümkünatı yoktur.

Dolayısı ile, ukalalık olarak algılmayaınız ama size naçizane tavsiyem önce bilgi sahibi olup sonra fikir sahibi olmanız olacaktır.

Yoksa o dinliymiş- bu dinsiz miş. O cehapeliymiş, bu mehapeliymiş, öbürü terörsitmiş, beriki akpakmışlarla. Onun(iş ehli olmasına rağmen) sözüne itibar edilmezlerle hiç birimiz salt doğruya ulaşamayız.

Son düzenleme:

adams77

Kanalizasyoncu

Üslup derken anlamadım gerçekten de, kaba algılamışsan öyle bir niyetim yok. Bu benim doğal fıtratım. Yapacak bir şey yok. Üzerinize alınmayın lütfen benim yazılarımı o zxaman!.

Ama genede problemin kaynağının ve de diyaloğunun bu şekilde cereyan etmesinin müsebbibi siz olmanız gerçeğini değiştireceğini sanmayınız. ; bkz oraya 2 dk cık bir video koymuşuz. İş ehli bir profesör bu adam. ''mümkün değil'' diyor. kaldı ki siz yaratıcı inancına sahip olduğunuzu iddia eden birisiniz,
burada da çelişmektesiniz bu ifadeniz doğrultusunda. Hani herşey ordan dı. İlahi kudret üstünde bir doğaya hükmetme kudret otoritesinin olabiliriliği, dinin naklinden yola çıkılarak düşünülmesinin hatta akla gelmesinin dahi mümkünatı yoktur.

Dolayısı ile, ukalalık olarak algılmayaınız ama size naçizane tavsiyem önce bilgi sahibi olup sonra fikir sahibi olmanız olacaktır.

Yoksa o dinliymiş- bu dinsiz miş. O cehapeliymiş, bu mehapeliymiş, öbürü terörsitmiş, beriki akpakmışlarla. Onun(iş ehli olmasına rağmen) sözüne itibar edilmezlerle hiç birimiz salt doğruya ulaşamayız.
İşin ehli kim ?
Ayrıca ilahi kudretin olması ve herşeye hükmetmesi başka birşey senin bu kudretin içinde birşeylere hükmediyor olman başka birşey yani kaderin içinde birde başka kader var

Kaptan

Mecra Yazarı

Kime ve neye göre işin ehli? Sana göreyse sen de ehil değilsin ki karar veresin. Yani hem işin ehlinden olmamak hem de ehli tasnif etmek??

Tekrar belirteyim konu hakkında bilgi sahibi değilim, bir görüşü ortaya attım, belki bilenler aydınlatır bizi.

cemaliii

Kıdemli Üye
Diğer doğa olaylarını bilemem. Ama deprem mümkün. Hatta 17 ağustos depremide bu şekilde yapılmış olabilir. Bu şekilde söylenti de var. Ve biz bunu o tarihte de söylemiştik. Ama bu dinci arkadaşlar bizimle alay etmişlerdi ve gölcükte askerlerin çok içki içtiği için olduğunu iddia etmişlerdi. Çünkü o vakit başta erdoğan değil ecevit vardı. Lanet olsun hiç bir zaman adil hakperest olamadınız. Sadece kendi sevdiklerinize demokrat ve müslümansınız.

seringel

İhvan Forum Üye
Diğer doğa olaylarını bilemem. Ama deprem mümkün. Hatta 17 ağustos depremide bu şekilde yapılmış olabilir. Bu şekilde söylenti de var. Ve biz bunu o tarihte de söylemiştik. Ama bu dinci arkadaşlar bizimle alay etmişlerdi ve gölcükte askerlerin çok içki içtiği için olduğunu iddia etmişlerdi. Çünkü o vakit başta erdoğan değil ecevit vardı. Lanet olsun hiç bir zaman adil hakperest olamadınız. Sadece kendi sevdiklerinize demokrat ve müslümansınız.
Senin hakkında da başka söylentiler var(mecazi).. ''olabilir '' mi sence?

Zırva tevil götürür mü?

alanyali07

Kıdemli Üye
birşeyin teorikte olabiliritesinin olması hakkında söylemler var diye bu bundan olmuştur demek absürt olur.
17 ağustos depreminin olacağını önceden zaten deprem uzmanları söylüyordu. sadece tarih bilinemez.
bu nasıl dış güçlerki ecevit hükümeti zamanında yaptıkları o kadar büyük depremi, hiç istemedikleri "eyy batı eyy amerika" diyen iktidar zamanında hiç yapmıyorlar :)
bi deprem yap tamam olsun bitsin işte..

biraz akılcı düşünmek lazım, gaza gelip komplo teorilerini gerçekmiş gibi düşünmek paranoyaya götürür..

seringel

İhvan Forum Üye
Kime ve neye göre işin ehli? Sana göreyse sen de ehil değilsin ki karar veresin. Yani hem işin ehlinden olmamak hem de ehli tasnif etmek??

Tekrar belirteyim konu hakkında bilgi sahibi değilim, bir görüşü ortaya attım, belki bilenler aydınlatır bizi.

İnan ne üst kimliğin ne alt kimliğin veya diğer etnisitene üzerinden sana milyon tane cevap yazsak ebu cehil in durumundan farkın olacağını sanmıyorum. Gerçek olana İnanmama üzerine programlanmışsın çünkü!