akpartinin gerçek kurucusu ERBAKANDIR

Darul_Beka

Profesör
Buna kesinlikle inanıyorum;
Refah partisi tarz olarak da imaj olarak da yıpranmıştı.Erbakan dahi bir dava adamıydı.Refah partisi ile bu işin yürümeyeceğini yeni bir mücadele yöntemi ve tarzı gerektiğini anladı ve parti içindeki tüm aktif ve başarılı kişileri erdoğanın liderliğinde akparti çatısı altında toplattı.böylece yeni bir tarz ve imajla yola çıkan akparti başta 28 şubatçılar olmak üzere sermaye çevrelerinden ve diğer tüm bilimum erbakan düşmanlarından intikamını aldı.
Büyük ustayı ölüm yıldönümü nedeniyle rahmetle anıyoruz ona karşı tuzak kuranların büyük bölümünden intikamı alındı alınmaya da devam edilecek

abdullah birisi

Kıdemli Üye
hüsnü kuruntudan, hayalperestlikten vede aldatmacadan başk bir şey değil... akparti ve Erbakan,,,Tövbe Yarabbi...

Darul_Beka

Profesör
yakın tarihe parti fanatizmi değil de dava açısından bakanlar bunu görecektir

Kaçak

Yeni
Her ikiside TC anayasası gereğince kurulmuş, meşkuliyeti ve müşkiliyeti Türkiye'de siyaset üretmek olan siyasi partidir ...
biri hak biri batıl sözü , referansım Allahtır sözünün versiyonudur ağa ...

Kaçak

Yeni
Sanırım ölcem ...
ondan bana iyi davranıyor ?

DESIFRE

Yasaklı
Ben kisaca diyorum ki Bu iddia yi ortaya atip ispatlamayan Müfteridir

DESIFRE

Yasaklı
Aslinda Bülent arinc in bir sözü aklima geldi ispatlamayan ........ simdi her ne kadar Bülent arinca ait olsada ceza yerim demiyorum

Darul_Beka

Profesör
Ben kisaca diyorum ki Bu iddia yi ortaya atip ispatlamayan Müfteridir

okumak anlamak manasına gelmiyor anlamadan atlamışsın hemen
ne ıspatı
sence böyle bir gizli plan yapıldıysa bunun belgelerini Darul_Bekaya verme ihtimalleri var mı :)
yazarken biraz daha özen
oku
düşün
düşün
düşün
sonra yaz ki
boş yere insanların vaktini alma
bence başarırsın
uzak da olsa var böyle bir ihtimal var
neden olmasın

Yahayy

Kıdemli Üye
güzel tesbit bütün erbakancıları akpartiye davet ediyorum :)
parti sizin çekinmeyin
Bir gün tüm Sp akpartili olacak, katılırken de biz hak bildiğimiz yolu terketmiyoruz amacımızın aynı olduğunu istişare ettiğimiz ak partili kardeşlerimizle hak davaya katkı yapmak için katılıyoruz diyecekler, tıpkı Numan gibi.
Böylece yıllarca yaptığınız mücadeleniz fillerin durmasıyla bitecek.

Bunlar fil siz karıncasınız, Filler tepişiyor karıncalar eziliyor güzel kardeşim, 28 şubatta da böyle oldu. Kamuya başka kapalı kapılar arkasında başka konuştular olan doktor eczacı olacakken, otur evinde denilen karıncalara oldu...

Bir zamanlar Kurtuluş Numan'da diyenlerin geldiği gibi gelecekler,
2 kuşak furya Fatih Erbakan, Fatih Erbakan bugün he deseler Akpartiye geçecek, nabız yokluyor.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Bir gün tüm Sp akpartili olacak, katılırken de biz hak bildiğimiz yolu terketmiyoruz amacımızın aynı olduğunu istişare ettiğimiz ak partili kardeşlerimizle hak davaya katkı yapmak için katılıyoruz diyecekler, tıpkı Numan gibi.
Böylece yıllarca yaptığınız mücadeleniz fillerin durmasıyla bitecek.

Bunlar fil siz karıncasınız, Filler tepişiyor karıncalar eziliyor güzel kardeşim, 28 şubatta da böyle oldu. Kamuya başka kapalı kapılar arkasında başka konuştular olan doktor eczacı olacakken, otur evinde denilen karıncalara oldu...

Bir zamanlar Kurtuluş Numan'da diyenlerin geldiği gibi gelecekler,
2 kuşak furya Fatih Erbakan, Fatih Erbakan bugün he deseler Akpartiye geçecek, nabız yokluyor.

tüm dünya bir araya gelse, hepsi akpartide toplansa, bu zihniyeti ile, Allah ın izni ile aralarında ben olmayacağım....

Bir hak dostu öyle demişti, ( öğrenmesinde sakınca görmediğim özel mesajdan sorabilir) " duysanızki, yeryüzünde cihad eden kimse kalmamış, yalnızca kaf dağının ardında 2 kişi var, bilinki biri Erbakandır...

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
mazlumlarvezalimler.blogcu.com
Buna kesinlikle inanıyorum;
Refah partisi tarz olarak da imaj olarak da yıpranmıştı.Erbakan dahi bir dava adamıydı.Refah partisi ile bu işin yürümeyeceğini yeni bir mücadele yöntemi ve tarzı gerektiğini anladı ve parti içindeki tüm aktif ve başarılı kişileri erdoğanın liderliğinde akparti çatısı altında toplattı.böylece yeni bir tarz ve imajla yola çıkan akparti başta 28 şubatçılar olmak üzere sermaye çevrelerinden ve diğer tüm bilimum erbakan düşmanlarından intikamını aldı.
Büyük ustayı ölüm yıldönümü nedeniyle rahmetle anıyoruz ona karşı tuzak kuranların büyük bölümünden intikamı alındı alınmaya da devam edilecek

ERBAKAN Akp'yi Kurduran Siyonizmdir!

Yahayy

Kıdemli Üye
tüm dünya bir araya gelse, hepsi akpartide toplansa, bu zihniyeti ile, Allah ın izni ile aralarında ben olmayacağım....

Bir hak dostu öyle demişti, ( öğrenmesinde sakınca görmediğim özel mesajdan sorabilir) " duysanızki, yeryüzünde cihad eden kimse kalmamış, yalnızca kaf dağının ardında 2 kişi var, bilinki biri Erbakandır...
Bütün dünya diyorsun ya, tam teslim dediğin tabi olduğun şeyhin hayrı akpartide görüyorum ona oy verin derse derse ne diyeceksin abi merak ettim?

Lütfen böyle bir şey söylemeyecekleri için sorun yok diye kıvrım cevap verme açık ol, Tabi olduğun şeyhin ver derse cevabın ne olacak? Zira biliyoruz ki, İsmailağa'nın büyük kısmı Ak Partiyi destekliyor, Mahmud efendinin sağı solu dahil.