Akparti Yüzde 42 oya ulaştı....

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Erdoğan'ın masasındaki gizli anket

İşte Başbakan Erdoğan'ın isteğiyle yaptırılan son ankete göre partilerin oy oranları...

Bir haftalık tatili öncesinde kurmaylarına "kamuoyu anketi yapılması" için talimat veren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, alınan sonuçları son Merkez Yürütme Kurulu toplantısında açıkladı.

Pollmark'ın Temmuz'un ilk haftasında yaptığı siyasi eğilim anketine göre AK Parti'nin oyu yüzde 42.3, CHP'nin oyu yüzde 26.5, MHP'nin oyu ise 13.1... Ankette BDP yüzde 6.4, SP yüzde 4.7, diğer partiler ise yüzde 7 olarak çıktı.

bakış

Kıdemli Üye
Akp ve chp'nin gerginlik siyaseti yaparak halkı kandırması bu anketlede doğrulanmış oldu.Akp+chp=%70
Büyük bir başarı
bence bu %80'i de bulabilir.Biraz daha bağırır ve biraz daha hakaret ederlerse tamamdır

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
bakış kardeşim...
sp kongresinde yaşanan fiyasko ve dağılma süreci hakkında hiçbir yorum yapmıyorsunuz...
bağıran ve hakaret edenler asıl kongrede idi...

bakış

Kıdemli Üye
bakış kardeşim...
sp kongresinde yaşanan fiyasko ve dağılma süreci hakkında hiçbir yorum yapmıyorsunuz...
bağıran ve hakaret edenler asıl kongrede idi...
Valla 7 aydır burdayım bana karşı en güzel mesajın.Demekki elinde malzeme olunca yani bilgide diyebiliriz,insanın uslubu güzel oluyor.Ama bilgi ve malzeme olmazsa uslup kötüleşiyor.Örnek tayyip erdoğan ve sen

Kongrenin yorgunluğunu yeni attık,gördükçe yazıyoruz.

fakiri

Kıdemli Üye
Bu milletten % 47'nin biraz üzerinde oy almış bir parti % 42'ye düştü mü denir? Ulaştı mı denir ? Hangisi ... ? Bence AKP, bazı konularda kendi kendisini yiyor ! Siyasi platformda doğru dürüst bir rakibi olmadığından oylarını koruyor gibi görünüyor. Ama, birçok konuda vurdumduymazlıklarını, nemelazımcılığı ve milletin sesiine kulak vermemeyi devam ettirirse sonunun ANAVATAN Partisi gibi olacağını şimdiden söyleyelim. Örneğin bendeniz özelleştirilen iki önemli kurum olan TEAŞ ev TELEKOM'un yeni sahiplerinden hiç menun değilim. Ve öyle sanıyorum ki, AKP bu özelleştirmelerde çok büyük yanlış yapmıştır.

agbi

Yasaklı
Valla 7 aydır burdayım bana karşı en güzel mesajın.Demekki elinde malzeme olunca yani bilgide diyebiliriz,insanın uslubu güzel oluyor.Ama bilgi ve malzeme olmazsa uslup kötüleşiyor.Örnek tayyip erdoğan ve sen

Kongrenin yorgunluğunu yeni attık,gördükçe yazıyoruz.

BEN SİZE Kongreçin aylar önce tiyo verdim.

KURTULMUŞ EMANETÇİ olmuyacak diye.

Ozaman da bana karşı çıktınız.

ıtri

Üye
Bence % 42 abartılı bir rakam..
Gerçek hafif daha aşağılarda olabilir...