AKPARTİ YOLCU ALGISINA ALDANAN HEVESLENENLER HADİ BUYURUN ÇÜRÜTÜN BU VİDEOLARI

cemaliii

Kıdemli Üye
Chpliler ciddi ciddi kazanacaklarına inanıyorlar. İlginç. Bugün seçim olsun en fazla yine %25 alırlar.

Sanıyorlar ki akpden oy koparsa o kopan oylar chpye gelecek. Boş umut. Ben ak partiden ciddi bir oy kopacağını sanmıyorum. Velevki koptu. Asla adres chp olmaz.her parti olur, perinçek muharrem babacan davudoğlu vs vs hatta tkp bile olabilir ama chp olmaz.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Chpliler ciddi ciddi kazanacaklarına inanıyorlar. İlginç. Bugün seçim olsun en fazla yine %25 alırlar.

Sanıyorlar ki akpden oy koparsa o kopan oylar chpye gelecek. Boş umut. Ben ak partiden ciddi bir oy kopacağını sanmıyorum. Velevki koptu. Asla adres chp olmaz.her parti olur, perinçek muharrem babacan davudoğlu vs vs hatta tkp bile olabilir ama chp olmaz.

İttifakları arttirmamakla ilgili Karamollaoglu bir konuşma yapmış. İkiden fazla ittifak bloku olursa iktidar yine kazanır demiş. Anlaşılan gorusup konuşuyorlar. Aslında adam olmaya niyet edip ona göre ameller sergileseler Tayyip Erdoğan'dan sonra biri başkanlık koltuğuna oturur . Bakalım göreceğiz .