Akp isteseydi başbuğ’un tutuklanmasini engelleyemez miydi?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

ZEKERİYA ÖZ: İSTESEYDİ BAŞBUĞ’UN TUTUKLANMASINI ENGELLEYEMEZ MİYDİ?

"İnternet andıcı davasında, sanık askerler İlker Başbuğ’u suçlamasalardı, Başbuğ dosyaya girmezdi. 25 Aralık soruşturmasını durduran güç, isteseydi İlker Başbuğ’un tutuklanmasını engelleyemez miydi?

"İnternet andıcı davasında, sanık askerler İlker Başbuğ’u suçlamasalardı, Başbuğ dosyaya girmezdi. 25 Aralık soruşturmasını durduran güç, isteseydi İlker Başbuğ’un tutuklanmasını engelleyemez miydi?

Yaptıklarımdan pişman değilim. Çok huzurluyum. Milletin verdiği yetkiyi, kendileri, aile çevreleri ve yakınları için yolsuzluk amacıyla kullananlar pişman olmalı, utanmalı ve tarih huzurunda milletten özür dilemeli"

http://www.aktifhaber.com/zekeriya-...utuklanmasini-engelleyemez-miydi-1130250h.htm

Darul_Beka

Profesör
Bu kadar celallenip hakaretler yağdıracağınıza söylediklerinde YALAN varsa onları yazsanız, doğru varsa evet doğru deseniz daha iyi olmaz mıydı?

red paralelin parasız askeri gibisin
zekariya bu sene
kıyak tatil yapamadı
ağaoğluna kızgın mıdır
ne dersin

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
red paralelin parasız askeri gibisin
zekariya bu sene
kıyak tatil yapamadı
ağaoğluna kızgın mıdır
ne dersin

:)

Ben bir haber paylaşmışım.

Haberde konuşulana değil konuşana HAKARET yazılmış, ben de hakaret yerine söylenene yorum yapsanız deyince paralel oldum:)

Bak adam ne demiş:

891602.jpg

25 ARALIK SORUŞTURMASINI ENGELLEYEN AKP İSTESEYDİ BAŞBUĞ’UN TUTUKLANMASINI ENGELLEYEMEZ MİYDİ?

hadi buna cevap verin:)

Muminaga

Yeni
Soruşturma savcısı yetkisini kullanarak polise talimat verip, muazzaf general -eski genel kurmay başkanı- için tutuklama tezkeresi çıkarmış ve mahkemede İlker Başbuğ hakkında tutuklanması talebinde bulunmuş paralel savcı zekeriya öz çıkıyor -şu ayrıntı çok önemli, dikkat edin hükümet demiyor- "akp isteseydi...", "tutuklanmasını engelleyemez miydi " diyor.
Hukuku bilen biri bu lafı kullananın bu hukuk cahilliğinin bedelini ödetirdi zekoya.

Aynı patavatsızlığı ve cahilliği Kılıçdaroğlu'da geçmişte yaptı.
Erdoğan Kılıçdaroğlu'na cevap verirken "bu zat hakime savcıya telefon açıp tutuklanmayı engellememi istiyor" diyerek Kılıçdaroğlu'nun cahilliğine ve pişkinliğinden dem vurmuştu.
AK parti ismi neden özellikle kullanıyor?
birde bu noktada küstahlık var.

Hükümet engelleyebilirdi lafızını kullanması gerekirdi ki; yargıya müdahale gibi bir suçu işlemesi için AK partiyi teşvik etmeye çalışıyorlar. Eee yargıya müdahale uygulanması da mümkün olmadığına göre "akp isteseydi" sözlerinde ciddiyet kalıyor mu geride?

Sonuç olarak, böyle hukuk eşkiyaları da savcı hakim diye geçiniyor ya..
Maalesef orda burda bu tip şahısların kullandığı abes saçma sapan konuşmalar önemli bir açıklamaymış nazarından piyasaya sürülüyor..

Sanık askerler suçlamış mış.
Sanık askerlerin suçlamasından direkt "akp isteseydi" ye konuyu bağlamış.

Darul_Beka

Profesör

Haberde konuşulana değil konuşana HAKARET yazılmış, ben de hakaret yerine söylenene yorum yapsanız deyince paralel oldum:)

Bak adam ne demiş:

891602.jpg

25 ARALIK SORUŞTURMASINI ENGELLEYEN AKP İSTESEYDİ BAŞBUĞ’UN TUTUKLANMASINI ENGELLEYEMEZ MİYDİ?

sen şu tatile bir cevap ver
onun cevabı kolay

nabukadnezar

Kısıtlı Erişim
akp istese başbuğu tutuklatmazdı.cemaatin pisliği Vehbi anlaşılsada kesbi delil lazım olduğu için biraz zamana bırakıldı iş. cemaatin kepçe kulakarıda iyi çalıştı zokayı yuttu.! sonuç ortada.....cemaat fossss!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Soruşturma savcısı yetkisini kullanarak polise talimat verip, muazzaf general -eski genel kurmay başkanı- için tutuklama tezkeresi çıkarmış ve mahkemede İlker Başbuğ hakkında tutuklanması talebinde bulunmuş paralel savcı zekeriya öz çıkıyor -şu ayrıntı çok önemli, dikkat edin hükümet demiyor- "akp isteseydi...", "tutuklanmasını engelleyemez miydi " diyor.
Hukuku bilen biri bu lafı kullananın bu hukuk cahilliğinin bedelini ödetirdi zekoya.

Erdoğan Kılıçdaroğlu'na cevap verirken "bu zat hakime savcıya telefon açıp tutuklanmayı engellememi istiyor" diyerek Kılıçdaroğlu'nun cahilliğine ve pişkinliğinden dem vurmuştu.

Hükümet engelleyebilirdi lafızını kullanması gerekirdi ki; yargıya müdahale gibi bir suçu işlemesi için AK partiyi teşvik etmeye çalışıyorlar. Eee yargıya müdahale uygulanması da mümkün olmadığına göre "akp isteseydi" sözlerinde ciddiyet kalıyor mu geride?

Maalesef orda burda bu tip şahısların kullandığı abes saçma sapan konuşmalar önemli bir açıklamaymış nazarından piyasaya sürülüyor..

Sayın çok HUKUKBİLİR vatandaşımız:

Bakan bebelerine soruşturma olunca, BİLAL ERDOĞAN sözkonusu olunca soruşturmayı, davayı engellemediler mi?

HUKUK CAHİLİ siz misiniz yoksa zekeriya öz mü?

Yargıya müdahale mümkün değilmiş:)

Yandaşlık olur da bu kadarı olmaz yahu, ya bütün dünya gördü ki yolsuzluk operasyonu vs. olayında bütün dünyanın gözleri önünde yargıya müdahale ettiniz, hala utanmadan sıkılmadan nasıl yargıya müdahale sözkonusu değil diyebiliyorsunuz?

PES!

Asıl HUKUK EŞKİYALARI soruşturulacak kişi kendileri söz konusu olunca yargıyı hallaç pamuğu gibi atanlar ve onlarnı yandaşlarıdır!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
sen şu tatile bir cevap ver
onun cevabı kolay

:) İyi de konu zekeriyanın tatili değil ki be beka arkadaş, takılmış plak gibisin, aklın sıra konuyu değiştireceksin:)

Adam bir iddiada bulunuyor sen tatil diyorsun:)

Artı ben niye cevap vereceğim anlamadım, HAKSIZ kazanç elde eden, haksız tatil yapan her kim olursa olsun canı çıksın:)

sen beni zekeriya öz mü sandın yoksa? :)

Unutma ki zekeriya öz sizin kankanızdı benim değil!

Darul_Beka

Profesör
:) İyi de konu tatil değil ki be beka arkadaş, takılmış plak gibisin, aklın sıra konuyu değiştireceksin:)

Adam bir iddiada bulunuyor sen tatil diyorsun:)

Artı ben niye cevap vereceğim anlamadım, sen beni zekeriya öz mü sandın yoksa? :)

Unutma ki zekeriya öz sizin kankanızdı benim değil!

sorunun cevabı tatil ile direkt alakalı
sayın paralel yapının beleş askeri
onu çözersen rahatlıkla cevabı da bulursun

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

ZEKERİYA ÖZ: İSTESEYDİ BAŞBUĞ’UN TUTUKLANMASINI ENGELLEYEMEZ MİYDİ?

Yaptıklarımdan pişman değilim. Çok huzurluyum. Milletin verdiği yetkiyi, kendileri, aile çevreleri ve yakınları için yolsuzluk amacıyla kullananlar pişman olmalı, utanmalı ve tarih huzurunda milletten özür dilemeli"

http://www.aktifhaber.com/zekeriya-...utuklanmasini-engelleyemez-miydi-1130250h.htm

Akp yandaşı bazılarının konuyu değiştirme çabalarına alet olmamak lazım.

Konuyu tekrar alıntı yapalım, BELKİ sadece konuya yorum yapmak isteyen, fikir ve düşünce yazmak isteyen seviyeli arkadaşlar vardır, onlardan yorum bekleyelim.

Muminaga

Yeni
PES!
HUKUK CAHİLİ siz misiniz yoksa zekeriya öz mü?
Asıl HUKUK EŞKİYALARI soruşturulacak kişi kendileri söz konusu olunca yargıyı hallaç pamuğu gibi atanlar ve onlarnı yandaşlarıdır!
Eskiden agresif tarafınla çok sırıtıyordun.
Şimdi buna paralel örgüt yalakacılığını da ekledin.

Yahayy

Kıdemli Üye
Bu adamı sadece medyadan değil, gündelik hayattan tanıyorum 5 liralık değer verilecek adam değil. Tam bir devletin malı deniz
-Keriz mantalitesi ile hareket eden bir zihniyete sahip. 3 liralık şahsi menfaati için devletin 300 lirası yansın içi kıpırdamaz.

Gelmiş bu adamlardan medet umuyorlar, yazık size ya, böyle sürekli kin nefret tetikleyici tarzınızla o kadar iticisiniz ki, 2 puanlık itibarınız varsa onu da sıfıra indireceksiniz.

Hak batıl ne varsa lehinize ise hemen kullanıyorsunuz, bu müslüman ahlakı değil.

DESIFRE

Yasaklı

Bak adam ne demiş:

891602.jpg

Dün Fetullah in Kuyrugu olanlar Bugün bize Paralel in parali askeri diyor

DESIFRE

Yasaklı
Bu adamı sadece medyadan değil, gündelik hayattan tanıyorum 5 liralık değer verilecek adam değil. Tam bir devletin malı deniz
-Keriz mantalitesi ile hareket eden bir zihniyete sahip. 3 liralık şahsi menfaati için devletin 300 lirası yansın içi kıpırdamaz.

Gelmiş bu adamlardan medet umuyorlar, yazık size ya, böyle sürekli kin nefret tetikleyici tarzınızla o kadar iticisiniz ki, 2 puanlık itibarınız varsa onu da sıfıra indireceksiniz.

Hak batıl ne varsa lehinize ise hemen kullanıyorsunuz, bu müslüman ahlakı değil.

O zamanlar akplilerin Kahramaniydi

Muminaga

Yeni
...................

Kaçak

Yeni
Yakında medya yorumculuğuna terfi etmesini bekliyoruz...
doğru biz söz bile pensilvanya ağzından çıktığında eğrilik göze çarpıyor ...
bence taktik değiştirip AKP ye methiyeler dizsinler , toplum direk AKP ye mesafe koyar ....
bknz; duanur ...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Eskiden agresif tarafınla çok sırıtıyordun.
Şimdi buna paralel örgüt yalakacılığını da ekledin.

hahahahahaha paralel örgütcü oldum:)

Sadece hakaret, aşağılama, densizlik. başka hiç bir şey yok yazılarında ey yandaş.

Biliyorum ki dut yemiş bülbüle dönecek yine hakaret, yine aşağılama vs.vs. devam edecek.

Bu sebeple İSPATLA demiyorum, ispatal deyince bozuluyor, sadece:

KEM SÖZ SAHİBİNE AİTTİR!

ihvanistanbul

AkhenAton
Konu tekrar açıldı.
Hakaret içeren, tartışma çıkartacak mesajlar, cümleler silindi. Lütfen üsluba dikkat edelim.

Verda

Gales
:yn:

Yönetimi ziyadesiyle meşgul ediyorsunuz tekrarında yaptırımlar devreye girecektir bilginize.