AKP İçin OY Çalan Kişiye 5 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ

can feda

Profesör
akp-icin-oy-calan-kisiye-5-yil-hapis-cezasi-verildi-909690h.jpg

Kağıthane'de yaşanan oy hırsızlıklarına açılan 35 davadan ilk karar çıktı. AKP lehine oy çalan sandık başkanına 5 yıl hapis cezası verildi...

30 Mart seçimlerindeki oy hırsızlığıyla ilgili açılan davada ilk karar çıktı.
SANDIK BAŞKANINA 5 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ
Kağıthane'de yaşanan oy hırsızlıklarına açılan 35 davadan ilk karar çıktı. AKP lehine oy çalan sandık başkanına 5 yıl hapis cezası verildi.
AKP'YE 20 OY EKLEMİŞTİ
Yerel Seçimlerde oy hırsızlığı davasında AKP'nin oylarına 20 oy ekleyen Sandık Başkanı E.D.K 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı..

can feda

Profesör
Geçende yurtdışında...bir imam iki kere oy atmaya çalışmıştı...yakalandı...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Kaynak nerde.

Mahpeyker

Kıdemli Üye
Geçende yurtdışında...bir imam iki kere oy atmaya çalışmıştı...yakalandı...

isin aslini astarini bilmeden hainlerin algi operasyonlarina gelmeyin !!!
o imami suclayan bir defa müslüman düsmani alevi !!! belki de ermeni asillidir - adam alevi ama alevilik ile alakasi yok

o imami bos yere zan altinda biraktilar ! isin aslini size anlatayim ;
imam mührü basilmamis oyu elinde tutarken birden bu alevi ögretmen "ikinci kez oy kullaniyor"
diye ortaligi velveleye vermis - lan oglum mühür yok oyda - dese bile aleviyi tezkin edememis imam

o imamcagiz su an hastahanede , ugradigi ifitardan dolayi kalp krizi gecirdi ve acik kalp ameliyata alindi
gecenlerde tekrar komaya girdi - su an durumu iyi diyorlar . imamin hanimi da üzüntüsünden hastalandi

bu imamin akrabasi devlette yakin korumaymis ve oynanan oyun gerkli mercilere haber verilmis diyorlar
hayirlisi ile kazasiz belasiz su secimler bir atlatilsin, ondan sonra gercek ortaya cikarilacak ve
mesul kisilerden hesab sorulacak !!! sizin gibi gezi zekalilarda kul hakkina girmek ile kalacak !

vallahi billahi müslümanliginiza yazik - kalibinizdan utanin biraz !

o alevi de türkce ögretemeni olarak calisiyor ve devletten maasini catir catir aliyor
hem devletin parasi ile geciniyor hemde devlete ihanet ediyor !!!

böyleleri icin gerekli seyler yapilmali - barindirilmamali

can feda

Profesör
Diyanet imamı Hasan Tüfek başkasının yerine oy kullanırken yakalandı!
diyanet-imami-hasan-tufek-baskasinin-yerine-oy-kullanirken-yakalandi_1646347_720_400.jpg

Frankfurt’ta oyunu kullandıktan sonra, cebine gelen başka bir TC kimlik nosu ile yine oy kullanmaya kalkışan Sandık Kurulu Başkanı Diyanet imamı Hasan Tüfek yakalandı.

Hasan Tüfek’in, oy verirken iki defasında da sandık başında fotoğraf çektirmesi yakalanmasına neden oldu. Düsseldorf’ta ise, başka bir diyanet imamı, oy vermeye gelenleri “AKP’nin yeri burası buraya basın” derken görüldü. Her ikisi de diğer partilerin şikayetiyle görevinden alındı.

Sandığa otobüslerle seçmen taşıyanAKP, sandık kurullarının başına diyanetin imamlarını atadı. Görevli sayısı az olduğu için bir ay öncesinden çok sayıda AKP’li imam ve konsolosluk memuru da, yurt dışına geçici görevli gönderildi. İşte bunların tümü sandıkların başlarına geçirilirken, diğer partilerin uyanıklığı, diyanetin iki imamının sandık başındaki oyununu bozdu.

ÖNCE KENDİ ADINA SONRA BAŞKASI

Frankfurt’ta, 6 No’lu sandığın başında olan Hasan Tüfek isimli diyanet camii imamı, bir hafta önce kendi oyunu kullandı. Hatta oy kullanırken, HDP’li sandık görevlisine fotoğraf da çektirdi. Ardından, önceki gün imamın cep telefonuna başka bir TC kimlik no’su geldi. Doğan Dönmez isimli birinin TC kimlik no’suna göre yeniden bilgisayarda işlem yapan imam, listeye bu ismi yazdı, mührü ve zarfı aldı, AKP’ye bastı ve sandık başına gitti. Oyunu atarken yeniden fotoğraf çektirmek istedi.

SENİN KARININ ADI, DOĞAN MI?

Tam bu sırada, bir hafta önce imamın fotoğrafını çeken sandık görevlisi onu görünce müdahale etti. Diğer partililerin de müdahalesiyle oy sandığa atılamadan imamın elinden alındı. İmam, “Karımın adına oy atıyordum. O’nun TC kimliği” dese de, “Senin karının adı Doğan mı?” denilerek zabıt tutuldu.

Başkonsolos ve konsolosluk görevlileri de olaya müdahale etti, imam sandık başkanlığı görevinden alındı.

Başka bir diyanet kedisi de, Düsseldorf’ta işbaşındaydı. Sandığa gelen ve oy tecrübesi olmayan vatandaşları saptayan imam, “İşte buraya basacaksınız” diyerek AKP’nin yerini gösterirken, diğer partilerce tespit edildi.

Aynı şekilde bu imam hakkında da tutanak tutuldu. Aynı imamın daha önce de benzer şeyler yaptığı açıklandı.

almanya.jpg

bakın imzalı tutanak var ve detaylı şekilde yazıyor...hatta numara bile var...arayabilirsiniz...

can feda

Profesör
isin aslini astarini bilmeden hainlerin algi operasyonlarina gelmeyin !!!
o imami suclayan bir defa müslüman düsmani alevi !!! belki de ermeni asillidir - adam alevi ama alevilik ile alakasi yok

o imami bos yere zan altinda biraktilar ! isin aslini size anlatayim ;
imam mührü basilmamis oyu elinde tutarken birden bu alevi ögretmen "ikinci kez oy kullaniyor"
diye ortaligi velveleye vermis - lan oglum mühür yok oyda - dese bile aleviyi tezkin edememis imam

o imamcagiz su an hastahanede , ugradigi ifitardan dolayi kalp krizi gecirdi ve acik kalp ameliyata alindi
gecenlerde tekrar komaya girdi - su an durumu iyi diyorlar . imamin hanimi da üzüntüsünden hastalandi

bu imamin akrabasi devlette yakin korumaymis ve oynanan oyun gerkli mercilere haber verilmis diyorlar
hayirlisi ile kazasiz belasiz su secimler bir atlatilsin, ondan sonra gercek ortaya cikarilacak ve
mesul kisilerden hesab sorulacak !!! sizin gibi gezi zekalilarda kul hakkina girmek ile kalacak !

vallahi billahi müslümanliginiza yazik - kalibinizdan utanin biraz !

o alevi de türkce ögretemeni olarak calisiyor ve devletten maasini catir catir aliyor
hem devletin parasi ile geciniyor hemde devlete ihanet ediyor !!!

böyleleri icin gerekli seyler yapilmali - barindirilmamali

işin aslını astarını bir tek siz biliyorsunuz zaten her zaman ne hikmetse...peki aşağıda ki tutanak neden tutuldu o zaman...bakın resim var...imza var...resmi bir tutanak...

isterse gayri müslim olsun...ortada bir yanlış varsa...bunu belirten alevi sünni bilmem ne diye konuşulmaz...siz bence kalbinize bakın...
ki dediğiniz gibi imam haklı ise bile...siz alevi öğretmen diyerek...her türlü hata yapıyorsunuz...

Mahpeyker

Kıdemli Üye
işin aslını astarını bir tek siz biliyorsunuz zaten her zaman ne hikmetse...peki aşağıda ki tutanak neden tutuldu o zaman...bakın resim var...imza var...resmi bir tutanak...

isterse gayri müslim olsun...ortada bir yanlış varsa...bunu belirten alevi sünni bilmem ne diye konuşulmaz...siz bence kalbinize bakın...
ki dediğiniz gibi imam haklı ise bile...siz alevi öğretmen diyerek...her türlü hata yapıyorsunuz...

aldatmanin alasini sizler yapiyorsunuz ! vatana ihanet etmekten bile cekinmiyorsunuz ! kendi emeliniz ugruna vataninizi ve milletinizi satiyorsunuz !

Veyselcan

Kısıtlı Erişim
aldatmanin alasini sizler yapiyorsunuz ! vatana ihanet etmekten bile cekinmiyorsunuz ! kendi emeliniz ugruna vataninizi ve milletinizi satiyorsunuz !

Evet....

AKP lilerin değişmez mümtaz vasıflarıdır...

HIRSIZLARI KORUMAK, KOLLAMAK...

Bunun binlerce örneği vadır ,son yılların Türkiyesınde.....

can feda

Profesör

Allah rızası için vatana ihanet dediğinizi bir örnek ile açıklayın...ispat edin...

vatanını milletini satan...devlet kadrolarını arazilerini peşkeş çeken ne istediler de vermedik diyenler hain olmasın yoksa...bu adamları terörist ilan edip büyüten...12 yıl yardım ve yataklık edenler vatan hainliği yapmıştır...

KAFKAS

Kıdemli Üye
Allah rızası için vatana ihanet dediğinizi bir örnek ile açıklayın...ispat edin...

vatanını milletini satan...devlet kadrolarını arazilerini peşkeş çeken ne istediler de vermedik diyenler hain olmasın yoksa...bu adamları terörist ilan edip büyüten...12 yıl yardım ve yataklık edenler vatan hainliği yapmıştır...
O zaman kaçıncı kere dedim tekrar diyeyim peşkeş satıldıysa alanların yanında ne işiniz var.Peşkeş satılırken Muhsin Yazıcıoğlu Ve Necmettin Erbakan rahmetli olana kadar neden bir kere bile itiraz etmediler .Bir olayı bu şekil bile taktim etmeniz nasıl bir vaziyette olduğunuzu gösteriyor

Mahpeyker

Kıdemli Üye

sizin gibi hashasiler ile konusmak nefes tüketmek gereksiz . beyninizde ki duman gitmedigi sürece ayni eksende dönüp durarsiniz !
vatana ihanet , dis mihraklar ile bir olup vatanin zayiflamasi ve kötüye gitmesi icin calismaktir !
sizler gidin asilsiz deliller ile milleti canindan bezdiren , korkulu rüya haline gelen paralelci polis ve müdürlerinizi destekleyin

bizler , bizim icin calisan , hatalarindan samimi bir sekilde özür dileyebilen , daha iyi bir hayat ve daha güclü vatan icin
calisanlari destekleriz !!!

milletimizin gözünde zerre itibariniz yok artik ! kendinize "dost" edindikleriniz ile istediginiz yere yolunuz acik olsun ... lakin bu millet VA TA NI NI ezelde de satmadi - ebediyyen de satmayacak - satani da asla affetmeyecek !!!

can feda

Profesör
O zaman kaçıncı kere dedim tekrar diyeyim peşkeş satıldıysa alanların yanında ne işiniz var.Peşkeş satılırken Muhsin Yazıcıoğlu Ve Necmettin Erbakan rahmetli olana kadar neden bir kere bile itiraz etmediler .Bir olayı bu şekil bile taktim etmeniz nasıl bir vaziyette olduğunuzu gösteriyor

sen şunu anlamak istemiyorsun...ben sana bizzat başkanların canlı yayınlarını da söylemiştim...cnn türk ve bugün tv'de...milli ittifak...ne akp nin yanındadır ne de cemaatin...
akp'nin cemaate yaptığı bu zulümü onaylamıyoruz...terörist ilan edilmelerini onaylamıyoruz...ama cemaati de tamamı ile suçsuz masum görmüyoruz...kamalak'ın dediği gibi suçluları kanun önünde yargılamak en doğru adaletli olan...umarım anlaşılmıştır bu sefer...

can feda

Profesör
sizin gibi hashasiler ile konusmak nefes tüketmek gereksiz . beyninizde ki duman gitmedigi sürece ayni eksende dönüp durarsiniz !
vatana ihanet , dis mihraklar ile bir olup vatanin zayiflamasi ve kötüye gitmesi icin calismaktir !
sizler gidin asilsiz deliller ile milleti canindan bezdiren , korkulu rüya haline gelen paralelci polis ve müdürlerinizi destekleyin

bizler , bizim icin calisan , hatalarindan samimi bir sekilde özür dileyebilen , daha iyi bir hayat ve daha güclü vatan icin
calisanlari destekleriz !!!

milletimizin gözünde zerre itibariniz yok artik ! kendinize "dost" edindikleriniz ile istediginiz yere yolunuz acik olsun ... lakin bu millet VA TA NI NI ezelde de satmadi - ebediyyen de satmayacak - satani da asla affetmeyecek !!!

:) dediğim gibi...cemaat terörist ise akp 12 yıldır teröristlere yardım etmekten...vatan hainidir...

can feda

Profesör
gerçekler acıdır sevgili @Mahpeyker Allah apaçık yanlışları bile savunduracak duruma düşürmesin kimseyi...

KAFKAS

Kıdemli Üye
sen şunu anlamak istemiyorsun...ben sana bizzat başkanların canlı yayınlarını da söylemiştim...cnn türk ve bugün tv'de...milli ittifak...ne akp nin yanındadır ne de cemaatin...
akp'nin cemaate yaptığı bu zulümü onaylamıyoruz...terörist ilan edilmelerini onaylamıyoruz...ama cemaati de tamamı ile suçsuz masum görmüyoruz...kamalak'ın dediği gibi suçluları kanun önünde yargılamak en doğru adaletli olan...umarım anlaşılmıştır bu sefer...
Bana anlamak ya da anlatmaktan bahsediyorsun hala ,ifadelerin çelişki dolu hala cemaat diyorsun ,hala onaylamamaktan bahsediyorsun.Türkiye nin en hayırlı kurumu demek ne demek ,cemaat kalır Akp gider ne demek, zamana sahip çıkma zamanı diye yazan panonun önünde destek vermek ne demek?
Kamalak o sözü söylerken 17-25 aralık için kesinleşmiş bir karar mı var ki sadece cemaat polisleri için o vurguyu yapıyor?

Ummuyorum anlayacağını da bu sefer!!!!!!!!!

can feda

Profesör
Bana anlamak ya da anlatmaktan bahsediyorsun hala ,ifadelerin çelişki dolu hala cemaat diyorsun ,hala onaylamamaktan bahsediyorsun.Türkiye nin en hayırlı kurumu demek ne demek ,cemaat kalır Akp gider ne demek, zamana sahip çıkma zamanı diye yazan panonun önünde destek vermek ne demek?
Kamalak o sözü söylerken 17-25 aralık için kesinleşmiş bir karar mı var ki sadece cemaat polisleri için o vurguyu yapıyor?

bu konuda gerçekten artık konuşmak istemiyorum...kendi evinizin önü pislik dolu...gelmişsin...saadetin penceresindeki tozdan dem vuruyorsun...

KAFKAS

Kıdemli Üye
bu konuda gerçekten artık konuşmak istemiyorum...kendi evinizin önü pislik dolu...gelmişsin...saadetin penceresindeki tozdan dem vuruyorsun...
işte dediğim gibi sıkışınca paçayı kurtarma emareleri bunlar ,kendi evinin önünü dahi süpüremeyenler sağa sola çamur atmaya yeltenmekten imtina etmiyorlar.Daha önce de söyledim önce aynaya bakacaksın diye eleştirirken.CEMAAT KEN HÜKÜMET NASIL TAVIR TAKINDIYSA AYNI TAVRI ERBAKAN DA MUHSİN YAZICIOĞLU DA TAKINDI ,AKSİNİ İSPAT EDEMİYORSUN BİLE ERBAKAN VE MUHSİN YAZICIOĞLU İÇİN VARSA YAŞADIKLARI ZAMAN BİR ŞEY DEDİLERSE BU YAPIYA KARŞI BU KADAR MÜSPET HAREKET ETMEYİN DİYE BUYUR KOY!!!!