AKP (ADALET VE KALKINMA PARTİSİ) DOSYASI - 06-10-2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
00:45 Emine Erdoğan: Kadınlarımız tüm alanlarda 15 yıl öncesine göre çok daha iyi bir durumdalar. Hükümetimizin vaadi, 2023 yılında kadınların iş gücüne katılım oranını %41’lere çıkarmaktır.

Not: Ne diyor bu kadın yahu…

Dr9JiSMWoAAtxCx.jpg

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
akp'nin türettiği bu boyalı süslümanlara hayır!

kadının yeri evidir. yönetmek erkeğin işidir. kadın erkek işine karışmamalıdır.

kadın fıtratına uygun davranmalı yuvasına, asıl vazifesine dönmelidir.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
RAHMETLİ NECMETTİN ERBAKAN: NEDEN FABRİKA KURAN FABRİKA KURMUYORSUN... SEN KAFASIZIN BİRİSİN!!

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
ozlem_zengin_hangi_cumhurbaskani_tarafsizdi_1432113238_0675.jpg

AKP Grup Başkanvekili Avukat Özlem Zengin şöyle buyurmuş: 1934 de Mustafa Kemal Atatürk ün liderliğinde ‘Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı’ verildi. Bu kazanımın maalesef özellikle 1980 sonrası hukuksuz fiili darbeci yasaklarla engellendi... 2013 de Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Hükümetiyle tekrar sahiplerine iade edildi. Kutlu olsun.

DtoxWkEXgAQecCo.jpg

DtoxWkBXgAE5kGc.jpg

DtoxWkBX4AAj1-G.jpg

not: Fotoğraflarda açıkça görüldüğü gibi hiçbir mecburiyetleri olmadığı halde, CHP kadın kolları pardon, AKP kadın kolları, atalarını ziyarete gitmişler...

Ermeni Meselesi Hakkında, AKP Grup Başkanvekili Avukat Özlem Zengin ve AKP Akil İnsanlar Heyeti Üyesi Hukukçu Kezban Hatemi'den, Alışılmadık İfadeler / Unusual Statements

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Erol Mütercimler - Türkiye Parçalanmaz Ama...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Recep kimler tarafından nasıl hazırlandı. Banu Avar

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
31 Mart SEÇİMLERİ YAPILMAYACAK..! Ragıp Çiçen

not: olabilir...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
DIŞ GÜÇ !! İbrahim Kahveci 2002 krizinden daha vahim bir durumdayız.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Bakalım SORUYU ANLAYABİLECEKLER mi.

not: tayyip bey yetkileri kendine göre düzenledi. kendinden sonrasını düşünmedi. iyi güzel. peki bu yetkileri ahmet necdet sezer türevi birisi kullanırsa ne olacak?

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Selda Bağcan: Ben Böyleysem - Sen Öyleysen YUH YUH

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
arada bir "yeliz" kod adını da kullandığı vaki olan müstakbel milli eğitim bakanımız (en azından ziya selçuk istifa ettirildikten sonra, "böyle ülkeye, böyle bakan" sloganımız kapsamında bizim adayımız olan) ahmet hamdi çamlı, tayyip bey ile hep berabermiş. ülke olarak, milli eğitim komisyonu üyesi de olan, sayın vekilin böyük icraatlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

sayın vekilin potansiyelini merak edenler için, sayın vekille ilgili küçük bir kuple (beyin yakan konuşması) aşağıdadır. garip ama bizi bunlar yönetiyor...

Dja6KnNW0AA8Ceh.jpg

Dja6KnOX4AILj2c.jpg

Dja6KnVXsAES_Wj.jpg

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
arada bir "yeliz" kod adını da kullandığı vaki olan müstakbel milli eğitim bakanımız (en azından ziya selçuk istifa ettirildikten sonra, "böyle ülkeye, böyle bakan" sloganımız kapsamında bizim adayımız olan) ahmet hamdi çamlı, tayyip bey ile hep berabermiş. ülke olarak, milli eğitim komisyonu üyesi de olan, sayın vekilin böyük icraatlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

sayın vekilin potansiyelini merak edenler için, sayın vekille ilgili küçük bir kuple (beyin yakan konuşması) aşağıdadır.

Dja6KnNW0AA8Ceh.jpg

Dja6KnOX4AILj2c.jpg

Dja6KnVXsAES_Wj.jpg

bu da akp seçmen profili... demokrasi havarileri, demokrasinin ne olduğunu iyi anlasınlar...

not: yanlış anlaşılmasın, burada itiraz edilen; demokrasi ve demokrasinin ürünü olanlardır...

Ebu Computer

Kıdemli Üye
bu da akp seçmen profili...

Sayın rabbinsadikkulu

Bu halkı bu milleti aşağılayarak bir yere varamazsınız.

Zaten muhalefetin en büyük hatası budur.

Halkı anlamaya çalışmak yerine sürekli kendilerini halkın üstünde görmeleri.

Bu kafa ile bu muhalefet daha çooook seçim kaybeder.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Binali Yıldırım "Beni Berat ve Bilal'le Muhattap Etmeyin!

naib45

Paylaşımcı
Web sitesi
www.facebook.com
sa Koah hastasıyım akciğerlerde koha var 2014 yılından bu yana bu zamanlar geldiğinde soğuk havalar başladıgı zaman akciğerlerim iltihap yapıyor her sene antibiyotiğe ulaşabilmek için ayrı bir macera yaşıyor bu seneki macera özel klinikte yazdırmak zorunda kaldım Çünkü Sağlık ocağındaki doktorların baskı yapıyorlar antibiyotik yazmayın teşhisi için de tomografi çekilmesi gerekiyor Yani radyasyona maruz kalacağız Neyse ilacı ulaştım ödediğim toplam miktar 90 lira eczaneciye dedim ki ben buna Paramla alacak olsaydım kaç lira olması gerekiyordu bugünkü fiyatlı 29 lira 50 kuruş olacaktı çektiğimiz sıkıntı baskı altındaki doktorların egolarını maruz kalmak cabası bizi yöneten gerizekalılar 8 milyarlık dünyada 80 milyonluk ülke olarak antibiyotik direncine muhafaza altına almış ve dünyayı biz kurtarmış olacağız ya ülke yöneticisi konumuna gelmiş bir insanım bu kadar ahmak ve a**** olmaya hakkı yoktur Ben Bu yaşadığımız zulümden dolayı Artık Allah a müracaat ediyorum Yarabbi diyorum Sen Subhansın ben sana karşı kulluk görevini yapamıyorum ama zaten ben pislik çıkartan pislik akıtan bir varlığım sen ise subhansın Yarabbi buyürüyorsun ki Ben adilim Yarabbi Ben de sana o şekilde inandım ve iman ettim bize Bu zulümleri yapanlara Ya Rabbi adaletinle muamele et çocuklarının torunlarının cesetleri ile Yüzleştir çocuklarının ve torunlarının ölülerine kavuştur Amin Yarabbi beni en çok kahreden meselede bugün seçim olsa yine bu geri zekalıya Oy vermek zorunda olmuş olmamdır çünkü karşısındakiler Senin kitabının Peygamberimiz bu devletin bu milletin düşmanlarından oluşan Ermenilerdir onlara oy vermek eşyanın tabiatına aykırı bir şeydir Yarabbi bizi bu Başımızdaki geri zekalı dan kurtar onun yerine bize basiretli Adaletli bir lider gönder bu Başımızdaki nin de aklını başına getirecek ne bela varsa ver buna yarabbi Amin.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
akpnin-yelizi-trabzonlulari-kizdirdi-12121816_m2.jpg

AKP'nin "yeliz"i Trabzonspor taraftarını kızdırdı

Önceden Erdoğan'ın şoförüyken daha sonra AKP'den Milletvekili olan ve Anayasa değişikliği teklifinin görüşüldüğü TBMM oturumunda "Yeliz" sahte ismiyle yayın yaptığı ortaya çıkan İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Trabzonsporlu taraftarları kızdırdı.

AKP'nin "yeliz"i Trabzonspor taraftarını kızdırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...